top of page

L, 29. apr

|

Tallinn

Ajurveeda abhyanga õlimassaaži koolitus

Registration is closed
See other events
Ajurveeda abhyanga õlimassaaži koolitus
Ajurveeda abhyanga õlimassaaži koolitus

Koht ja aeg

29. apr 2023, 20:30 – 11. juuni 2023, 18:30

Tallinn, Põhja-Tallinn, Tallinn, Estonia

SÜNDMUSEST

Kutsun Sind veel enne sooja suve ühinema ajurveeda anhyanga massaaži koolitusega, et jõuda elus hoopis teistsuguste taipamisteni. Ajurveedalik lähenemine on minu elule andnud täiesti teistsuguse vaate ja elust arusaamise. Ajurveeda massaaž  on lihtne, kuid äärmiselt tõhus teraapia, mis sobib kõigile.  Osalema võivad tulla nii juba praktiseerivad massöörid kui ka asjaarmastajad.  Ka need,kel massaažikogemus puudub.

Ootan Sind meiega ühinema, kui soovid

 • kogeda täielikku rahu ja tasakaalu
 • õppida selgeks täiesti uue massaaži ja seda ka teitele pakkuda
 • teada kuidas soovitab elada ja süüa maailma maailma kõige vanem tervisesüsteem
 • saada sügavama kontakt iseendaga
 • hellitada tervelt kolmel nädalavahetusel  oma keha luksusliku massaaži ja ajurveedalike hõrguitistega
 • avastada enda jaoks veidi teistsuguse, kuid väga lihtsa ja loogilise vaatenurga elule

 Koolitus saab olema kui täiesti teistsuguse elustiili õpetus ja  uue oskuse omandamine väikeses hubases seltskonnas.  Gruppi mahub vaid 4-6 osalejata. Selle aja jooksul: 

 • Teeme lühikese ülevaatliku sissejuhatuse ajurveedasse, kus räägime ajurveeda põhitõdedest, millistel alustel toimub keha tasakaalustamine ning kuidas aru saada mis just Sinule sobiv on. Teeme ka kehatüübi testi ja analüüsime seda. Arutleme ja kogeme ajurveeda tarkust ja pehmust igal hetkel ja võimalusel.
 • Naudime maitsvat ajurveedalikku lõunasööki ja sooja voolavat õli. Õpime selgeks ajurveeda õlimassaaži Abhyanga.
 •  Õpime nii enda eest hoolt kandma kui massaažiiks sobilikku keskkonda ette valmistama. Massaaži õppides on väga tähtis, et Sa ka iseenda eest hoolt kannad.

Kursus koosneb kolmest moodulist. Moodulite vahel tuleb teha 16 tundi  iseseisvat praktikat.

Osalejad saavad tunnistuse, mis eeldab, et kursuse viimasel päeval on osaleja võimeline kogu massaaži tegema algusest lõpuni isesesvalt.

AJURVEEDA ABHYANGA ÕLIMASSAAŽ Abhyanga õlimassaaž on pärit Indiast, tõlkes tähendab sõna abhyangam hirmuvaba keha. See on iidse ajurveeda eluteaduse (ayurveda: ayu=elu, veda=teadus) panchakarma e. kehapuhastuse lahutamatu osa. Abhyanga massaaži tehakse suure koguse sooja taimse õliga, mida oma koolitusel rikkalikult kogeme Abhyanga massaaži liigutused on erinevalt klassikalisest massaazist pehmemad, sujuvamad ja pikemad. Vastav õli aitab organismist pehmemalt toksiine välja viia ning samal ajal moodustab kehale energeetilise kaitsekihi. Abhyanga avab organismis energiakanalid, mille tulemusel

 •  tasakaalustub närvisüsteem
 •  paraneb üleliigse rasva ja vee organismist väljutamine
 • pehmeneb nahk
 • liigesed muutuvad liikuvamaks ja paindlikumaks
 • Abhyanga tugevdab vastavat kehapiirkoda ning organismi üldiselt 
 • lõõgastab kogu keha 
 • toimib väga hästi unetuse ja stressi puhul
 • Massaaži tgagajärjel tugevneb immuunsüsteem ning suureneb organismi vastupanuvõime haigustele ja traumadele. Abhyanga eesmärgiks on saavutada organismi täielik tasakaal ja seeläbi tagada täiuslik tervis. Massaažikuuri tulemusena taastub organismi sünnipärane energeetiline tasakaal.

