P, 27. juuni | Värvipidu OÜ

Ajurveeda ja abhyanga õlimassaaži koolitusretriit

Õpid selgeks luksusliku õlimassaaži abhyanga ja saad kogeda ajurveedalikku elustiili

Aeg ja koht

27. juuni 17:30 – 02. juuli 16:00
Värvipidu OÜ, Turvise 8-4, Tallinn, Estonia

Üritusest

Abhyanga õlimassaaž on pärit Indiast, tõlkes tähendab sõna abhyangam hirmuvaba keha. See on iidse ajurveeda eluteaduse (ayurveda: ayu=elu, veda=teadus) panchakarma e. kehapuhastuse lahutamatu osa. Abhyanga massaaži tehakse suure koguse sooja taimse õliga. Abhyanga massaaži liigutused on erinevalt klassikalisest massaazist pehmemad, sujuvamad ja pikemad. Vastav õli aitab organismist pehmemalt toksiine välja viia ning samal ajal moodustab kehale energeetilise kaitsekihi. Abhyanga avab organismis energiakanalid, mille tulemusel 1. tasakaalustub närvisüsteem 2. paraneb üleliigse rasva ja vee organismist väljutamine 3. pehmeneb nahk 4. liigesed muutuvad liikuvamaks ja paindlikumaks 5. Abhyanga tugevdab vastavat kehapiirkoda ning organismi üldiselt, lõõgastab kogu keha ning toimib väga hästi unetuse ja stressi puhul.

Massaaži tgagajärjel tugevneb immuunsüsteem ning suureneb organismi vastupanuvõime haigustele ja traumadele. Abhyanga eesmärgiks on saavutada organismi täielik tasakaal ja seeläbi tagada täiuslik tervis. Massaažikuuri tulemusena taastub organismi sünnipärane energeetiline tasakaal (doshad). Eriti sobilik on abhyanga massaaž põhjamaa inimesele külmal ja kuival aastaajal, sest õli ning sujuvad liigutused aitavad vähendada hinges olevat tühjuse- ning üksildustunnet ning kuivust ja külmust kehas.

Abhyanga õlimassaaž on ajurveeda lahutamatu osa ning ta on ajurveeda mõistes üks „ravim”. Loomulikult ei ole see ravim klassikalises mõttes, kus sisse tuleb võtta tablett või eliksiir, kuid ravim pigem, et saada kontakt iseendaga ja korrastada oma energeetilist tasakaalu. Ajurveeda on 5000 aasta vanune teadus, mis on eelkõige suunatud haiguste ennetamisele. Jah on olemas ka ajurveeda haigad, kuid siin Eestis me siiski oleme suunanud oma tegevuse hea tervise ja sisemise tasakaalu säilitamiseks. Nii ongi võimalus pakkuda lõõgastavaid õliteraapiaid. Õli on ajurveedas väga oluline osa, enamasti kasutatakse massaažide puhul seesamiõli, kuhu on sisse keedetud erinavad ravimtaimed kega tasakaalustamiseks. Õli, eriti just seesami õli, on armastuse sümbol ja õlimassaaži tehes suurendame eelkõige endas puhast armastuseenergiat, mis on elu edasiviiv energia. Lisaks on võimalik õli ja selles sisaldavate taimede omaduste abil toetada keha tervenemist , suurendades või vähendades kehas kuumust, külma, kuivust, niiskust või mõnda muud omadust. Lisaks on õliteraapiad rahustava ja meelt vaigistava toimega, mida tänapäeva ühiskonnas väga vaja on.

See kogemus avab kindlasti Sinu meeled ning paljud taoliste kursuste lõpetajad armuvad jäägitult paitavatesse õliteraapiatesse.

Tule, õpi tundma iseend ja oma vajadusi!

TOIMUMISE KOHT: Imeline turismitalu Läänemaal TOIMUMISE AEG: 27.06-02.07

REGISTREERIMINE JA OSALUSTASU:

Registreerimine ja ettemaksu tasumine kuni 20. maini: 450 EUR

Registreerimine ja ettemaksu tasumine kuni 18. juunini 510 EUR

Peale seda 560 EUR

Koha kinnitab tagastamatu ettemaks 125 EUR

Kursuse kogusumma tuleb tasuda 14. juuniks ning on hilisemal loobumisel tagastamatu.

Kui soovidtasuda mitmes osas või järelmaksu, siis anna palun oma soovist teada.

Kursuse tasule lisandub 100 EUR toiduraha, mille palume tasuda kohapeal ja see sisaldab 3 x päevas sooja ajurveedalikku toitu ning vahepalasid.

REGISTREERIMISEKS kirjuta palun aet@heatuju.ee

Lisaküsimuste korral kirjuta: Aet Sillaste- aet@heatuju.ee Telefon: 5068243 (tööpäevadel kella 9-18)

Oled oodatud nautima, rõõmustama, õppima ja armastama

Õlise kohtumiseni!

Mina, Aet Sillaste järgin ise ajurveeda elustiili ja saan iga päevaga aina rohkem aru kuidas see minu keha ja vaimu toetab. Mul on hea meel, kui saan oma teadmisi jagada ka oma lähedastele, sõpradele, õpilastele ja kõikidele huvilistele! Teen lisaks erapraksisele nii õhtuseid loenguid, amssaažikoolitusi kui mõnikord ka pikemaid nädalavahetuse kursusi koos praktilise õppega. Minu eesmärgiks massaažiõpetajana on oma oskusi jagada nõnda, et läbi praktika ja kogemuse tekib tunnetus ja julgus ning enesekindlus. Lihtsalt huvilist juhendades on mu eesmärk aidata tal endal kodusel teel ning lihtsate vahenditega oma tervist ja enesetunnet parandada. Võin enda ja oma perekonna kogemuste põhjal öelda, et see on võimalik ja nauditav. Loe ajurveedast lisaks www.heatuju.ee.

Jaga üritust

© 2020 Värvipidu OÜ, Kõik õigused kaitstud.                                                                    info@heatuju.ee Aet Sillaste 5068243