top of page

K, 15. apr

|

SKYPE

Näomassaaž iseendale

Minikursus, mil õpid tegema lihtsate võtetega näomassaaži iseendale.

Registration is Closed
See other events
Näomassaaž iseendale
Näomassaaž iseendale

Koht ja aeg

15. apr 2020, 16:00 – 18:30 GMT +3

SKYPE

SÜNDMUSEST

On teada ja tuntud tõde, et nahk on tervise peegel ning  ilu sümbol.  

Näonaha tervis sõltub nii näohooldusest, kosmeetikast, toidust, hügieenist kui ka unest.  Samuti on väga oluline ka NÄOMASSAAŽ, mida on lihtne ja nauditav  igapäevaselt teha ka iseendale. 

Esiteks aitab see Sul kaua nooreks jääda, toites nahka ja vähendades kortse. Teiseks aitab see Sul võtta aeg maha ja pakkuda kõige olulisemale inimesele  ISEENDALE suurepärast lõõgastust ja palju rõõmu ja lisaks on see VÄGA LIHTNE. Samas on tore omada veidi teadmisi massaaživõtetest ja õlide sobilikkusest.  

Kursuse alguses teeme väikese ülevaate millisele nahale millist õli kasutada ning millised on ajurveedalikud soovitused igapäevaseks näonaha hoolduseks. Peale seda õpime iseendale massaaži tegema. Massaaž mille selgeks õpid on 15-20 minutit pikk. 

Kellele see kursus sobib?  Kursus kõikidele inimestele, kes soovivad endale rõõmu pakkuda. Eelnev  massaažikogemus ei ole absoluutselt  vajalik . 

KURSUSEKS LÄHEB SUL TARVIS:  Paberit ja pastapliiatsit, et massaaživõtted kirja panna ja märkmeid teha. Rafineerimata hea kvaliteediga seesamiõli, mandliõli, aprikoosi- või virsikuõli. Suurepäraselt sobib ka ghee. e selitatud või. Topsikut, kuhu saab max 2 ml õli või gheed panna.  Mõned salfakad, et vahepeal käsi ja nägu pühkida.  Termose või kannuga taimetee nautimiseks! Arvestame aega umbes 2 tundi,  kuid küsimuste korral võib see aeg pikemaks venida. Võid soovi korral varem lahkuda. 

Kui kõik oalejad on nõus, siis teeme ka lindistuse, mida saad hiljem järele vaadata.  

TOIMUMISE AEG:          15.04.2020 kell  16.00-18.00 (18.30) )  TOIMUMISE KOHT:         SKYPE (toetame eestimaist). Ca 10 min enne kursust saad meilie lingi ühinemiseks. Skype konto olemasolu pole vajalik OSALUSPANUS:              20 EUR   (või oma südametunnistuse järgi veidi rohkem, kui ühe arvuti taga  on mitu osalejat) REGISTREERIMINE:       palun täida registreeriisvorm, kust leiad ka minu  pangarekvisiidid https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJWrIbfTov2qVH7CR4I1LBIqrZWLHxgbcUN4WtfmVHtVKONQ/viewform 

Lisainfo  ja küsimused  aet@heatuju.ee 

Armastusega, Aet Sillaste ajurveeda praktik tel.: 5068243. aet@heatuju.ee 

Minust ja minu tegemistest saad lugeda www.heatuju.ee 

KOOLITUSEST LOOBUMINE:

Pane tähele, et kui üritusest loobud hiljem kui 72 tundi enne ürituse algust, siis on pileti maksumus tagastamatu.

Enne seda kuulub tagastamisele 50%

Loobumisest teata kirjalikult aet@heatuju.ee

Täname mõistmast! 

Piletid

  • Tavapilet

    Sisaldab koolituse minikonspekti

    20,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Jaga sündmust

bottom of page