top of page

P, 01. mai

|

Kerala, India

Kehapuhastus Indias ajurveeda keskuses

Registration is closed
See other events
Kehapuhastus Indias ajurveeda keskuses
Kehapuhastus Indias ajurveeda keskuses

Koht ja aeg

01. mai 2022, 09:00 – 14. mai 2022, 13:00

Kerala, India

SÜNDMUSEST

Aeg: 1.- 14. mai 2022  India piirid on nüüd avatud ja kõikidel võimalus sinna minna. Uusimate COVID tingimustega  Indias saad tutvuda  https://www.mohfw.gov.in/ Hetkel saavad al. 14.02.2022 täisvaktsineeritud inimesed riiki vakstineerimispassi alusel  ja vaktsineerimata inimesed negatiivse PCR alusel.

2018 sügisel käisin ise juba teist korda ajurveeda keskuses enda eest hoolitsemas. Mina  ise käin ühes väikeses ajurveeda keskuses, mis asub Lõuna Keralas  kuulsa Kovalam Beachi ja Kerala pealinna Trivandrumi vahel.

Teen ise seal läbi panchakarma puhastuskuuri. Nüüd on taas plaan sinna minna koos väikese grupiga.

Panchakarma on sanskritikeelne sõna mis tähendab viie võimsa loodusjõu (elemendi)  tasakaalustamist kehas. Kuna see protsess vajab väga põhjalikke  eelteadmisi, siis tehakse seda spetsiaalsetes ajurveeda keskustes.  Indias on ajurveeda meditsiiniga samaväärselt aktsepteeritud  tervendussüsteem.

Loe lisaks ka ajurveeda kogemusest Indias ja mille alusel otsus teha: https://www.heatuju.ee/indiasse

Keha tasakaalustamine käib läbi loodusravi, erinevate kehapuhastusprotseduuride, massaažide,  jooga, tervisliku toidu ja regulaarse päevarütmi, mida ajurveeda  keskuses pakutakse.

Panchakarma  protseduuril keskendutakse konkreetselt Sinu keha vajadustele ja seda  protseduuri juhendavad selleks vastava ettevalmistuse saanud inimesed.  Igale inimesele määratakse erinevad protseduurid. Enamasti erinevad  õliprotseduurid- massaažid sooja õliga ja looduslike vahenditega.

Vastavalt keskuses oldud ajale on ette nähtud ka joogatunnid.

Keskuses saab valida ka:

  • salenemise programmi
  • keemiaravijärgse programmi
  • diabeedi kontrolli alla saamise programmi
  • insuldist taastumise programmi
  • covidist taastumise programmi

AEG ja KESTVUS:

Protsess algab 1. mail, saabuda võib ka eelmisel päeval.

Kohapeal olla saab 14 päeva (kui soovid olla rohkem, siis saame uurida võimalust, et alustad varem).

Keskusest  tullakse Thiruvanthapuram´i lennukile või rongile vastu. Kochisse on  tihti lennupiletid soodsamad, aga sealt tuleb ise taksoga või  siselennuga tulla.

Kui soovid enne või pärast veel mõned päevad Indias olla, siis soovitan Sulle hotelli (viisa saab hetkel vaid 30 päevaks)

SUHTLEMISE KEEL:

keel on inglise keel. Töötajad räägivad seda hästi ja on kasina keeleoskusega inimeste suhtes väga abivalmid.

Kes soovib abi tõlkimisel, siis vastavalt võimalustele aitan, aga selles osa lepime tasu osas eraldi kokku.

ETTEVALMISTUS:

Enne minekut, 8. aprillil kell 17.30 on kõikidele osalejatele Tallinnas põhjalik infotund/  loeng, et Sul oleks võimalikult turvaline ja mõnus Sinna minna. Osa  saad vajadusel võtta ka Zoomi teel. Siis on ka ka ajurveedat tutvustav  lühiloeng, et mõistaksid paremini mis Sinuga toimuma hakkab.

Lisaks  saadan Sulle peale registreerumist enda poolt kokku pandud põhjaliku   infolehe lennupiletite võimaluse, viisa, raha vahetuse, transpordi ja  kohaliku olu kohta.

Lisaks ka keskuse poolsed eesti keelde tõlgitud soovitused ning juhised.

KOHAPEAL hoolitseb ja vastutab Sinu eest ajurveeda keskuse kollektiiv.

Tegemist  ei ole  harjumuspärase "grupiretriidiga" kus kõik teevad grupis ühiseid  harjutusi vaid igal inimesele määratakse keskuse poolt oma isiklik  protseduuride ja massaažide programm. Ülesehituselt võib seda võrrelda  spa-ga. Keskuse töötajate käest saad kogu info oma protseduuride ja  nende toimumise ning toime kohta. Sinu ülesanne on olla avatud ja  aktiivne.

Minu  poolt on koha peal vajadusel 2. mail infotund ning võimalusel  (sõltuvalt isiklikust programmist) üks ühine minek kuulsasse Kovalami  randa. Muus osas  ma kohapeal midagi ei organiseeri ega vägesid ei  juhata vaid teen nagu Sinagi oma puhastust ja siserännakut ehk siis olen  seal samuti üks paljudest  klientidest. Seepärast saadki Sa just enne  minekut minult põhjaliku ettevalmistuse, et Sul oleks turvaline tulla ja  koha peal olla, sest me ei pruugi mõnel päeval seal isegi mitte kokku  saada :)

Soovi korral viin Su kokku teiste tulijatega juhul kui soovid kellegagi koos reisida.

