Naistelaager "Rännak enesesse läbi JOOGA JA LOODUSE VÄEGA"

Mättissoo Meka uksed on taas avatud, kui looduse annid on oma tippvormis ning suvekiirus ajab meeled ärevile. Ehk on just siis hea võtta aeg maha ja suunata oma tähelepanu oma sisekosmosesse.
Nagu alati, nii ka seekord on meile külla kutsutud põnev külaline Tallinnast Aet Sillaste.

Aet on ajurveeda praktik, kelle ellu on ajurveeda tulnud läbi kogemuste ja positiivsete tulemuste. Nüüdseks on see tema elu juba nii palju muutnud, et ta on seda oma igapäevaste harjumuste ja elustiili näitel ka teistega jagama.

Olgu siinkohal öeldud, et ajurveeda on lihtne, kõigile jõukohane ja loogiline meie esivanemate tarkusi jälgiv tervena elamise kunst. Tõepoolest, ta juured ulatuvad Indiasse, aga need põhimõtted pärinevad ammusest ajast enne kaasaegse arstiteaduse sündi ning need nipid ja teadmiseda on aegumatud, kui õppida jälgima loodust ja iseennast. Laagris teeme ajurveedas tasakaalu saavutamiseks kasutatavaid hingamistehnikaid ja meditatsioone, õpime tundma viite kogu universumi protsesse juhtivat elementi nii enda ümber kui enda sees. Tunnetame ja jälgime seda mis toimub enda sees ja meie ümber ning loome seoseid sellest kuidas need üksteist mõjutavad.

Koos valmistame maitsvat taimetoitu ning omakasvatatud tooraine tuleb otse põllult! Südamest loodan, et kõik vajalik valmib õigeks ajaks, sest suve algus on olnud üsna heitlik.

Elame need päevad ajurveedaliku päevaplaani järgi. Hommiku ning õhturituaalide juurde kuuluvad joogatunnid, enesemassaašid, saunaravi, jalutusretked loodusesse. Saame külastada ka naabritalu, kus on väga võimas linnula, jänkula ning vabad ja vallatud kitsed ning lambad. Seetõttu kuivatatud leivakontsikud külakostiks on neile kindlasti mokkamööda.

Koguneme reedel kella kaheks ja punkti paneme pühapäeval peale kolme. Jõuame siis kõik õigeks ajaks koju.

Mättissoo Meka asub metsade ja põldude keskel Kaagvere külas, Otepäält sõites 13 km. Kanepi suunas.

Kokku on tulemas kuni 12 naishinge. Kuna grupp on väike, siis osalemissoovist anda varakult teada ja ka ettetulevatest muudatustest.

Kaasa võtta - maariided igasuguse ilma tarbeks, kummikud, sääsetõrje, saunatarbed, joogamatt, pleed, veepudel, seesamiõli.

Ööbime aidas värskete heinte pääl. Kaasa oma padi ja tekk. Kes soovib magada eralduses, õues või telgis, siis oma varustus kaasa.

REGISTREERIMINE: Osaluspanus 130 €. Ettemaks 50€ tasuda 22. juuliks MTÜ Pühajärve jooga kontole EE941010220216716220, selgitusse - augustilaager.
Laagrisse registreerimiseks või küsimuste korral võib julgesti kirjutada: marikakapp@hot.ee 
või helistada 55613320 - Marika Kapp .
Ajurveeda küsimused: Aet Sillaste tel 5068243

NB! Enne laagrisse tulekut palun tee oma ajurveeda kehatüübitest Aeda kodulehel www.heatuju.ee (esilehel) ning võta tulemus laagrisse kaasa.

Kohapeal on lisatasu eest võimalus saada ka ajurveeda massaaže või privaatset tervisekonsultatsiooni, selleks võta kaasa sularaha. 

Ilusaid suveelamusi ja kohtumiseni Mekas.

Armastusega,
Marika Kapp ja Aet Sillaste