top of page

K, 22. sept

|

Kinnine Facebooki grupp

Ajurveeda aastaring- elu terve ja rõõmsana

KUNI 10.01 VÕTAME VASTU UUSI LIIKMEID Elustiiligrupp FB-s, et end igapäevaselt terve ja rõõmsana hoida. Ajurveeda nõuanded, soovitused, videod, retseptid, toetus.

Registration is Closed
See other events
Ajurveeda aastaring- elu terve ja rõõmsana
Ajurveeda aastaring- elu terve ja rõõmsana

Koht ja aeg

22. sept 2021, 19:00 GMT +3 – 22. sept 2022, 23:00 GMT +3

Kinnine Facebooki grupp

SÜNDMUSEST

Kutsun Sind osa saama tervislikust elustiilist, elujaatavast hoiakust ning põnevatest iidsetest aegumatutest ideedest ja nõuannetest, mis ka tänapäeva elus palju tuge ja suurepäraseid tulemusi pakuvad.

Kutsun Sind elustiiligruppi „Ajurveeda aastaring- elu terve ja rõõmsana” , et enda igapäevase heaolu eest teadlikult hoolt kada. Eesmärgiks on, et see grupp toimiks vähemalt ühe aasta- kuni septembrini 2022.  Kõik videod ja postitused jäävad järelevaatamiseks tähtajatult ülesse.

„Ajurveeda aastaring- elu terve ja rõõmsana” grupis õpime:

 • Lugema iseennast
 • Enda keha ja hinge eest hoolt kandma
 • Märkama loodust ja seda, mis toimub meie ümber
 • Äratama endas loovust, armastust ja heatahtlikkust
 • Ennast avama ja enda mõtteid jagama
 • Iseenda vajadusi ja väärtusi mõistma
 • Teistega arvestama ja teisi mõistma
 • Loodust austama
 • Looduse järgi elama

Elustiiligrupi „Ajurveeda aastaring- elu terve ja rõõmsana” teemade valik saab olema lai, lähtume elust enesest, aastaajast, ilmast ja sellest mis toimub hetkel meie ümber. Jah, just PRAEGU. Räägime kõigest sellest mis toimub meie sees ja meie ümber, sellest mis hetkel kõnetab.

Olen juba ammu soovinud luua hubast elustiiligruppi, kus mul ei ole kinni vaja olla kindlas teemas vaid saan jagada igapäevaseid mõtteid ja nendega seonduvaid  ajurveeda tarkusi ning luua mõnusaid arutelusid. Minu arvates on taoline lähenemine väga oluline, sest ajurveeda ongi laiemas mõistes teadus elust, ehk ELU ISE. Grupis ei toimu tavapärast ajurveeda õpetamist või koolitust. Grupp saab olema eelkõige ajurveedast inspireeritud igapäevaste päevakajaliste teemade ja elukogemuste jagamine ja üksteise toetamine teekonnal püsimisel. 

Mina grupi eestvedajana teen kindlasti igal nädalal ühe nädalat saatva live video. Livede teemad saavad olema väga erinevad. Näiteks jagan  Sinuga seda kuidas mina vastavalt ilma muutusele oma elustiili muudan, millised toiduained oma valikusse võtan, millised kehahooldusi teen – ehk siis jagan Sinuga oma elustiili ja oma elu. 

Nii nagu Sina, nii olen ka mina pideval avastamise ja õppimise teel ja nõnda saan ma  selles grupis rääkida Sulle põnevtest toiduainetest, mida poelettidelt leian ja loomulikult ka seda kuidas neid meisterlikult ning loovalt maitsvaks suutäieks valmistada. Ehk siis kavas on jagada igapäevakatsetusi oma köögist ning aegajalt tutvustada ka kõike seda, mida paljud inimesed pole julgenud või osanud köögis kasutada (nt punane riis, erinevad läätselised ja teraviljad).

Üldiselt ma teemade ringi väga piirata ei soovi , sest just nii on eetrisse võimalus jõuda kõige huvitavamatel ja inspireerivamatel lugudel ja kõigel mis just hetkel kõnetab või hinge paitab. Vaid meie kõige olulisem reegel on, et kõikidele teemadele lisame ka ajurveedaliku nüansi või  vaatenurga.

Samas, üks oluline teema, mille kindlasti ette võtame on meie kõigi nõrkused ja takistused. Oleme ausad, kellel neid ei ole, eks? Aga takistustest ja nõrkustest läbi mineku  eeldus on nende endale tunnistamine ja neist rääkimine. Olen täiesti veendunud, et meil kõigil on varuks nippe ja kogemusi mide üksteisega jagada. Ja mõned nõrkused võivad ju jääda ka, vähemalt mõneks ajaks. 

Et meie mõnusast olemisest ei kujuneks lõputu padjaklubi, siis üllatan Sind kindlasti aegajalt erinevate ülesannete ja harjutustega. . Ülesanded on erinevad- meele ja keha tasakaalustamiseks meditatsioonid ja hingamisharjutused ning igapäevase hea enesetunde ja mõnusa olemise säilitamiseks loovülesanded. Juhendan Sind märkama väikeseid, kuid olulisi asju meie ümber. Teinekord võivad just need väikese märkamised tuua kaasa elus kõige suuremaid ja tänuväärsemaid  muutusi. Tarvis on osata neid vaid tähele panna!