OSALEJATE ARV:

Tulla  saab inimesi vastavalt sellele kui palju keskuses on vabu kohti. Kogu  keskus on kokku 12 tuba. Arvestada tuleb, et kohad võivad täituda  varakult ja hiljem otsustades ei pruugi Sa enam saada soovitud tuba.

HIND KOOSNEB:

I Koha broneerimine ning panchakarmaks ettevalmistus 220 EUR/ inimene

See tuleb tasuda OÜ Värvipidu arvele koha broneerimisel ja on hilisemal loobumisel tagastamatu.

Sisaldab:

  1. Koha broneerimine ja Sinu vajadusi arvestades keskusega suhtlemine.
  2. Kirjalik infomaterjal praktiliste nõuannetega, mida kaasa võtta, kus raha vahetada, kuidas liikuda, lennukipileteid osta, viisat teha jne.
  3. Põhjalik  ette valmistav koolituspäev enda keha ja meele ette valmistamiseks ja  protsessi tutvustus. Lühike sissejuhatus ajurveedasse. Koolituspäev  8. aprillil kell 11.00 Tallinnas (vajadusel saad osaleda ka Zoomi vahendusel)
  4. Iga  osaleja saab ka enesemasssaaži video,  2019 ning 2020 aasta ajurveeda  kalendermärkmiku ca 50 praktilise nõuandega  e-raamatu millega enne  reisi tutvuda tuleb.
  5. igakülgne abi minu poolt reisi planeerimisel.

Selle summa tasud kohe kui oled otsustanud tulla ehk kui broneering keskusesse on kinnitatud.

NB! See tasu kohast loobumisel või Sinu mineku ära jäämisel OÜ Värvipidu poolt mittetulenevatel põhjustel ei kuulu tagastamisele.

II Keskuse majutuse  ja protseduurie tasu

Teraapiapäev  50 EUR/päev/inimene , mis sisaldab tervislikku tasakaalustatud taimset toitu ja vähemalt 2x päevas protseduure

Majutus- üks tuba või bungalo mahutab 2 inimest, kuid võõraid inimesi ühte tuppa ei majutata, Majutuste võimalused on järgmised, esimesena broneerinutel on eesõigus! 

Aiavaatega väikese rõduga tuba 18 m2, - 35 EUR/ öö

Bungalo terrassiga Šiva 44m2, - 40 EUR/ öö - välja müüdud

Bungalo terrassiga Vishnu 46m2 -  45 EUR/ öö- välja müüdud

Bungalo terrassiga Brahma 60m2 -  50 EUR/ öö- välja müüdud

Bungalod asuvad tagaaias vaatega jõele.

Protseduuridele ja majutusele lisanduvad taimeravimid ja analüüsid mida Sulle puhastuse ajal ja koju kaasa määratakse (kõige soodsama majutuse korral arvesta kokku umbes 1500 EUR 2 nädala eest).

Kõik toad on väga puhtad ja mugavad, koristatakse peaaegu iga päev.

Kliiniku tasu  saad tasuda  keskuses olemise aja lõpus  sulas või kaardiga või ülekandega (Transferwise nt) .

Vajaliku info kuhu ja kuidas tasuda saad peale koha broneerimist infolehena  ja enne tähtaega ka minult meeldetuletuse.

Esmapilgul võib hind Sulle kallis tunduda, aga tegelikult tuleb see väga sarnane sama pikale aktiivsele puhkusele!

Seega, mõtle hetkeks, mis on Sulle olulisem!

Hinna sisse ei kuulu ja Sinul tuleb endal osta ja vastutada :

Lennukipiletid  700-900 EUR, vastavalt lennufirmale. Lend Thiruvanthapuram´i või Kochi´sse (Kochisse on odavam, sel juhul tuleb sõita rongi, takso või lennukiga edasi  Thiruvanthapuram´i )

Reisikindlustus

Viisa

Lisaküsimused

aet@heatuju.ee

Tel. 5068243 (E-R 10-18)

NB! Facebookis ma kahjuks  ei pane tihti  küsimusi tähele ega suuda neile  vastata, seega helista tööajal või saada meil.

TAGASISIDE EVE-lt :

Kindlasti oli panchakarma kehale väga väärtuslik kingitus ja kogemus. Samuti ka hingele.  Mind isiklikult valdas selline “puhas” tunne umbes 1,5 kuud peale Indias käimist.  Kòik on kuidagi korras ja lihtne. Igasugused hirmud on kadunud. Lihtsalt olen.  Alles eile pakuti kohvi- olin täiesti ükskòikne, endiselt. Mina, kes ma nautisin enne Indiat oma hommikuid kohvi seltsis, tundsin juba seal, et see pole mulle tegelikult üldse vajalik. Tuline ingverivesi on parim.  Ja mis kòige imelikum- tunnetan iga päevaga järjest enam, et saan mingeid vastuseid, olukordadele, mis varem tundusid segased, arusaamatud. Kòik on kuidagi nii selge, iseenesestmòistetav.  Tahaks tagasi...  Loodan, et kòik kogesid midagi väga erakordset seos selle “puhastumisega”  Minu südamlikud tervitused ja tänud kòigile, kellega mul oli vòimalus oma esimest Indias oleku aega jagada!  Aitäh , kulla Aet!

Jaga sündmust

bottom of page