Müügitingimused

 

Müügitingimuste kehtivus

1) Müügitingimused kehtivad heatuju.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Värvipidu OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

3) Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel heatuju.ee/pood/tingimused

 

Hinnainfo​

1) Kõik Veebipoes toodud hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu 20%.

2) Elektroonsed ostud (e-tooted, piletid, jm) edastatakse e-maili teel ja transporditasu ei lisandu. Füüsilised ostud (märkmik, brošüür) edastatakse Omniva või Itella Smartpostiga ja lisandub transporditasu vastavalt Omniva või Itella Smartposti hinnakirjale.  

3) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (kolm päeva pärast tellimuse vormistamist).

4) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Veebipoe vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

5) Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel heatuju.ee/pood

Tellimuse vormistamine

1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.

2) Ostukorvi lehel sisestage võimalusel promokood. Füüsilise toote saamiseks sisestage Itella Smartpost pakiautomaadi asukoht. Kui vajalikud andmed on sisestatud, vajutaga "Tellimuse vormistamine".

3) Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt või püsikliendina. Püsikliendina logige sisse.

4) Tellimuse vormistamise lehel valige sobiv makseviis. Krediit/deebetkaart, Paypal või manuaalne maksmine. Täitke nõutud andmeväljad. Vajutage nuppu "Continue". Krediit/deebetkaardiga maksmiseks kasuta sobivat krediit/debbetkaarti. Paypaliga saad maksta Paypali kontoga. Manuaalse maksmise valimisel tuleb Sul teha pangaülekanne kuvatavale Värvipidu OÜ pangakontole, seda võid ka tellimuse järgselt teha. Toode/kaup saadetakse, kui makse on kontole laekunud.

5) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

6) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse automaatselt, tellitud kaup ja arve laekub teie meiliaadressile ühe tunni jooksul.

Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood andma Tarbijale üle olemasoleva Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse kolme päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

3) Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

Kohaletoimetamine

1) Pärast müügilepingu jõustumist saadetakse tellitud Kaup ja arve teie meiliaadressile ühe tunni jooksul.

2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

3) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

4) Füüsilised tooted saadetakse tellimuses märgitud aadressile kõige lähemal asuvasse Itella Smartposti või Omniva postkasti või pakiautomaati. Kui soovid kindlasse pakiautomaati toodet, siis märgi see tellimuse "Märkused" lahtrisse.

Vääramatu jõud

1) Veebipood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood  ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete töötlemine

1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, e-postiaadress, jm), mille abil toimetatakse tellitud kaup kohale.

2) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

3) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.

4) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

1) Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.