Keedame GHEED ja teeme iseendale peamassaazi

GHEE´d on valmistatud ja kasutatud aastasadu. Ajurveedas peetakse gheed kõige kasulikumaks rasvaineks üleüldse. Minu jaoks on ghee PUHAS ARMASTUS. Seda hinnalist nektarit kasutatakse edukalt nii toidu valmistamisel kui ka ravimina. Ghee sobib kasutamiseks kõikidele kehatüüpidele kui sellega ei liialdata. Peale selle, et ghee on meeldivalt magusa maitsega ja muudab toidu imeliselt nauditavaks, on tal veel ka närvisüsteemi ja ajutegevust parandav ning seedimist soodustav toime. Ta parandab ojase ehk elumahlade ning sperma kvaliteeti, mistõttu gheed isegi nektariks kutsutakse. Indias on gheed ja mett isegi vastündinutele koos mantratega antud. Mee ja ghee koos tarbimisel tuleb aga ettevaatlik olla, et neid et tarvitaks korraga võrdsetes kogustes, sest seline kooslus on mürgine. 

Kõige enam kasutatav ghee on lehmalt pärinevast võist keedetud ning seda saab ise ka edukalt kodus valmistada. Kui Sa soovid aga veidi juhendamist, siis on Sul seda võimalus tulla kogema ja õppima. Sel õhtupoolikul räägime ghee kasulikkusest ja toimest ja keedame koos mõnusa lõhnava ghee. 
Igaüks saab pisikese purgi gheed ka koju kaasa.

Õhtu teises pooles teeme väga olulise rituaali- peamassaaži iseendale. Olen valmistanud ka väikese juhendi, mille abil Sa saad seda kodus ka iseendale teha. 
Iseendale võiksid peamassaaži kodus kõik need inimesed kes soovivad:

1. Püsida kaua noorena ja ära hoida kortse
2. Vabaneda peavaludest
3. Suuremat keskendumisvõimet
4. Vabaneda väsimusest ja liigsest stressist
5. Kvaliteetset und
6. Peatada kiilanemist ja juuste väljalangemist.

Sinna juurde räägin põhjalikumalt peamassaaži kasulikkusest ja toimest.

Töötuba kannab Aet Sillaste

TÖÖTOA AEG:  uus info peagi
TOIMUMISE KOHT: Turvise 8, Tallinn (googlest leitav Amburi 3, kuna aadress hiljuti muutunud). Täpse kohaletuleku juhise saavad kõik osalejad registreerumisel meilile.
OSALUSPANUS: 15 EUR kohapeal sularahas 
Selle eest saad ka väikse purgikese gheed ja peamassaaži juhendi
REGISTREERIMINE: e- mailile: aet@heatuju.ee

NB! palume kindlasti registreeruda e-mailile, sest kohtade arv on piiratud ja ettevalmistusi teeme vastavalt osalejate arvule. Lisaküsimuste korral helista 5068243

Aedast ja ajurveedast saad lugeda www.heatuju.ee

Kohtumiseni juba varsti!
Armastusega,
Aet Sillaste
Ajurveeda praktik