top of page

P, 08. sept

|

Põhja-Tallinn, Kristiine või Kalamaja

Ajurveeda näomassaaži koolitus ja sissejuhatus ilumaailma

On teada ja tuntud tõde, et nahk on tervise peegel ning ilu sümbol. Näonaha tervis sõltub nii näohooldusest, kosmeetikast, toidust, hügieenist kui ka unest. Samuti on väga oluline ka õliga näomassaaž.

Registration is Closed
See other events

Koht ja aeg

08. sept 2019, 10:00 – 17:00

Põhja-Tallinn, Kristiine või Kalamaja

SÜNDMUSEST

On teada ja tuntud tõde, et nahk on tervise peegel ning  ilu sümbol.  Näonaha tervis sõltub nii näohooldusest, kosmeetikast, toidust, hügieenist kui ka unest.  Samuti on väga oluline ka õliga näomassaaž. Kuna ajurveeda näomassaaž on väga oluline osa ka ajurveeda looduslikus näohoolduses, siis teeme koolitusel sissejuhatuse ka ilumaailma ajurveeda võtmes, räägime nahatüüpidest, nahatüüpidele sobilikust toitumisest ning millisele nahatüübile millist õli kõige parem kasutada oleks. Hädavajalik on seda teada problemse naha puhul, kuid ka terve naha puhul aitab see säilitada naha loomulikku tasakaalu ja kaunist jumet. 

Seega meie mõnusa koolituspäeva sisse mahub 

• Sissejuhatus ajurveeda ilumaailma 

• Nahatüübid ajurveeda järgi, määrame ka iga osaleja naha tüübi 

• Olulisemad toitumissoovitused erinava nahatüübiga inimestele 

• Sobiliku  massaažiõli valik 

• Näomassaaži õpe ja iseseisev teineteise peal praktiseerimine 

• Kerge soe lõunasöök 

Ajurveeda näomassaaž on oskus mida Sa saad teha nii teistele kui iseendale 

Ajurveeda näomassaaž on ääretult rahustava ja lõõgastava toimega. Massaaž on ise 20 minutit kuni 0,5 tundi pikk ning teinekord on see inimesele suureks üllatuseks, et nii lühikese ajaga on võimalik saavutada nii suurepärane lõõgastus ja rahulolu. Lisaks sellele parandab see näonaha tervist, vähendab stressi ja toimib kortsude vastu. Vastavat õli kasutades on võib olla ka toetavaks mõne pikaajalise nahaprobleemi  puhul. 

Kellele see kursus sobib?  Kursus sobib nii massööridele, iluteenindajatele kui ka lihtsalt huvilisele. Eelnev  massaažikogemus ei ole vajalik, aga tuleb kindlasti kasuks. 

 

Osalejad saavad ka tunnistuse. 

TOIMUMISE AEG: 08.september 2019 kell  10.00-17.00 (sellest  ca 45 min lõunapaus)  TOIMUMISE KOHT: Tallinn Telliskivi-Põhja Tallinna piirkond, täpne aadress ja juhised kohaletulekuks edastatakse registreerunutele enne koolitust infomeiliis. 

OSALUSTASU: Kuni 26.08:  85 EUR, millest 30 EUR tuleb tasuda koheselt registreerimisel  ja on tagastamatu.  Kui soovid ka õppevideot, siis on koolituse tasu  95 EUR, mis  

Alates 27.08 on koolituse tasu 100 EUR, millest 30 EUR tuleb tasuda tagastamatu ettemaksuna, koos õppevideoga 111 EUR 

Õppevideo saadame meilie kohe peale koolitust, Kursuse ajal soetatud õppevideo hind  15 EUR.  

Kohtade täitumist arvestatakse vastavalt ettemaksu  laekumisele  OÜ Värvipidu   kontole, mille leiate registreerimisvormist. Selgitusse kirjutada palun osaleja  nimi ja osalemise kuupäev. Arve soovist palun teada anda registreerimisel. 

Lisainfo: aet@heatuju.ee, lisainfo tel.: 5068243 (E-R 10-18) 

Ootan Sind suurima rõõmuga, et õppida juurde üks suurepärane oskus. 

Jaga sündmust

bottom of page