Eriti sobilik on abhyanga massaaž põhjamaa inimesele külmal ja kuival aastaajal, sest õli ning sujuvad liigutused aitavad vähendada hinges olevat tühjuse- ning üksildustunnet ning kuivust ja külmust kehas.

Abhyanga õlimassaaž on ajurveeda lahutamatu osa ning ta on ajurveeda mõistes üks „ravim”. Loomulikult ei ole see ravim klassikalises mõttes, kus sisse tuleb võtta tablett või eliksiir, kuid ravim pigem, et saada kontakt iseendaga ja korrastada oma energeetilist tasakaalu. Ajurveeda on 5000 aasta vanune teadus, mis on eelkõige suunatud haiguste ennetamisele. Jah on olemas ka ajurveeda haigad, kuid siin Eestis me siiski oleme suunanud oma tegevuse hea tervise ja sisemise tasakaalu säilitamiseks. Nii ongi võimalus pakkuda lõõgastavaid õliteraapiaid. Õli on ajurveedas väga oluline osa, enamasti kasutatakse massaažide puhul seesamiõli, kuhu on sisse keedetud erinavad ravimtaimed kega tasakaalustamiseks. Õli, eriti just seesami õli, on armastuse sümbol ja õlimassaaži tehes suurendame eelkõige endas puhast armastuseenergiat, mis on elu edasiviiv energia. Lisaks on võimalik õli ja selles sisaldavate taimede omaduste abil toetada keha tervenemist , suurendades või vähendades kehas kuumust, külma, kuivust, niiskust või mõnda muud omadust. Lisaks on õliteraapiad rahustava ja meelt vaigistava toimega, mida tänapäeva ühiskonnas väga vaja on.

See kogemus avab kindlasti Sinu meeled ning paljud taoliste kursuste lõpetajad armuvad jäägitult paitavatesse õliteraapiatesse.

Tule, õpi tundma iseend ja oma vajadusi!

TOIMUMISE KOHT: Põhja- Tallinnas, hubases kodustuudios TOIMUMISE AEG:

I moodul: 29.-30. aprill

II moodul 20.-21. mai

III moodul 10.-11. juuni Koguneme kell 9.30  ja lõpetame hiljemalt 18.30 (30.04 alustame 7.00 ja lõpetame 16.00)

REGISTREERIMINE JA OSALUSTASU: Osalustasu 797EUR

Registreerimisel kuni 31.03  757 EUR

Koha kinnitab tagastamatu ettemaks 197 EUR

Kursuse kogusumma tuleb tasuda 24. aprilliks ning on hilisemal loobumisel tagastamatu.

Koolituse eest saad tasuda ka kolmes osas, registreeriisel 197 EUR, 24. aprilliks tasud 333 EUR ja enne teist moodulit 333 EUR

Hind sisaldab töövahendeid, konspekti ja sooja lõunasööki.

REGISTREERIMINE:

Lisaküsimuste korral kirjuta: Aet Sillaste- aet@heatuju.ee

Oled oodatud nautima, rõõmustama, õppima ja armastama

Õlise kohtumiseni!

Mina, Aet Sillaste järgin ise ajurveeda elustiili ja saan iga päevaga aina rohkem aru kuidas see minu keha ja vaimu toetab. Mul on hea meel, kui saan oma teadmisi jagada ka oma lähedastele, sõpradele, õpilastele ja kõikidele huvilistele! Teen lisaks erapraksisele nii õhtuseid loenguid, amssaažikoolitusi kui mõnikord ka pikemaid nädalavahetuse kursusi koos praktilise õppega. Minu eesmärgiks massaažiõpetajana on oma oskusi jagada nõnda, et läbi praktika ja kogemuse tekib tunnetus ja julgus ning enesekindlus. Lihtsalt huvilist juhendades on mu eesmärk aidata tal endal kodusel teel ning lihtsate vahenditega oma tervist ja enesetunnet parandada. Võin enda ja oma perekonna kogemuste põhjal öelda, et see on võimalik ja nauditav.

 Loe ajurveedast lisaks www.heatuju.ee.

Armastusega, Aet Sillaste Ajurveeda praktikja elustiili järgiga ning massaažiõpetaja

Jaga sündmust

bottom of page