top of page

R, 29. sept

|

Pusku

Armastava puudutuse retriit

Nädalavahetus, kus kohtuvad Lomi-lomi ja ajurveed massaaž

Registration is closed
See other events
Armastava puudutuse retriit
Armastava puudutuse retriit

Koht ja aeg

29. sept 2023, 14:00 GMT +3 – 01. okt 2023, 20:00 GMT +3

Pusku , Mereääre tee 3, Pusku, 90440 Lääne maakond, Eesti

SÜNDMUSEST

Oled südamest oodatud "Armastava Puudutuse Retriidile" – unikaalsele nädalalõpu teekonnale, kus kohtuvad kaks iidset tarkust: ajurveeda ja lomi-lomi massaaž. Sellel imelisel sündmusel sulandub ajurveeda sügavus lomi-lomi rahustavate liigutustega, luues harmoonilise ja võimsa koosluse, mis on suunatud just Sinu sisemisele väele ja üleüldisele heaolule.

Retriit on mõeldud nii paaridele, kes soovivad taaselustada lähedust või üksi tulijatele, et lõõgastuda ja saada osa armastavast puudutusest.

Miks me ühendadame ajurveeda ja lomi-lomi? Sest need kaks tervendavat praktikat moodustavad koos sümfoonilise harmoonia, mille mõju ulatub palju kaugemale füüsilisest puudutusest. Ajurveeda, mis toetub aastatuhandete vanusele tarkusele, avab meie keha energiakanalid ning tasakaalustab meie keha juhtivad energiad, luues ideaalse aluse tervenemiseks ja tasakaalu saavutamiseks. Lomi-lomi massaaži õrnad ja voogavad liigutused omakorda avavad meie südamed ning vabastavad pinged ning stressi, luues ruumi puudutuse sügavusele ja tervendavale arvmastuse jõule.

See ei ole lihtsalt massaaž – see on terapeutiline rännak, mis toetab Sinu ühendust omaenda kehaga, avades uksed sisemisele rahule ja harmooniale. "Armastava Puudutuse Retriidil" saad kogeda kaht maailma ühes hetkes. Ajurveeda ja lomi-lomi koosmõjul on Sul võimalus avastada puudutuse tõelist jõudu ning selle võimet viia Sind sügavale lõdvestusse ja taasühendusse omaenda olemusega.

 Sel rännakul on Sind toetamas ka maitseküllane ajurveedalik toit, mis on pai nii Sinu kehale kui hingele. Toit on kerge, kuid toitev ning annab energiat.

Retriidi kava: Reede, 29. september 

14.00-15.00 Kohale jõudmine, kogunemine, tubadesse jaotumine 

15.00 Retriidi avamine, ajurveeda tutvustus, piiride tunnetamine (Aet, Kriste) 

18.00 ajurveedalik õhtusöök 

19.00 Ajurveeda pea- ja turjamassaaž (Aet) 

20.30 Saun ja mõnus uni

Laupäev, 30. september 

7.00 äratus, soovijatele ajurveeda enesemassaaž saunas 

8.00 Ajurveedalik hommikusöök 9.00 Lomi-lomi töötuba (Kriste) 

13.00 Ajurveedalik lõunasöök 

14.00 Lomi-lomi jätkub (Kriste) Peale töötuba kerge saun 

18.30 Ajurveedalik õhtusöök 

20.00 Armastava puudutuse rituaal

Pühapäev, 01.oktoober 

7.00 Äratus, Osho aktiivne meditatsioon 

8.00 Ajurveedalik hommikusöök 

9. 00 Ajurveeda jalamassaaž (Aet) 

12.00 Ajurveedalik lõunasöök 

13.00 Ajurveeda ja Lomi-lomi ühinemine Peale seda saun 

17.30 Ajurveedalik õhtusöök ja lõpuring.

Retriidil on Sinu teejuhtideks ajurveeda praktik Aet Sillaste ning tervendaja ja kehatöö terapeut Kriste Eerme.

Aet endast: Olen tegutsev ajurveeda praktik ja järgin ise ajurveeda elustiili ja see toob mulle iga päev üha rohkem rõõmu, toetades minu keha ja vaimu . Mul on hea meel, kui saan oma ajurveeda ja masssaaži teadmisi jagada ka oma lähedastele, sõpradele, õpilastele ja kõikidele huvilistele, kes seda vajavad! Ajurveeda praktiku ja kogemusnõustajana soovin oma oskusi jagada nõnda, et läbi praktika ja kogemuse tekib tunnetus ja julgus ning enesekindlus iseennast toetada. Igaüks on võimeline nõnda palju, et saab kodusel teel ning lihtsate vahenditega oma tervist ja enesetunnet oluliselt parandada. Võin enda ja oma perekonna kogemuste põhjal öelda, et see on võimalik ja ülimalt nauditav. Iga päev on Sinu jaoks pidupäev! Aeda toimetamistega saad tutvuda: www.heatuju.ee

Kriste endast: Olen kehatöö ning biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse terapeut, osteopaat ja reiki meister. Oma töös olen kasutanud juba 7 aastat erinevaid kehatöö ja energeetilise tervenduse tehnikaid nagu MER kehateraapia, lomi lomi massaaž, Dearmouring kehavabastustehnika, osteopaatilised võtted, reiki energiatervendus, Kashmiri massaaž ja Taoistlik massaaž, Kehatöö on minu kirg ja see on imeline, kuidas kehad hakkavad su käte all avanema ja oma lugu jutustama. Kehalugemise oskus on minu anne, mida ma soovin ka teistega jagada.

Ajurveedalikku maitseküllast taimetoitu pakub Marek Nõmmela.

Retriidi toimumise aeg: 29.09 kell 14.00 -01.10 kell 20.00 

Koht: Pusku turismitalus Läänemaal

Osaluspanus, mis sisaldab retriidil osalemist, toitlustust, majutust, sauna ja massaažiõlisid: 

Kuni24. septembrini 525 EUR

25. septembrist alates 595 EUR 

Koha kinnitab 150 EUR tagastamatu ettemaks OÜ Värvipidu kontole

Osalustasu arvestatakse ettemaksu kuupäeva alusel.

Registreerimine ja lisainfo: Kriste Eerme kristeerme@gmail.com ja Aet Sillaste aet@heatuju.ee

 Majutus: ühe, kahe- ja kolmekohalised toad täituvad vastavalt registreerimise ajale

Ootame Sind liituma sellel erakordsel nädalalõpul, kus ajurveeda ja lomi-lomi saavad üheks, et pakkuda Sulle võimsaimat "Armastava Puudutuse Retriiti". Võttes vastu selle kogemuse, avastad kuidas armastav puudutus võib olla suurepärane teejuht tervenemisel.

Ootame Sind südamest sellel transformeerival teekonnal!

Jaga sündmust

bottom of page