top of page

L, 12. nov

|

Müstika Stuudio

Rituaalne peamassaaži õhtupoolik

REGISTREERIMINE LÕPPENUD

Registration is closed
See other events
Rituaalne peamassaaži õhtupoolik
Rituaalne peamassaaži õhtupoolik

Koht ja aeg

12. nov 2022, 16:00 – 19:00 GMT +2

Müstika Stuudio, Tatari 64, 10134 Tallinn, Estonia

SÜNDMUSEST

REGISTREERIMINE LÕPPENUD!

Teame kõik, et vajame lõõgastust ja ilu. Tihti aga lükkame selle nautimist muudkui edasi, sest alati tundub, et midagi kiiret on vaja veel enne seda ära teha. Tegelikult peaks esmajoones planeerima just aja iseendale, sest siis laabub kõik muu iseenesest.

12. novembril ongi Sul võimalus võtta aeg maha-  seda kas üksi, koos sõbraga, kallimaga, tütre või emaga. Lihtsalt tule ja naudi seda, mida mina olen oma elus õppinud ja Sulle suurima hea meelega jagamas olen.

Tuleme kokku ja teeme ühe mõnusa rituaalse õhtu, et pakkuda  üksteisele peamassaaži. Pehmelt ja soojalt loodud ruumis avarduvad meeled, kõik lõhnad ja värvid ergastuvad, paitades kõiki Sinu meeli. Sa koged lihtsalt olemist, andmist ja vastu võtmist, rõõmu ja küllust. Koged ka avardumist ning tühjust, kus on samaaegselt  tegelikult kõik  olemas.

Oled südamest oodatud, et nautida erilist laupäeva õhtupoolikut, mis on loodud just spetsiaalselt Sulle. Selle koosolemise võtmeks saab olema rituaalne peamassaaži kogemine, kus ma juhendan Sind hellalt ja hoitult läbi teekonna, et sellest saaks meeldejääv kogemus nii massaaži saades kui pakkudes. Sul on vaba valik nautida massaaži kas õliga või ilma. Võtan kaasa Indiast toodud ajurveeda õlisid, mis parandavad juuste kasvu, rahustavad  ja toidavad Su peanahka. Lisaks pakuvad suurepärast lõhnanaudingut. Õliga toimetades pead arvestama, et juuksed jäävad veidi õliseks ja peale sündmust otse kohvikusse minna ei saa, aga teisest küljest on õliga tehtava peamassaaži kogemus midagi nii erilist, et õline pea on selle kõrval väga väike mure. Õli võid õhtul ära pesta või soovi korral isegi pähe jätta.

Peamassaaž on vanade traditsioonide järgi üks võimalikest hommikurituaalidest, mis aitab Sul kontakti saada ümbritseva maailmaga, et tajuda kõike nii nagu on, mitte nõnda nagu keegi teine sooviks, et Sa tajuks ja käituks. Kuna tavalised tööpäevahommikud kipuvad üsna  kiireks minema ja õline pea vajab ka pesemist, siis seekord teeme eda koos laupäeva õhtupoolikul, et oleks piisavalt aega nautida ja mõnuleda. Peale töötuba ära väga aktiivseid tegevusi plaani, sest lõõgastunud keha soovib lihtsalt olla. Võibolla ka tavapäerasest varem magama minna. Igal juhul kuula mida Su keha soovib.

Peamassaaž oma toimelt on tasakaalustav. Kui Sa oled ärev, siis see rahustab Sind, kui Sa oled omadega läbi, siis see teeb Sind erksamaks. Igal juhul aitab see sind vabastada mõtetest, Sind rahustada ja tagada hea une.

 • Koguneme pealelõunal kell 16.00
 • Lülitame välja nutiseadmed, et meel saaks rahuneda
 • Joome imeliselt lõhnavat soojendavat ajurveeda vürtsiteed
 • Teeme meeleorganeid stimuleerivaid rituaale
 • Jagame massaažiseansse
 • Mediteerime
 • Ühendume kõigi viie elemendiga.

Peale seda saad mõnusasti laupäeva õhtut nautida, tehes mitte midagi

AEG: 12. november 2022  kell 16.00-19.00

KOHT: Müstika Stuudio, Tatari 64, Tallinn

OSALUSPANUS: Üksi tulles 35 EUR

Kahekesi tulles 60 EUR

Kahele paarile (neljale)  100 EUR

KONTAKT:  Aet Sillaste,  aet@heatuju.ee 

Osalejal on võimalus sündmuse ajal osta omale minu e-kursus "Peamassaaž iseendale" soodushinnaga 15 EUR (tavahind 29 EUR).  E-kursuse kohta saad lugeda siit: https://www.heatuju.ee/challenge-page/e8e7906b-6086-4012-b9fd-2eeaff9430ac

Selga pane mugavad, kuid kaunid riided, mis panevad Sul end hästi tundma.

Võta kaasa üks suurem käterätt/saunalina, mis võib saada veidi õliseks

Töötuba viib läbi ajurveeda praktik Aet Sillaste, kes on massaažimaailmas ise kaelani sees. Ta on viinud läbi hulgaliselt ajurveeda pea-ja näomassaaži, jalamassaaži ja abhyanga õlimassaaži kursusi, õpetanud peamassaazi tegema juuksureid ning lihtsalt asjaarmastajaid.

Aet on  ajurveeda praktik ja ajurveeda elustiili järgija, juhendaja, õpetaja, hea sõber, naine ja tore inimene ka!

Aeda kohta loe lisaks: www.heatuju.ee/aet

Piletid

 • Pilet ühele

  Rituaalsel peamassaaži õhtul osalemine ühele

  35,00 €
  Sale ended
 • Pilet kahele

  TAVAPILET kahele- tule mehega, naisega, emaga, isaga, sõbrannaga või sõbraga.

  60,00 €
  Sale ended
 • Pilet kahele paarile

  Sisaldab massaažiõhtul osalust neljale inimesele

  100,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Jaga sündmust

bottom of page