top of page

L, 07. sept

|

Kristiine, Põhja-Tallinn või Kalamaja

Ajurveeda jalamassaaži koolitus

Ajurveeda sugemetega refleksoloogilist jalamassaaži rohke õliga ja sinna juurde sobilikud abhyanga jalamassaaži võtted Jalalabal olevad marmapunktid Lisaks pakun ka tervisliku lõunasöögi.

Registration is Closed
See other events

Koht ja aeg

07. sept 2019, 10:00 – 18:00

Kristiine, Põhja-Tallinn või Kalamaja

SÜNDMUSEST

 Ajurveeda teraapiates on eriti tähtsal kohal kaks massaaži: peamassaaž ja jalamassaaž. Seekord pühendume jalamassaažile.

Jalgadel on mitmed olulised marmapunktid ning jalatallal peegelduvad piirkondade ja punktidena kõik inimese keha piirkonnad ja organid. Seetõttu tuleb jalgade eest erilist hoolt kanda.

Ajurveeda jalamassaaž: • leevendab jala- ja istmikupiirkonna lihas-ning närvivalusid, • teeb jalad pehmeks ja painduvaks, • parandab kannalõhesid ja teisi nahaprobleeme, • lõdvestab pinges ja väsinud jalgu, • parandab jalgade verevarustust, mistõttu suureneb tundlikkus ja liigeste liikuvus • leevendab jalakrampe ning liigese- ja lihasvaevusi • parandab nägemist • lõdvestab üleüldiselt ja on tõhus stressiteraapia • on näidustatud teraapia praktiliselt kõikide probleemide puhul. • Parandab oluliselt und Ka jalamassaaži puhul kasutame ohtralt sooja taimeõli nagu paljude erinevate ajurveeda teraapiate puhul.

Kursusel õpime: Ajurveeda sugemetega refleksoloogilist jalamassaaži rohke õliga ja sinna juurde sobilikud abhyanga jalamassaaži võtted Jalalabal olevad marmapunktid Lisaks pakun ka tervisliku lõunasöögi.

KELLELE?: Kursus on mõeldud nii massööridele kes soovivad täiendada oma oskusi ja omanda omandana väärtuslik lisaoskus ning neile, kes soovivad aidata oma lähedasi. Samuti on kursus sobilik pediküürijatele. Kursus toimub väikesele grupile.

Kursuse läbinu saab TUNNISTUSE. Tunnistsuse eelduseks on kursusel osalemine 100% -  algusest lõpuni. Lubatud ei ole hilineda ega varem lahkuda.

Kursust viib läbi ajurveeda praktik Aet Sillaste. Aeda ja ajurveeda kohta leiad lisainfot www.heatuju.ee

TOIMUMISE AEG: 7.septembril  2019  kell 10.00-18.00

TOIMUMISKOHT: Tallinnas Kristiine, Põhja-Tallinn või Kalamaja, sõltuvalt osalejate arvust. Täpse juhise tuleku kohta saavad registreerunud osalejad vahetult  enne koolitust infomeilis.

OSALUSPANUS: registreerimisel ja tagastamatu ettemaksu tasumisel kuni  26. augustini  85 EUR, koha kursusel tagab  30 EUR tagastamatu ettemaks. Alates 27. augustist on kursuse tasu 100 EUR

Ettemaksu ei tagastata, välja arvatud juhul, kui üritus tühistatakse. Kohtade broneerine toimub vastavalt ettemaksude laekumisele.

REGISTREERIMINE TOIMUB AINULT LÄBI SELLE LINGI: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfrMdm9G4QvJ6qCnw7NpZpdXILalE6LNifC3-lzoB1J8oWWHA/viewform  

Jaga sündmust

bottom of page