top of page

L, 07. jaan

|

Tallinn

Aasta alguse näomassaaži töötuba

NB! Sündmus lükkub 7. jaanuarile

Registration is closed
See other events
Aasta alguse näomassaaži töötuba
Aasta alguse näomassaaži töötuba

Koht ja aeg

07. jaan 2023, 11:00 – 14:00

Tallinn, Amburi 3, 11711 Tallinn, Estonia

SÜNDMUSEST

Kas soovid,et  Su nahk ei vananeks ja Sa püsiksid igavesti noorena? Kui see on nii, siis oled jõudnud sündmuse tutvustuseni, mis võiks olla just Sulle :)

On ammu teada ja tuntud tõde, et nahk on tervise peegel ning ilu sümbol.

Näonaha tervis sõltub väga paljust. Oluline osa on nii näohooldusel, kosmeetikal, toidul, hügieenil kui ka unel. Samuti on väga oluline  osa ka NÄOMASSAAŽIL, mida on väga lihtne ja nauditav igapäevaselt teha ka iseendale.

Esiteks aitab see Sul kaua nooreks jääda, toites nahka ja vähendades kortse. Teiseks aitab see Sul võtta aeg maha ja pakkuda kõige olulisemale inimesele ISEENDALE suurepärast lõõgastust ja palju rõõmu ja lisaks on see VÄGA LIHTNE. Samas on tore omada veidi teadmisi massaaživõtetest ja õlide sobilikkusest.

 • Töötoa alguses teeme väikese ülevaate millisele nahale millist õli kasutada ning millised on ajurveedalikud soovitused igapäevaseks näonaha hoolduseks. Räägime ka sellest kuidas jõuluaeg näonahka säästvalt üle elada.
 • Peale seda õpime iseendale näomassaaži tegema. Massaaž mille selgeks õpid on ca 15  minutit pikk, lihtne ning peaks küll jõukohane olema kõigile. Sa võid massaaži ka lühemalt teha kui soovid, peaasi on järjepidevus.
 • Vahepeal teeme kerge ajurveedalike sugemetega lõunaampsu ja joome ka kosutavat vürtsiteed.

Kellele see töötuba sobib?

Kursus kõikidele neile, kes soovivad endale rõõmu pakkuda ja õppida juurde lihtsa ja praktilise oskuse. Eelnev massaažikogemus ei ole absoluutselt vajalik .

TOIMUMISE AEG:  7. jaanuar kell 11.00-13.45

TOIMUMISE KOHT:  Vaikuse kodustuudio, Turvise 8-4, Tallinn

OSALUSPANUS: 35 EUR

Osaluspanus sisaldab lühikest konspekti ja kerget talvehõngulist jõulujärgset kõhupaid

REGISTREERIMINE:Töötoa viib läbi ajurveeda praktik Aet Sillaste, kes on kogemustega ajurveeda elustiili järgija ja massaažiõpetaja. Aet püüab inimesi õpetada eelkõige iseennast lihtsate, meeldivate ja koduste vahenditega igapäevaselt aitama.  Aeda kohta loe lähemalt: www.heatuju.ee/aet

Lisainfo ja küsimused:

Aet Sillaste

ajurveeda praktik

aet@heatuju.ee

Piletid

 • Varajase linnukese pilet

  Müügil kuni 15.12.2022

  35,00 €
  Sale ended
 • Osaleja pilet

  40,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Jaga sündmust

bottom of page