top of page
DSC_7942-1.jpg

Kes on AET SILLASTE ?

 

Minu nimi on Aet. Olen ajurveeda praktik, ajurveeda massaaži ja meditatsiooniõpetaja ning väljaõppe läbinud kogemusnõustaja.

 

Erinevad holistilised teraapiad on mind juba mõnda aega huvitanud. Alustasin oma teekonda kundalini joogaga, sealt edasi tegin läbi Reiki koolituse, hatha jooga baaskursuse Tais, Adrew Barnes`i energeetilise keha blokeeringutest vabastamise kursuse ning viimase kümne aasta jooksul  aastal olen läbinud ajurveedaõpingud nii Eestis (2013) kui Rishikeshis (Ayuskama Ayurveda Rishikesh, India 2013), Keralas (India 2014), Tai massaaži koolituse (2013), õppinud pidevalt ise ajurveedat ning erinevate õpetajate käe all joogat ja tantrat.

2016 aasta kevadel läbisin Indias, Punes väga põhjaliku ja põneva ajurveeda iluteenuste ja kosmetoloogia koolituse (Institute of Beauty and health & Ayurveda) ning nüüd aitan inimesi nahaprobleemidest jagu saama. Lisaks keedan ise õli ja valmistan hobi korras ka salve ning huulekreeme nii Eestimaa kui India taimedest.

2017 aastal läbisin Punes ajurveeda Marmateraapia koolituse ning 2019 aasta veebruaris sai minust meditatsiooniõpetaja (Rasovai, Goa- India) ja Ajurveeda Ayurbalance kehatöö tegija (Rasovai, Goa-India)

 

Minu eesmärgiks ja südameasjaks on ajurveedat kui iidset veedade tarkust lähemalt Eesti inimestele tutvustada. Ajurveeda on minu südame võitnud tänu oma sügavusele ja looduslähedusele, olen aru saanud kui oluline on olla kooskõlas iseendaga ning elada ühes rütmis loodusega, järgida kindlalt ja järjepidevalt ajurveeda elustiili, kallistada puid ning saada toetust Emakeselt Maalt ja toituda nii, et ma oma kehas end hästi tunneksin. 

Viimastel aastatel on mul au olnud läbi viia erinevaid ajurveeda massaažikoolitusi, retriite, töötubasid ja veebikursusi. See mulle väga meeldib.

Järgin ise ajurveeda elustiili ja saan iga päevaga aina rohkem aru kuidas see minu keha ja vaimu toetab. Mul on hea meel, kui saan oma teadmisi jagada ka oma lähedastele, sõpradele ja kõikidele huvilistele! Teen lisaks erapraksisele nii õhtuseid loenguid kui ka pikemaid nädalavahetuse kursuseid koos praktilise õppega.  Minu  eesmärgiks ei ole välja õpetada uusi ajurveeda terapeute vaid pigem pigem õpetada kuidas ise kodusel teel lihtsate vahenditega oma tervist ja enesetunnet parandada. Võin enda ja oma perekonna kogemuste põhjal öelda, et see on nauditav ja võimalik.

Hari Om!

 

 

bottom of page