top of page

R, 08. juuli

|

Lääne County, Estonia

Ajurveeda ja abhyanga õlimassaaži koolitusretriit

Õpid selgeks kõige mõnusama ja lõõgastavama õlimassaaži.

Registration is closed
See other events
Ajurveeda ja abhyanga õlimassaaži koolitusretriit
Ajurveeda ja abhyanga õlimassaaži koolitusretriit

Koht ja aeg

08. juuli 2022, 17:00 GMT +3 – 13. juuli 2022, 15:00 GMT +3

Lääne County, Estonia

SÜNDMUSEST

Just siis on suvi ning suveküllus avab me meeled ja tekitab meis palju rõõmu, et võtta vastu midagi uut ja nauditavat. Meil on suurepärane võimalus koos õppida, puhata ning oma keha ning meelt hellitada.

  Ootan Sind meiega ühinema, kui soovid

-kogeda täielikku rahu ja tasakaalu 

-õppida selgeks täiesti uue massaaži ja seda ka teitele pakkuda

 -teada kuidas soovitab elada ja süüa maailma maailma kõige vanem tervisesüsteem 

-saada sügavama kontakt iseendaga 

-hellitada tervelt 5 päeva oma keha massaaži ja ajurveedalike hõrguitistega 

-avastada enda jaoks veidi teistsuguse, kuid väga lihtsa ja loogilise vaatenurga elule

 Tegemist ei ole lihtsalt massaažikoolitusega vaid pigem retriidiga, sest selle koosolemise ajal me elame ajurveedalikku elustiili. Igal hommikul teeme kõik koos läbi keha ja meelt ning kohalolu ja armastuse seisundit toetavad hommikurituaalid. Püüame olla võimalikult palju rahu seisundis ja ühes loodusega. Vaadata enda sisse, õppida vastu võtma ning pakkuma, koos olema. Kui aega ja võimalust tekib, siis ka kokkame koos.

Koolitusretriidi käigus teeme lühikese ülevaatliku sissejuhatuse ajurveedasse, kus räägime ajurveeda põhitõdedest, millistel alustel toimub keha tasakaalustamine ning kuidas aru saada mis just Sinule sobiv on. Teeme ka kehatüübi testi ja analüüsime seda. Arutleme ja kogeme ajurveeda tarkust ja pehmust igal hetkel ja võimalusel. Hellitame end enesemassaaži, meditatsiooniõhtute, sauna, looduse ja mere avastamise ning maitsva ajurveedaliku õppimisprotsessi toetava toiduga. Õpime selgeks ajurveeda õlimassaaži Abhyanga. Massaaži õppides on väga tähtis, et Sa ka iseenda eest hoolt kannad ja tasakaalus oled ning ajurveedas soovitatavat elustiili järgida püüad.

ABHYANGA ÕLIMASSAAŽ  Abhyanga õlimassaaž on pärit Indiast, tõlkes tähendab sõna abhyangam hirmuvaba keha. See on iidse ajurveeda eluteaduse (ayurveda: ayu=elu, veda=teadus) panchakarma e. kehapuhastuse lahutamatu osa. Abhyanga massaaži tehakse suure koguse sooja taimse õliga. Abhyanga massaaži liigutused on erinevalt klassikalisest massaazist pehmemad, sujuvamad ja pikemad. Vastav õli aitab organismist pehmemalt toksiine välja viia ning samal ajal moodustab kehale energeetilise kaitsekihi. Abhyanga avab organismis energiakanalid, mille tulemusel 

1. tasakaalustub närvisüsteem 

2. paraneb üleliigse rasva ja vee organismist väljutamine 

3. pehmeneb nahk 

4. liigesed muutuvad liikuvamaks ja paindlikumaks 

5. Abhyanga tugevdab vastavat kehapiirkoda ning organismi üldiselt, lõõgastab kogu keha ning toimib väga hästi unetuse ja stressi puhul.

Massaaži tgagajärjel tugevneb immuunsüsteem ning suureneb organismi vastupanuvõime haigustele ja traumadele. Abhyanga eesmärgiks on saavutada organismi täielik tasakaal ja seeläbi tagada täiuslik tervis. Massaažikuuri tulemusena taastub organismi sünnipärane energeetiline tasakaal (doshad). Eriti sobilik on abhyanga massaaž põhjamaa inimesele külmal ja kuival aastaajal, sest õli ning sujuvad liigutused aitavad vähendada hinges olevat tühjuse- ning üksildustunnet ning kuivust ja külmust kehas.

