Kuidas teha turvaliselt paastupäeva? Veebis.
P, 21. nov
|Zoom
Koht ja aeg
21. nov 2021, 11:00 – 11:05
Zoom
SÜNDMUSEST
Kuna paljud on näidanud huvi ja küsinud nõu kuidas teha ühepäevast ajurveeda likku paastu, siis just sellest meie veebitöötoa idee sündiski.
Paast on võimas proteduur, mis toetab tegelikult igal ajahetkel. Pikemaid paaste on mõistlik teha vähemalt aastaaegade vahetumise paiku, eelkõige kevadel ja sügisel, paastupäevi võib teha tegelikult üsna tihti, igal näalal. Ajurveedalikus võtmes ei tähenda paast enamasti üldse mitte nälgimist vaid pigem keha toetamist tasakaalustava tegevuse ja toiduga, et kõik funktsioonid toimiks nii nagu vaja. Nälgimist võivad lubada omale vaid vähesed inimesed nõnda, et see keha stressi ei vii.
See töötuba on mõeldud just neile, kes soovivad ise aegajalt kodus ühepäevast paastu teha, aga veidi pelgavad, et kas ikka saab kõik õigesti.
Töötoas räägime ja vastame kõüsimustele: *Veidi põhjalikumalt miks keha aegajalt paastu ja tasakaalustamist vajab *Mida paastumise juures on oluline jälgida? *Mis peaks olema paastu eesmärk? *Millal on hea paastuda ja millal seda ei maksaks ette võtta? *Mida paastudes teha ei tohiks? *Millised erinaved paastumise võimalused? *Kas paast on ilmtingimata nälgimine? *Mida paastu ajal süüa ja juua miks? *Minu (Aeda) isiklikust paastukogemustest aastate jooksul? *Kes ei tohiks paastuda? *Kas paastumine on ohutu või pigem milline paastumine on ohutu? *Kas paast võib olla ka nauditav või on see pigem ebamugav ja suur eneseületamine?
## Töötaos jagan oma isiklikke kogemusi, retsepte ja nippe, mis põhinevad ajurveedalikel teadmistel . Lisaks näpunäidetele ja juhendamisele loome ka arutelu ning loomulikult võimaluse töötoa jooksul esitada küsimusi ning avaldada arvamust, et tekiks avatud mõttevahetus.
## Et osalejad tunneksid end mõtete avaldamisel ja küsimuste esitamisel turvaliselt, siis ma töötuba ei lindista ja see ei ole järelkuulatav.
## Peale töötuba on Sul enesekindel tunne ise aegajalt paastupäevi teha ja neist täiel rinnal rõõmu tunda, mõtlemata, et midagi valesti teed.
**Töötuba juhendab ajurveeda praktik Aet Sillaste, kes on aastaid paastupäevi teinud ja juhendanud ka paastguretriite. Aet pakub ka ajurveeda massaaže ja juhendab massaažikoolitusi, on meditatsiooniõpetaja ja enda tervise eest hoolitsemise toetaja. Tema kohta saab lisaks lugeda siit www.heatuju.ee/aet
TOIMUMISE AEG: 21. november kell 11.00 , kestvus ca 2 tundi TOIMUMISE KOHT: Zoom OSALUSTASU: 20 EUR Koos enesemassaaži õppevideoga 29 EUR REGISTREERIMINE: https://fienta.com/et/kuidas-teha-turvaliselt-paastupaeva LISAINFO: Aet Sillaste aet@heatuju.ee Töötoa päeval (hiljemalt 1 tund enne algust) saad meililt aet@heatuju.ee lingi töötoaga liitumiseks. Külasta ka kodulehte : www.heatuju.ee Töötoas osalemiseks pane valmis pastakas ja paber, et omale põhjalikke märkmeid teha ning varu paar tundi vaba aega, et end põnevasse maailma tuua