top of page

Müügitingimused

Müügitingimuste kehtivus

1) Müügitingimused kehtivad heatuju.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Värvipidu OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

​2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

​3) Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel heatuju.ee/pood/tingimused

Hinnainfo​

1) Kõik Veebipoes toodud hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu 22%.

​2) Elektroonsed ostud (e-tooted, piletid, jm) edastatakse e-maili teel ja transporditasu ei lisandu. Füüsilised ostud (märkmik, brošüür) edastatakse Itella Smartpostiga ja lisandub transporditasu.  

​3) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (kolm päeva pärast tellimuse vormistamist).

​4) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Veebipoe vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

​5) Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel heatuju.ee/pood

Tellimuse vormistamine

1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.

​2) Ostukorvi lehel näete ostukorvis olevaid tooteid ja saate muuta koguseid. Sisestage võimalusel promokood. Füüsilise toote saamiseks sisestage Itella Smartpost pakiautomaadi asukoht. Kui vajalikud andmed on sisestatud, vajutaga "Tellimuse vormistamine".

​3) Järgnevalt sisestage enda andmed: e-mail, eesnimi, perenimi, firma nimi (vajadusel), aadress, linn/maakond, riik, postiindeks ja telefoninumber. Nüüd vajuta “continue”.  Püsikliendina on võimalus logida sisse. 

4) Valige transpordi viis. Seejärel vajutage “continue”.

​5) Turvaliselt saab tasuda järgnevate viisidega:

 • Eesti pangamaksed/pangalingid Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop pank, Citadele, Pocopay,

   • NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

   • Makseid vahendab Maksekeskus AS (MakeCommerce). Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

   • Värvipidu OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Värvipidu OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

 • Stripe, mis aktsepteerib krediit ja deebetkaarte (Visa ja Mastercard). Täitke nõutud andmeväljad: kaardi number, aegumise aeg, turvakood CVV ja nimi kaardil. Vajutage nuppu "Continue". 

 • Esto järelmaks. Esto järelmaksu kasutamiseks võta ühendust veebipoe esindajaga.

6) Kontrolli esitatud andmed ja esita tellimus. 

​7) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

8) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse automaatselt, tellitud kaup ja arve laekub teie meiliaadressile ühe tunni jooksul.

 

Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood andma Tarbijale üle olemasoleva Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

​2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse kolme päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

​3) Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

Kohaletoimetamine

1) Pärast müügilepingu jõustumist saadetakse tellitud Kaup ja arve teie meiliaadressile ühe tunni jooksul.

​2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

​3) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

​4) Füüsilised tooted saadetakse tellimuses märgitud aadressile kõige lähemal asuvasse Itella Smartposti pakiautomaati. Kui soovid kindlasse pakiautomaati toodet, siis märgi see tellimuse "Smartposti asukoht" lahtrisse. Kohaletoimetamise aeg vastavalt Itella Smartpost võimalustele. Veebipood postitab esimesel võimalusel. 

Tagastamine, tootest/teenusest loobumine

1) Elektroonilised tooted (e-kogumikud, e-kinkekaardid, piletid veebisündmustele, veebikursustele, veebikoolitustele) on tagastamatud. 

2) Teraapia, konsultatsiooni ja kursuse ettemaksud on tagastamatud. Palun arvesta, et kui oled teraapiasse või konsultatsiooni aja broneerinud, siis tühistada saad selle ainult hiljemalt 24 tundi, Tartu ja nädalavahetuse teraapiatele 48 tundi enne broneeringut. Teraaapiasse, kursusele, koolitusele tulemata jätmisel või hilisem aja tühistamisel tuleb Sul tasuda täishind.

Vääramatu jõud

1) Veebipood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood  ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete töötlemine

1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, e-postiaadress, jm), mille abil toimetatakse tellitud kaup kohale.

​2) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

​3) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.

​4) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

1) Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

bottom of page