Abhyanga õlimassaaž on ajurveeda lahutamatu osa ning ta on ajurveeda mõistes üks „ravim”. Loomulikult ei ole see ravim klassikalises mõttes, kus sisse tuleb võtta tablett või eliksiir, kuid ravim pigem, et saada kontakt iseendaga ja korrastada oma energeetilist tasakaalu. Ajurveeda on 5000 aasta vanune teadus, mis on eelkõige suunatud haiguste ennetamisele. Jah on olemas ka ajurveeda haigad, kuid siin Eestis me siiski oleme suunanud oma tegevuse hea tervise ja sisemise tasakaalu säilitamiseks. Nii ongi võimalus pakkuda lõõgastavaid õliteraapiaid. Õli on ajurveedas väga oluline osa, enamasti kasutatakse massaažide puhul seesamiõli, kuhu on sisse keedetud erinavad ravimtaimed kega tasakaalustamiseks. Õli, eriti just seesami õli, on armastuse sümbol ja õlimassaaži tehes suurendame eelkõige endas puhast armastuseenergiat, mis on elu edasiviiv energia. Lisaks on võimalik õli ja selles sisaldavate taimede omaduste abil toetada keha tervenemist , suurendades või vähendades kehas kuumust, külma, kuivust, niiskust või mõnda muud omadust. Lisaks on õliteraapiad rahustava ja meelt vaigistava toimega, mida tänapäeva ühiskonnas väga vaja on.

See kogemus avab kindlasti Sinu meeled ning paljud taoliste kursuste lõpetajad armuvad jäägitult paitavatesse õliteraapiatesse.

Tule, õpi tundma iseend ja oma vajadusi!

TOIMUMISE KOHT: Imeline turismitalu mere ääres Läänemaal

 TOIMUMISE AEG: 08.07-13.07.2022 Koguneme kell 17.00 ja lõpetame orienteeruvalt kell 15.00

REGISTREERIMINE JA OSALUSTASU:

 

Osaluspanus kursusel (massaažiõppel) osalemiseks on  550 EUR*

Kordajatele 330 EUR*

Koha kinnitab tagastamatu ettemaks 125 EUR

Kursuse kogusumma tuleb tasuda 22. juuniks (kui pole kokku lepitud teisiti) ning on hilisemal loobumisel tagastamatu.

*Kursuse tasule lisandub 120 EUR toiduraha, mille palume tasuda kohapeal sularahas ja see sisaldab 3 x päevas sooja ajurveedalikku toitu ning vahepalasid.

Seekord on võimalus liituda ka paaril osalejal, et õppida koka käea all individuaalselt ajurveedalike toitude valmistamist.

Sa võid ühineda meiega 8.-10. juulini või kogu ajaks:

Ühinemisel 8.-10. juulini osaluspanus 250 EUR (aktiivne toidu valmistamine 3x päevas)

Edasi iga öö 100 EUR (Puhkus, loengutest ja ajurveedalikest rituaalidest ning praktikatestt osavõtt)

Kui soovid tasuda mitmes osas või järelmaksu, siis anna palun oma soovist teada.

Lisaküsimuste korral kirjuta: Aet Sillaste- aet@heatuju.ee Telefon: 5068243 (tööpäevadel kella 9-18)

Oled oodatud nautima, rõõmustama, õppima ja armastama

Õlise kohtumiseni!

Mina, Aet Sillaste järgin ise ajurveeda elustiili ja saan iga päevaga aina rohkem aru kuidas see minu keha ja vaimu toetab. Mul on hea meel, kui saan oma teadmisi jagada ka oma lähedastele, sõpradele, õpilastele ja kõikidele huvilistele! Teen lisaks erapraksisele nii õhtuseid loenguid, amssaažikoolitusi kui mõnikord ka pikemaid nädalavahetuse kursusi koos praktilise õppega. Minu eesmärgiks massaažiõpetajana on oma oskusi jagada nõnda, et läbi praktika ja kogemuse tekib tunnetus ja julgus ning enesekindlus. Lihtsalt huvilist juhendades on mu eesmärk aidata tal endal kodusel teel ning lihtsate vahenditega oma tervist ja enesetunnet parandada. Võin enda ja oma perekonna kogemuste põhjal öelda, et see on võimalik ja nauditav. Loe ajurveedast lisaks www.heatuju.ee.

Armastusega, Aet Sillaste Ajurveeda praktikja elustiili järgiga ning massaažiõpetaja

Jaga sündmust

bottom of page