top of page

Ajurveeda tervisekonsultatsioon- mis ja milleks?

🌺Tere kõigile! Minu nimi on Aet ja ma olen ajurveeda praktik ning elustiilinõustaja. Mul on suur rõõm pakkuda Teile võimalust avastada ajurveeda maailma ning saavutada tasakaal ja heaolu nii oma kehas, meeles kui ka vaimus. 

🌺Kas oled kunagi tundnud, et teie Sinu kehaja meel vajavad paremat tasakaalu?

Ajurveeda õpetab meile, et me kõik oleme ainulaadsed ja meie tervislik seisund sõltub meie keha ja meele seisundist. Minu eesmärk on aidata Sul mõista nende kahe omadusi, leida Sulle sobilikku toitumist ning õppida tervislikke eluviise.

Ajurveeda tervisekonsultatsioon on mõnus aeg , mille ajal aitan Sul aru saada ja mõista Sinu praeguse  hetke tervislikku seisundit. Arutame koos läbi Sinu elustiili ja  toitumisharjumised. Ma küsitlen Sind, vaatlen Sind, katsun Sinu nahka ja juukseid. Peale seda saad sa minult hulgaliselt  nõuandeid  millised muutused Sa võiksid oma elus läbi viia.

🌺NB! Kindlasti ei ole Sul koheselt  tarvis oma elu 100% ümber korraldada vaid pigem mõista mis on Sinu enesetundele ja tervisele parim ning mis on see mille abil õpid end üha rohkem ja rohkem ise armastama. Need muutused on kõigile jõukohased ja vastuvõetavad.

 

🌺Varu aega ja kannatust, sest loodusteraapiate abil saad hea tulemuse vaid siis, kui oled järjepidev ning lubad oma kehal muutustega järk-järgult kohaneda. Soovitan Sulle Sinu kehatüübile sobilikku toitumist,  erinevaid harjutusi, mida Sa ise saad kodus teha ning teraapiaid, mlllega mina saan Sinu tervist toetada.

 

Ajurveedas on teraapiatest olulisel kohal sügava toimega õlimassaažid.  Näo- ja peaprobleemide puhul teeme kindlasti  hooldusi erinevate taimsete õlide ja droogidega. Teraapiad on sügavalt lõõgastavad ning aitavad Sul kontakti saada iseenda ja enesearmastusega. Konsultatsioon enne harjutuste ja teraapiate valikut on väga põhjalik. 

🌺Ajurveeda on võimas vahend, mis aitab meil ennetada haigusi, leida tervendust ja avastada meie keha ja meele potentsiaali. Olen pühendunud Sinu tervise ja heaolu toetamisele. Jagan toetavaid ajurveeda tarkusi , et te saaksid elada täisväärtuslikku ja õnnelikku elu.

Kui tunned, et vajad abi oma tervise parandamisel, kohanemisel stressirohke eluga või ehk soovid lihtsalt avastada ajurveeda maailma, siis võta julgesti ühendust!

 

🌺Olen koos Sinuga, et leida tee tervislikuma ja rõõmsama eluni 🌺

📧 Kirjuta mulle aet@heatuju.ee või saada KONTAKTIVORM

Tutvu hindadega SIIN

image00014.jpeg
bottom of page