Ajurveeda peamassaazi koolitus väiksele grupile

Tallinnas

Olen ise üdini ajurveeda usku ja eriti köidavad mind erinevad ajurveeda teraapiad, mis on seotud peaga. Neist üks olulisemaid on ajurveeda peamassaaž, mida tegelikult isegi nö „lihtsal ja kodusel” moel võiks osata enesabi eesmärgil iga inimene. See lahendaks paljuski stressi- ja peavaludega kaasnevaid probleme ning unetust. Ajurveeda peamassaaži tehakse tempokalt ja rohke õliga ningi igat liigutust korratakse nagu mantrat.

 

Miks ajurveeda peamassaaži õppida? Sest peamassaaž....

1) On väga mõnus ja lõõgastav meditatiivne protseduur, mis aitab saavutada sügavat sisemist rahu ja kohalolu ning kontakti iseendaga

2) Toimib suurepäraselt stressi, peavalude ja unetuse korral

3) Vabastab pingeid, rahustab meelt

4) Aitab rahuneda ja keskenduda

5) Toimib lisaks paljude erinevate kosmeetilisete probleemide korral, kui valida sobilik õli.

6) Paneb liikuma seisva energia

7) Massaažitegijale pakub see suurt rõõmu ning annab võimaluse jagada tervendavat tingimusteta armastust.

8) Ning veel mitmel muul põhjusel, millest räägime juba kursusel

 

Massaaž ise koosneb kolmest osast: peamassaaž, kaela- ja turjamassaaž ning näomassaaž. Iga etapp kestab umbes 20 minutit, seega kogu massaaž kokku umbes tund.

 

See koolitus on mõeldud neile, kes soovivad selle massaaži oskust omandada edasise praktiseerimise eesmärgil. Lisaks tutvustan ajurveeda põhiolemust, räägin erinevatest õlidest, nende kasutamisest ning õpetan kuidas iseennast massöörina toetada ja tasakaalus hoida. Iseenda eest hoolitsemine on tähtsam kui miski muu, sest kui Sa ise oled tasakaalus, siis on ka neil keda Sa aitad Sinust palju kasu.

Olen koolituse kokku pannnud selliselt, et kõik osalejad saavad need kolm massaažietappi ükshaaval läbi teha ning lõpuks saab igaüks ka ise kogu massaaži algusest lõpuni läbi korrata, kui aega üle jääb ja jaksu on, siis ka kaks korda.

 

Osalustasu  broneerimisel ja ettemaksu tasumisel kuni 15. jaanuar (2. grupp kuni 4. märts) 149 EUR, millest 50 EUR tuleb tasuda tagastamatu ettemaksuna registreerudes, ülejäänu saab tasuda koolituse päeval kohapeal. Alates 16. jaanuar osalustasu 169 EUR

Osalus sisaldab koolituse materjali, töömaterjale (õlisid) ning sooja tervislikku lõunasööki kahel koolituspäeval.

 

Koolituse aeg:  uued koolituste ajad selguvad peagi...

Registreerimine: LÄBI SELLE LINGI

Lisainfo: aet@heatuju.ee, lisainfo tel.: 5068243, registreerumisel lisa täisnimi ja telefoni number

Kursus toimub Tallinnas pisikeses stuudios Turvise 8/ Amburi 3 (Amburi on vana aadress, aga googlest leiab veel selle järgi)

 

Ootan Sind suurima rõõmuga, et õppida juurde üks suurepärane oskus.

Armastusega,

Aet

tel.: 5068243

aet@heatuju.ee

 

NB: Koolitusele registreerimine toimub läbi 

SELLE LINGI