top of page

P, 28. nov

|

Zoom

Jalamassaaž endale ja lähedastele. Minikursus veebis,

Registration is closed
See other events
Jalamassaaž endale ja lähedastele. Minikursus veebis,
Jalamassaaž endale ja lähedastele. Minikursus veebis,

Koht ja aeg

28. nov 2021, 18:00 – 20:30 GMT +2

Zoom

SÜNDMUSEST

Kas Sa soovid endale või oma perele ja lähedastele rohkem lõõgastust pakkuda? Kui Su vastus on JAH, siis see kursus on just Sinule!

Need mõnusad toasoojad talveõhtud on eelkõige just Sulle, kes väga tahaksid, kuid veidi pelgad, et iseseisvalt massaaži teha. Või ka Sulle, kui Sul on juba kogemust ning soovid veid enda jaoks lisa õppida.

Minul on kogemusi küllaga ja olen hea meelega nõus neid Sinuga jagama. Mõtlesin nii, et annan Sulle võimaluse oma massaži minikursustel, kus me igal korral õpime pühenduma konkreetsele piirkonnale, seekord jalamassaažile. Et kõik ilusti selgeks saaks, siis esmalt näitan ma Sulle ja teistele osalejatele ette lihtsaid ja meeldejäävaid massaaživõtteid ja nippe. Kui soovid, siis võid endale ka märkmeid teha. Valmistan Sulle ette ka väikese juhendi massaaživõtetega, mida hiljem koos enda märkmetega kasutada saad. Õpime pehmeid ja mõnusaid tehnikaid, mida Sa ka algajana võid rahulikult kasutada muretsemata, et võiks kellelegi viga teha. Sul ei pea olema eelnevat massaažikogemust, tähtis on vaid soov midagi oma kätega pakkuda.

Kui oleme massaaživõtted läbi teinud, siis teeme väikese teepausi ning hakkame tegema masssaaži Kuna jalatald peegeldab meie kogu keha, siis neile massaaži tehes saame leevendada kogu meie kehas olevaid probleeme ja pingeid. Lisaks on jalamassaažist abi palju neile kel on silmadega probleeme ja ka neile kel raskusi uinumisega. Kõik need toimed teevad jalamassaaži võimsaks stressi- ja uneteraapiaks kui sellega järjekindel olla. Loomulikult toetab jalamassaaž veel lisaks väsinud ja valusaid jalgu ning lõdvestab nii jalgu kui kogu keha! Oma kogemusest võin öelda, et jalamassaaži klientidele tuleks naljaga pooleks öeldes broneerida topeltmassaažiaeg, sest nad lihtsalt ei soovi peale sessiiooni enam ära minna.

KURSUSEKS LÄHEB SUL TARVIS: Arvutit/mobiiltelefoni ja veebikaamerat, et kursusest osa saada Paberit ja pastapliiatsit, et massaaživõtted kirja panna ja märkmeid teha. Rafineerimata hea kvaliteediga seesamiõli pudelis. Suurepäraselt sobib ka ghee. e selitatud või. Hea on kui saad seda pudelikest veevannis soojendada. Topsikut, kuhu saab ca 2o ml õli või gheed panna. Mõned salfakad, et vahepeal käsi ja nägu pühkida. Termose või kannuga taimetee nautimiseks! Arvestame aega umbes 2 tundi, kuid küsimuste korral võib see aeg pikemaks venida. Võid soovi korral varem lahkuda.

TOIMUMISE AEG: 28.11.2021 kell 18.00-20.00 (20.30) ) TOIMUMISE KOHT: ZOOM, osalejad saavad e-mailile lingi hiljemalt sama päeva hommikul. OSALUSPANUS: 25 EUR massaaž iseendale 35 EUR- massaaž paarilisega e. ekraani taga on kaks osalejat REGISTREERIMINE: https://fienta.com/et/jalamassaaz-endale-ja-lahedastele

Kui kursusel osalejad soovivad, siis massaaživõtete osa salvestatakse ja saadan järelevaatamise lingi hiljem meilile.

Kursuse viib läbi kauaaegne massaažipraktik Aet Sillaste. Loe tema kohta siit: https://www.heatuju.ee/aet

Lisainfo ja küsimused: Aet Sillaste ajurveeda praktik aet@heatuju.ee

Jaga sündmust

bottom of page