top of page

P, 28. nov

|

Privaatne FB grupp

Hea Tuju Advendikalender

Loome advendiaega Head Tuju. Unustame muremõtted ja negatiivsed uudised, sest edasi aitab vaid keskendumine positiivsele!

Registration is closed
See other events
Hea Tuju Advendikalender
Hea Tuju Advendikalender

Koht ja aeg

28. nov 2021, 11:00 GMT +2 – 24. dets 2021, 15:00 GMT +2

Privaatne FB grupp

SÜNDMUSEST

<3 HEA TUJU ADVENDIKALENDER <3

 28. november-24. detsember

Tere, mina olen Aet. Seekord jätan ma oma tutvustuses kõik tähtsad ja kuulsust toovad tiitlid ära, sest hetkel ei ole neil mingit tähtsust. Hea Tuju loov väljakutse ei vaja ühtegi ametinimetust ega magistrikraadi. See on lihtsalt otsus luua ja jagada rõõmu. Endale ja teistele. Kogu maailmale.

                  🎀🎁🎀

Hea Tuju Advendikalender on minu meelest lihtsalt väga tore ja vajalik projekt. See on igas mõttes rõõmu ja head enesetunnet toetav ettevõtmine. Idee sai alguse sellest, et positiivseid uudiseid kipub viimasel ajal aina vähemaks jääma ja Head Tuju ja rõõmsat meelt on üha raskem säilitada. Inimene vajab aga täisväärtuslikuks eluks eelkõige positiivset suhtumist ja rõõmu. Et seda juurde luua, avame advendiajaks Hea Tuju facebooki grupi, kus lõbusad teemad ja Head Tuju loovad harjutused aitavad Sinu aasta lõppu rõõmsamaks teha ning tekkinud muremõtted võivad mõneks ajaks talveunne minna. Võib isegi juhtuda, et nad talveunne jäävadki. Millestki ilma Sa sellepärast küll ei jää. Pigem saad kingituseks rõõmsa ja tegusa uue aasta.

   🎀 Hea Tuju Advendikalendrist saad sa: 

🎁 Iga päev vähemalt ühe rõõmsa ja positiivse sisuga uudise, et negatiivne vähem tähelepanu saaks

🎁 Rohkem jõudu, rõõmu ja pealehakkamist argiellu

🎁Oskuse näha ja keskenduda maailmas positiivsele. See võimaldab elu nautida ja elust rõõmu tunda

Hea tuju Advendikalendri grupis me ei tee sügavaid rännakuid eelmistesse eludesse või lapsepõlve vaid otsime nalja, naeru ja lõbusat olemist just täna ja praegu. Siin ei purusta me käimisrekordeid ega püüa meeleheitlikult kaalust alla võtta. Lihtsalt naudime elu ja tunneme sellest suurt rõõmu! Grupi looja Aet lubab, et ta unustab selleks ajaks ära kõik diibid harjutused ja ülesanded, võtame vabalt! Kõik postitused on lõbusad, isegi ülesanded on rõõmsad ja naljakad. Ja mis tegelikult kõige toredam, elu nautimine sobib kõigile- nii meestele kui naistele, noortele ja vanadele, õpetajatele ja ametnikele, arstidele ja raamatupidajatele, terapeutidele ja bussijuhtidele, vahet pole kes sa ametilt oled! Kõik väärivad head tuju ja rõõmsat meelt.

   🎁 Grupis ootavad sind:

🎀 4 suurepärast enesetunnet toetavat Hea Tuju laivi grupi looja Aeda poolt aktuaalsetel positiivsetel teemadel (kuni 20 minutit- igatahes mitte igavik)

🎀 4 või isegi enam Head Tuju loovat ja säilitavat harjutust kas ise, perega või kolleegidega koos tegemiseks.

🎀 4 vahvat ja maitsvat Hea Tuju toiduretsepti, mis on kindlasti ka jõuludeks sobivad

🎀 4 ajurveedalikku nõuannet, mis loovad Hea Tuju ja kerge olemise

🎀 3 Head Tuju loovat spetsiaalselt salvestatud meelerännakut/meditatsiooni, mis on lihtsad ja ilusad.

🎀 Imeliste loodusradade soovitused ja kogemused ning rõõmustavad märkamised loodusest. 

🎀 Kõige toredamate ja rohkem rõõmu toovate jõulukinkide soovitused, loodetavasti Head Tuju loovate sooduskoodidega.

🎀 Loomulikult ka jõuluajale sobilikud kingitused ja üllatused

Nagu Sa nägid, siis ajurveedalikke nõuandeid ma siiski välja jätta ei suutnud, ma lihtsalt olen üle pea ja kaela selle sees. Aga luban, et need saavad olema praktilised ja meeleolukad. Võta seda lihtsalt huumoriga, et mul selline kiiks on.

Grupis osalemine minegid kohustusi ei loo, võid ka olla lihtsalt Heatujuline jälgija ja rüõõmu jagaja.

Kui Sa aga valid olla kurb ja toriseda, siis on ka see ok. Sel juhul meil Sinu jaoks harjutusi kahjuks pole, küll aga võid isekeskis rõõmsate harjutuste üle toriseda ja nende üle võllanalja heita. Ka nii jõuab killuke Head Tuju Sinuni.

🤍 TOIMUMISE AEG: 28.november – 24. detsember

🤍 KOHT: privaatne Facebooki grupp

🤍 OSALUSPANUS Hea Tuju Advendikalendri väljakutses on 12 EUR

🤍 LIITUMINE: https://fienta.com/et/hea-tuju-advendikalender

Liituda saad kuni väljakutse lõpuni, kuid mida varem, seda rõõmsamalt advendiaeg möödub!

Kõik postitused on järelvaadatavad vähemalt kuni kevade saabumiseni.

Kui sa tunned, et see panus Sul siiski veidi meele mõruks teeb, siis mõtle pigem sellele, et iga panustatud sent hea Tuju loomiseks tuleb sulle vähemalt saja, usun isegi tuhande kordselt tagasi.

Lisaks teeb see sümboolne panus ka minu meele rõõmsaks, siis saan ka mina jõululauast rõõmu tunda ja lisaks saan ka Sinu ja kogu grupi Hea Tuju tõstmiseks rohkem panustada.

Ja kui nüüd eriti rõõmsast küljest vaadata, siis tegelikult on juba ühe meditatiivse rännaku hinnaks vähemalt 10 EUR , toiduretseptid on minu looming ja nõuanded olen ka Sinu jaoks lihtsas keeles ja mõistes paberile pannud ning parimad ja lõbusamad harjutused valinud. Kui soovid veel ka grupiliikmetele soodushinnaga kingitusi osta, siis oled juba mitmekordselt väljakutse panuse tasa saanud.

Mina, Aet, olen läbi viinud ja viin edaspidi ka läbi erinevaid kursusi, töötubasid. Olen välja andnud Ajurveeda kalendermärkmikku ja väga palju reisinud. Hea Tuju ja rõõmus meel aitab kõigega hakkama saada. Nõnda sai isegi minu kodulehe aadressiks aastaid tagasi www.heatuju.ee

👉 Küsimuste korral saad mulle kirjutada :

💌 aet@heatuju.ee

Jaga sündmust

bottom of page