Meie  grupist kujuneb mõnus perekond, kus toetame üksteist selles. et olla oma tervist ja heaolu loovates igapäevategevustes järjepidev, terve ning heatujuline. Et me kõiki, ka ebameeldivaid asju teeme rõõmu, armastuse ja naudinguga.

„Ajurveeda aastaring- elu terve ja rõõmsana” grupis  ootab sind:

 • Esimene pikem loeng Zoomis, kus teen ülevaate ajurveedast (järelevaadatav)
 • Aastaajast ja ilmast lähtuvad ajurveedalikud soovitused ja tähelepanekud
 • Igal nädalal üks päevakajaline laiv
 • Tervise- ja heaoluteemalised arutelud
 • Hooajalised ajurveedalikud nõuanded
 • Lood ja pajatused Indiast
 • Igal nädalal praktiline harjutus (kas meditatsioon, meeleharjutus,  kehaline harjutus või hoopis loovharjutus) , et hoida tasakaalu ja head enesetunnet.
 • Kord kuus kodurestorani õhtu, kus teeme midagi maistvat igaüks oma kodus.
 • Avatud mikrofon
 • Inspireerivad ja põnevad külalised
 • Ja kõik muu mis tulla tahab.

Sina saad grupist:

 • Ajurveedasse sissejuhatav loeng 4. oktoobril kell 19.30
 • Palju häid nõuandeid livede ja postituste näol
 • Igapäevase toetuse, et olla rõõmus, terve ja tasakaalus.
 • Hea tuju ja hea enesetunde
 • Toredaid sõpru kindlasti ka!

Grupi looja Aet ütleb: Elan ajurveeda põhimõtte järgi juba mõnda aega  päriselt siin Eestis iga päev. See on aidanud mul hakkama saada nii terviseprobleemide, meie väga  muutliku kliimaga  ja kohati stressi tekitava külma ja tuulise ilmaga. Samuti oma emotsioonidega. Väga tihti kuulen klientidelt nii  konsultatsioonis kui  kursuste tagasisidena, et nii seedimist toetav toitumine  kui ka teiste ajurveeda põhimõtete järgi elamine on aidanud väga  paljusid edasi. Üksi aga  on rakse püsida valitud rajal ja seepärast loomegi selle toetava grupi. 

Privaatmne FB elustiiligrupp „Ajurveeda aastaring- elu terve ja rõõmsana” on mõeldud nii neile kes on juba minu ajurveeda kursustel käinud kui ka neile, kes soovivad rohkem ajurveedalikust elustiilist ja /või enesest lugupidavast elustiilist tundma saada.

Osalema on oodatud absoluutselt kõik, kes tunnevad, et vajavad igapäevaelus toetust ja soovi kuuluda toetavasse elustiili seltskonda ning kellele on oluline hea tervis ja teadmine, et vaid Sina ise oled see kes selle eest kõige paremini hoolt kanda saab.

Kohtumiseni!

OSALUSTASU:

1 kuu 19 EUR

3 kuud (okt –dets)  osalus : 49 EUR

Uusi liikmeid võtame juurde vaid pööripäevade paiku.

Grupiga liitunud saavad 1  kuu kaupa grupis osalemist iga kuu või 3 kuu kaupa iga kvartali alguses pikendada.

REGISTREERUMINE:  https://fienta.com/et/ajurveeda-aastaring

GRUPIGA LIITUMINE: Kinnise privaatse FB grupiga uute osalejate liitmineavanem mõneks nädalaks pööripäevadel. 

Sissejuhatava Zoomi loeng oli 4. Oktoobri õhtul kell 18.30-20.00 Neile kes on minu ajurveeda kursustel käinud, neile on see toredaks meeldetuletuseks ja neile, kellele teema on uus on see loeng hädavajalik, sest siis on lihtsam grupi toimuvast aru saada ja sellega kaasa minna. Sellle loengu lingi saad registreerumisel ja selle palun enne grupiga liitumist üle vaadata. 

Grupi eestvedaja on Aet Sillaste

Kes on Aet?

Olen ise kirglik ajurveeda austaja ja ajurveeda elustiili järgija. Püüan oma igapäevaseid toimetusi teha nii, et minus säiliks armastus, rahu ja tasakaal. Olen kasutama õppinud lihtsaid, kuid samas mugavaid ja mõnusaid nippe, mis aitavad mul igapäevaelus rea peal püsida. Ka minu elus on tõuse ja mõõnasid, õnnestumisi ja läbi kukkumisi. Kuid olen ajurveeda toel aru saanud, et see kõik on elu osa ja võimalus iseendast paremini aru saada.

Minu üks eesmärkidest on õpetada inimesi ise rohkem lihtsate ja taskukohaste vahenditega enda eest hoolitsema.

Hariduselt olen hoopiski loomaarst, aga praegu toetan vaid loomaaarste ja muiduki ka kõiki teisi soovijaid mõnusate ajurveeda õlimassaazidega. Olen läbi viinud ka hulgaliselt massaažikoolitusi.

Loe lähemalt Aedast ja teistest ajurveedaga tutvumise võimaljustest ning tulevastest massaažikursustest: www.heatuju.ee

Jaga sündmust

bottom of page