top of page

E, 15. apr

|

Facebooki privaatne grupp

Tasuta loeng: Ajurveedalik toitumine- mis ja milleks?

Registration is closed
See other events
Tasuta loeng: Ajurveedalik toitumine- mis ja milleks?
Tasuta loeng: Ajurveedalik toitumine- mis ja milleks?

Koht ja aeg

15. apr 2024, 19:00 – 20:00

Facebooki privaatne grupp

SÜNDMUSEST

⭐Hea tervisesõber!! Kutsun Sind  osalema tasuta loengul, mis kannab pealkirja "Ajurveedalik toitumine - miks ja milleks?".

✨See kaasakiskuv ja informatiivne loeng on suurepärane võimalus avastada iidse ajurveeda tarkuse saladusi toitumise valdkonnas ning mõista, miks see on oluline tänapäeva kiire elutempo ja tervise juures.

Mis on ajurveeda ja miks peaksime sellele tähelepanu pöörama? Ajurveeda on tuhandeid aastaid vana tervisesüsteem, mis põhineb keha, meele ja vaimu tasakaalu saavutamisel läbi õige toitumise, elustiili ning tervishoiupraktikate. Ajurveeda toitumine rõhutab individuaalsust ja terviklikkust ning aitab meil mõista, kuidas erinevad toidud mõjutavad meie keha ja meele seisundit.

✨Selles tasuta loengus uurimegi lähemalt mis on ajurveedaliku toitumise üldpõhimõte ning kuidas ajurveedalik toitumine võib aidata meil saavutada suurepärastheaolutunnetning mõjutada positiivselt meie füüsilist ja emotsionaalset tervist. Lisaks  jagab kauaaegsete kogemustega ajurveeda praktik Aet Sillaste enda ja oma õpilaste positiivseid kogemusi ja vauefekte.

✨Minu meelest kõige toredam on see, et ajurveeda toitumistarkused annavad kogu toitumisele täiesti teistsuguse vaatenurga ning paljud inimesed hakkavad tänu selleleoma toitumist hoopis teise pilguga vaatama. Loomulikult ma ju ei eeldagi, et enamustest saavad ajurveeda fännid või toitumisspetsialistid, aga oluline, et igaüks tunneks neist teadmistest ära, et mis just tema kehale sobib ja hakkaks teadlikult tunnetama ja märkama, kuidas ta peale ühe või teise toidu  söömist ennast tunneb. Ja loomulikult oskusedmaitsvat ja kerget olemist tekitavat toitu tegema.

🧡Aga... see pole veel kõik! Lisaks tutvustame loengu ajal  ka 10 päeva  ajurveedaliku toitumise online lühi kursust „Ajurveedaliku toitumise ABC”, mis toimub  22. aprillist 1. maini 

Sellel kursusel saad tutvuda ajurveedaliku toitumise maailmaga ning omandada praktilisi teadmisi ja oskusi oma parima ja  kvaliteetse elu alustamiseks.

LOENGU AEG: 15.aprill kell 19.00

KOHT: loome selleks ühekordse FB grupi,  millega liitumise kutse saad juba eelmisel õhtul. Niisaad loenguks mugavalt valmis olla

REGISTREERIMINE: Siin lehel

OSALUSPANUS: kuni loengu alguseni TASUTA

Hiljem sümboolne panus 5,15

Kui see teema on Sinu joks, siis  kasuta kindlasti võimalust! Nii saad osa minu  inspireerivast ja uut vaatenurka pakkuvast loengust, mis võib muuta sinu arusaama toitumise ja tervise osas

Jaga sündmust

bottom of page