Kes ma olen ja mida minu keha vajab?

17. augustil kell 18.00 Raplas, Angala Väekojas

Juba kolmandat korda Raplas toimuval ajurveeda õhtul püüame seekord läheneda igale osalejale veidi idividuaalsemalt. 

Kuna iga inimene on siia ilma sündinud erinevate omadustega, siis ei saa me kuidagi meid kõiki ühte patta panna. Ja kuna meil on erinevad omadused, siis on meil ka erinevad vajadused, et end hästi , turvaliselt ja tervena tunda. Nii me püüamegi selgust saada selles, milliseid väekaid elemente- maa, tule, õhu, vee või ruumi elementi, meis loomulikult kõige rohkem on ja kuidas me sellest lähtuvalt ümbritsev keskond meid mõjutab. Nõnda on lihtsam mõista oma vajadusi ja sellest lähtuvalt siis juba ka valida endale sobilikku toitu,töökohta, elustiili, hobisid, võibolla ka millestki mis on märkamatult hävitavaks harjumusekt saanud, lõpuks loobuda. 

Töötoas räägime põhjalikumalt milliseid omadusi kannavad endas energeetilised jõud vata, pitta ja kapha ning lõpuks püüame selgusele saada milliseid neist loodus igaühele meile kõige enam kinkinud on. Lähtudes sellest õpime tegema armastavaid valikuid valikuid, mis meie looduse poolt antud omadusi ja tervet eluvisi kõige enam toetavad. Õhtu lõpetuseks teeme ka tasakaalustava meditatsiooni, mis on üks oluline osa ajurveedalikus elustillis.

Oma enda kogemusest võin vaid öelda seda, et ajurveedalik individuaalne lähenemine on mulle lahendused andnud nii mõnelegi küsimusele, millle vastust olen otsinud aastaid. See lähenemine on andnud minu elule hoopis uue vaatenurga ja tänu sellele olen õppinud märkama ilmseid seoseid omaenda ja ka oma klientiide tervisliku seisundi ja harjumuste vahel. Väga tihti on need väikesed, igapäevased ja lihtsad asjad, mille muutmine on lihtne ja ei maksa midagi, kuid tulemus võib olla vägagi üllatav. Tihti muidugi tuleb ka tõdeda, et inimesed lihtsalt ei usu enam lihtsatesse võimalustese, mis tegelikkuses suuri imesid korda saata võivad. Siin aga jääb igaühele enda valik, milline tee valida ja kuidas seda käia

Inimese keha , kui osake lodusest on juba kord nõnda üles ehitatud, et lõhkuda ja hävitada on palju raskem kui midagi parandada või üles ehitada. Nõnda on ka tervisega. Ajurveeda pakub aga lihtsaid ja loomulikke võimalusi selleks, et oma kehaga paremat kontakti saada ja iseennast ja oma tõelisi vajadusi paremini mõista ning valupunktidest võimalikult valutult edasi minna. Need teadmised pärinevad umbes viie aastatuhande tagant ning on vilja kandnud ja tervendanud miljoneid inimesi.

OSALUSPANUS: 13 EUR
REGISTREERIMINE: e- mailile: angalavaekoda@gmail.com või jäta teade Angala Väekoja fb sõnumisse www.facebook.com/angalavaekoda

Meie külaline Aet Sillaste on kirglik ajurveeda austaja ja ajurveeda elustiili järgija. Ta on elus palju erinevaid tervendusviise õppinud, kuid ajurveeda oma loomulikkuse ja täiuslikkusega on tema südame võitnud ning nüüd soovib ta oma kogemusi ka teistega jagada. Lisaks teemaõhtutele pakub Aet ajurveeda tervisekonsultatsiooni, teeb ajurveeda õlimassaaže, näohooldusi ning juhendab ka massaažikoolitusi. Tema suureks kireks on ajurveeda peamassaaž, mis Aeda sõnul on lihtsalt nii tõhus ja lõõgastav protseduur.

Aeda kohta saate põhjalikult lugeda ka siit: https://www.heatuju.ee/aet


Kohtumiseni Angala Väekojas!

Armastusega,
Aet Sillaste 


Angala Väekoda asub Raplas Tallinna mnt 42 (0-korruse kaminakojas)www.facebook.com/angalavaekoda