top of page

K, 29. mai

|

Location is TBD

Tasuta loeng: Enesemassaaži tervendav jõud

Tasuta loeng, kus räägime enesemassaaži tähtsusest ja selle sügavamast mõjust Sinu kehale.

Registration is closed
See other events
Tasuta loeng: Enesemassaaži tervendav jõud
Tasuta loeng: Enesemassaaži tervendav jõud

Koht ja aeg

29. mai 2024, 19:00

Location is TBD

SÜNDMUSEST

Armas sõber!

Kutsun Sind  enda tasuta  loengule, kus saad teada, kuidas ajurveeda baasil enesemassaažid võivad muuta sinu igapäevaelu tervislikumaks ja tasakaalustatumaks.

🧡Enesemassaaž on ajurveeda tervisepraktikate juures alati üks esimesi soovitusi ning tänapäeva kiires elutempos on see muutunud väga vajalikuks, sest iganädalaselt  massaažis  käia  on pljudele kas kulukas või liigaaeganõudev. Enesemassaaži saad aga praktiseerida mugavalt  oma kodusLoomulikult ei asenda enesemassaaž massööri juures käimist, sest seda ise tehes ei saa Sa nii sügavalt lõdvestuda, kui massaažilaual. Kuid temal on omad võlud ja olulised nüansid, miks seda endale siiski aegajalt pakkuda tuleks.

🧡 Mis sind ees ootab?

  • Sissejuhatus ajurveedasse. Õpid tundma massaažiga seotud ajurveeda põhimõtteid ja seda kuidas need mõjutavad meie keha ja meelt.
  • Enesemassaaži eelised. Mõistad, kuidas regulaarne enesemassaaž aitab leevendada stressi, parandada vereringet ja tugevdada immuunsüsteemi.
  • Miks enesemassaaž on vajalik? Tänapäeva kiire elutempo ja pidev stress võivad põhjustada kehas pingeid ja tasakaalutust. Enesemassaaž on lihtne ja tõhus viis, kuidas iseennast toetada, leida igapäevaelus rahu ja harmooniat ning ennetada terviseprobleeme. See võimaldab sul keskenduda oma keha ja meele vajadustele, parandades üldist elukvaliteeti.
  • Praktilised näpunäited ja tehnikad. Näitan ette mõned lihtsaid ja tõhusaid massaažitehnikad, mida saad igapäevaselt kodus rakendada.
  • Küsimused ja vastused. Saad esitada küsimusi ja saada vastuseid, mis aitavad sul paremini mõista, kuidas integreerida enesemassaaži oma rutiini.

See loeng on ideaalne neile, kes otsivad looduslikke ja holistilisi viise tervise ja heaolu parandamiseks. Pole vaja eelnevaid teadmisi – kõik on oodatud!

🧡Millal ja kus?

  • Kuupäev: 29. mai
  • Aeg: 19.00
  • Asukoht: Spetsiaalne loenguks loodud facebooki grupp

🌞NB! Loeng on grupis järelkuulatav, kuid selleks on vajalik registreerimine enne loengu algust!

🧡REGISTREERIMINE: vaid siin kodulehel.

Kui see teema on Sinu jaoks, siis  kasuta kindlasti võimalust! Nii saad osa minu  inspireerivast ja uut vaatenurka pakkuvast loengust, mis võib muuta sinu arusaama  tervise osas!

Loengus tutvustan ka juunis toimuvat erinevate enesemassaažide lühikoolituste sarja. 

Ootan sind rõõmuga!

Aet Sillaste,

Ajurveeda praktik.

Jaga sündmust

bottom of page