Ajurveeda kalendermärkmik "Aasta armastusega"

Tellimiseks anna hoogu HOOANDJAS

HA1.jpg

Kalendermärkmiku eeltellimine: 

Ettevõtetele (äriklientidele) ja neile, kes soovivad märkmikku alates 6 märkmikku:

Tellimuste täitmine detsembri esimene nädal.

Tänan, vastame Sulle 2 tööpäeva jooksul!

1-5 märkmikku 18 EUR

6-10 märkmikku 16 EUR

11-20 märkmikku 15 EUR

21-50 märkmikku 14 EUR

51 + märkmikku 13 EUR

 

Hindadele ei lisandu käibemaksu

Hinnad sisaldavad transporti

Eesti piires!

Miks ma märkmiku kirjutasin? 

Kui aus olla, siis ma olen teinud oma elus nii palju erinevaid asju, et kõik ei tule isegi korraga meeldegi. Olen elus olnud suur rahmeldaja ja ringi tormaja ning alati soovinud teha ikka kõike ja hästi palju.

Muidugi olen ka palju asju tehtud saanud, kuid pean tunnistama, et olen ka mitmete asjade peale raisanud omajagu aega ja lihtsalt niisama tühja rahmeldanud.

Kui sain ajurveedaga lähemalt tuttavaks, siis mõistsin , et see on minu loomus, mida täielikult muuta ei saa. Kuid hakkasin ka aru saama, et paanilisest hirmust „aega pole üldse, kuid teha on veel nii palju....” , saab teadlikke valikuid tehes ning endale rahustavaid tegevusi ja isiklikku aega pakkudes üle. Kunagi ma ei osanudki üldse üksi olla, nüüd aga naudin seda meeleldi, käin üksi kinos, kohvikus ja isegi reisimas. Panen ilusad riided selga enda jaoks ja teen maitsva õhtusöögi iseendale. Vanasti tegin seda pigem teistele.

Minu enda kogemused. 

Neist sündiski mõte anda välja mõnus ja elus lihtsalt kasutusele võetavate nõuannetega kalendermärkmik. Just selline, mis sobib nii koduperenaisele, kontoritöötajale, iluteenuse pakkujale kui ka mõne muu teenuse osutajale. Ja selleks, et elu oleks lihtsam, tasakaalukam ja et oleks jaksu nii efektiivselt tööd teha kui ka kvaliteetselt puhata ja elu nautida. Ja ka selleks, et märgata iseend , teisi ja loodust enda ümber. Lihtsalt, meeldivalt ja rahulikult.

Ajurveedalike nõuannetega kalendermärkmik. 

Minu lapsukest, ajurveedalike nõuannetega kalendermärkmikku, saavad kasutada väga paljud inimesed. Eriti mõnus ja sobilik on see just neile, kes pakuvad iluteenuseid, massaaži või tegelevad inimestega. Just neil on eriti oluline mõelda pisut rohkemgi igapäevaselt iseenda peale, et end mitte lõhkuda.

HA2.jpg

Õpetus elust. Mis on ajurveeda ja milleks meile ajurveeda? Ajurveeda ei sõltu Sinu rassist ja asukohast. Ajurveeda on õpetus elust, õpetus sellest kuidas elada nõnda, et iseendale meeldida ja ennast hästi tunda nii kevadel, suvel, sügisel kui ka talvel, just seal kus Sa parasjagu oled.Tunda end hästi, tarbides lihtsat ja maitsvat kohalikku toitu ning elada lihtsat ja loomulikku elu, hellitades end lihtsate naudinguliste protseduuridega.

Mõnus ja taskukohane kingitus. Igal juhul on minu loodud kalendermärkmik tänuväärne kingitus iseendale, sõbrale või pereliikmele!

Projektiga kogutud raha kasutan kalendermärkmiku välja andmiseks.

Märkmiku andmed:
13x 19 cm, korraga ees terve nädal, kõvad kaaned, ca 170 lk