top of page

E, 25. mai

|

ZOOM keskkonnas

Mis on MARMAD? Marmameditatsioon

Registration is Closed
See other events
Mis on MARMAD? Marmameditatsioon
Mis on MARMAD? Marmameditatsioon

Koht ja aeg

25. mai 2020, 18:00 – 18:40 GMT +3

ZOOM keskkonnas

SÜNDMUSEST

 Sõna MARMA tekitab üldjuhul inimestes alati väga suurt elevust. MARMA tundub midagi müstilist ja uskumatut, kättesaamatut.   Tõenäoliselt ei ole Sa ka väga tihti tähele pannud koolitusi või töötubasid, kus õpetatakse marmapunktidega tööd tegema.  Miks? Põhjus on väga lihtne- ainult väga vähestel inimestel on õigus marmateraapiat ehk marmadega ravimise kunsti  edasi õpetada. Kõike marmadega seonduvat ei ole isegi sanskritikeelsetes vanadest tekstidest võimalik leida. Need õpetused antakse edasi õpetajalt vaid väga usaldusväärsetele ja pikalt ajurveedat praktiseerinud õpilastele, kes oma teadmisi vaid heatahtlikult kasutama. Isegi  teadmatult  marmasid vajutades või kahjustades  võib teist nimest isegi tõsiselt vigastada.

Kuigi olen marmateraapiat põgusalt õppinud ja seda ka vahetevahel üsna edukat ka praktiseerinud,  ei õpeta ka mina Sulle selles töötoas marmateraapiat vaid pigem annan töötoa esimeses pooles ülevaate, mis marmad on, kuidas nad toimivad ning mismoodi Sa kodusel moel saad neis punktides energiat  aktiveerida.

Räägin Sulle ka veidi millised üldlevinud kombeid me igapäevaselt kasutame ja kuidas need marmadega seotud on. Juttu tuleb ka neist tuntud marmadest , mis paljudes teraapiates kasutusel on.

Töötoa teises pooles teeme väga võimsa keha TERVENDAVA  JUHENDATUD  MARMAMEDITATSIOONI , mis üna pikk ja kestab umbes 35-45 minutit. Pärast on võimalus soovi korral oma kogemust jagada ka teiste osalejatele.

Meditatsiooniosa ma ka lindistan, et saaksid seda hiljem uuesti praktiseerida. Töötuba toimub ZOOM keskkonnas.

Leia endale kodus mugav ja vaikne koht, kus end mõnusasti tunda. Parim on meditatsiooni teha istudes (mitte lamades), aga võid kindlasti selga toetada. Varu omale termosega teed ja pleed või soe sall, mida peale võtta.

Kui soovid selles võimsast kogemusest osa saada, siis:

TOIMUMISE AEG JA KOHT: 25.mai kell 18.00-19.45 ZOOM keskkonnas REGISREERI PALUN LINGIL: https://bit.ly/2VJ708v ja saadan Sulle sama päeva hommikul ZOOMI  lingi OSALUSPANUS:  14 EUR LISAINFO: Aet-  aet@heatuju.ee

Kui  tahaksid väga osaleda, aga hetkel majanduslik olukord seda ei võimalda, siis kirjuta mulle ja leiame sobiva lahenduse. Keegi ukse taha selle pärast ei jää.

Meditatsiooni viib läbi ajurveeda praktik Aet Sillaste Aet praktiseerib igapäevaselt ajurveedat, teeb soovijale massaaže  ja viib läbi ka massaažikoolitusi

Mõnusa virtuaalkohtumiseni! 

Jaga sündmust

bottom of page