top of page

R, 05. veebr

|

Kinnine Facebooki grupp

Vee joomise veebruar. 15-päevane veebikursus

Registration is Closed
See other events
Vee joomise veebruar. 15-päevane veebikursus
Vee joomise veebruar. 15-päevane veebikursus

Koht ja aeg

05. veebr 2021, 09:00 GMT +2 – 19. veebr 2021, 23:00 GMT +2

Kinnine Facebooki grupp

SÜNDMUSEST

VEE JOOMISE VEEBRUAR

15- päevane veebikursus Facebooki grupis

<3 Vesi on meile eluliselt vajalik, vett tarbime absoluutselt iga päev. Vett me joome, tarvitame toidus samuti kasutame vett ka pesemiseks. Sellel kursusel keskendume peamiselt vee joomisele. Küll aga ei korralda me võistlust kes kõige rohkem ja kõige tihedamini vett joob vaid püüame keskenduda isiklikule vajadusele ja tervislikule vee joomisele.

Vesi, mis meie kontingendil on hõlpsasti kätte saadav meile kõigile, on ühtlasi ka suurepärane tervendaja, sõltub vaid sellest kui teadlikult temaga ümber käia.

<3 Jah, me kõik vajame vett ja peakime seda regulaarselt jooma, kursusel võtame kindlasti käsile vee joomise regulaarsuse, et see päeva jooksul teiste oluliste tegevuste kõrval sootuks ei ununeks ja kujuneks HARJUMUSEKS.

On levinud arvamus, et päevas tuleb vett juua vähemalt 2 või isegi 3  liitrit. Mina oma praktikakogemusega julgen arvata, et see kogus võib  mõnele inimesele sobida, teisele aga olla ilmselgelt liig mis liig ning mõjuda hoopis kahjulikult. Kõik sõltub ainevahetusest  Siin tulevad  arvesse ka veel suur hulk teisi faktoreid mis Sinu enesetunnet ja tervist seoses vee joomisega mõjutavad. Näiteks kui Sul on harjumus õhtuti enne magamaminekut külma vett juua, siis võib see hoopiski kaasa tuua kehakaalu suurenemise. Miks? Sellest räägime juba kursusel.

Lisaks veel küsimused:

Kui tihti sina vett jood?

Kui tihti Sa tunned janu?

Millist vett Sa jood?

Millal Sa vett jood?

Kuidas Sa vett säilitad?

Kui palju Sa vett jood?

Kui palju Sa vett tegelikult jooma pekasid?

Kas ja mida Sa oma veele lisad?

Kuidas Sa vett säilitad?

Kas sidrunivesi on kasulik?

Kuidas Sa vett jahutad?

Jne, jne....

Kõikidele neile küsimustele püüame kursuse jooksul vastused leida, sest kõik need tegevused mõjutavad ühel või teisel määral Sinu vee joomise kvaliteti. Kahjuk pole paljud inimesed selle peale isegi mitte mõlenud. Aga sellest pole midagi, sest kunagi pole hilja alustada! Alustada võib NÜÜD JA KOHE!

Seega on KURSUSE EESMÄRK kujundada Sinu harjumusi ning  õppida regulaarselt vett jooma, aga seda nõnda, et see teist pidi tervisele hoopiski kahjulik ei oleks.  Ehk siis õppida ÕIGESTI JA TERVISLIKULT VETT JOOMA!

<3 KUS KURSUS TOIMUB JA KUIDAS SEE ON ÜLES EHITATUD?

Kursus saab toimuma 15 päeva jooksul kinnises facebooki grupis. Gruppi saavad juurdepääsu vaid need, kes on vee joomise kursusega ühinenud. Igapäevaselt teen kursusel hulgaliselt live videoid, annan ülesandeid ja jagan tervist toetavat informatsiooni ning vastan küsimustele.

Kõik kursusel esitatavaid live videoid saab järele vaadata kuu aja jooksul  alates video avaldamise päevastvideo avaldamise päevast.

Kursuse materjalidest tuleb koostamisele ka pdf formaadis e-raamat vee tarbimisest, mille kususel osaleja saab huvi korral lisaks kursusele osta.

<3 KES KURSUST JUHENDAB?

Kursust juhendab Aet Sillaste, kes on pikaajalise kogemusega ajurveeda praktik, ajurveeda massöör ja elustiili nõustaja. Aet armastab ajurveedat ja oma tööd ning ilma selleta ei kujuta ta oma elu enam eriti ette. Ajurveeda teadmised ja praktika on Aedal aidanud püsida taskaaluka ja tervena. Ta kasutab igapäevaselt erinevaid ajurveeda tarkusi alates vee joomisest kuni kehapuhastusteni välja. Kõik need tegevuised on lihtsad ja paljud neist vägagi mõnusad ja nauditavad tegevused, kui hetkeks peatuda ja enda jaoks aega võtta. Tulemuseks on rohkem aega ning rõõm ja rahu südames.

Hea meelega jagab Aet õpitut ka teistega, viimasel aastal on ta juhendanud mitmeid ajurveedat ja ajurveeda toidu valmistamist tutvustavaid veebikursusi, kus on olnud rohkesti osalejaid.

Lisaks juhendab veel Aet massaažikursusi. Tema kõige südamelähedasemad ning samas ka populaarsemateks kursusteks on saanud peamassaašikursused.

<3 KELLELE KURSUS SOBIB?

Kursus sobib kõikidele kes soovivad rohkem teadlikuks saada vee tarbimisest ja kellele on oma tervis oluline. Ehk siis....kursus sobib nii noortele kui vanadele, nii meestele kui naistele, õpetajatele, juuksuritele, korstnapühkijatele, modellidele, poemüüjatele, autojuhtidele ja kõikidele teistele ka!

<3 OSALEMISE AEG JA KOHT:  5.-19. veebruar kinnine Facebooki grupp <3 OSALUSTASU:

Ainult kursusel osalemine: 17 EUR Koos kursust kokku võtva teadliku vee tarbimise e-raamatuga (PDF): 25 EUR

<3 REGISTREERIMINE: https://fienta.com/et/vee-joomise-veebruar-15-paevane-veebikursus

Palun märka, et peale kursusele registreerimist saad Fienta poolt kinnituse pileti ostust (vaata igaks juhuks üle kõik oma postkasti kaustad.

NB! Enne kursuse algust 4. veebruaril saad samuti Fienta poolt kirja, kus saadame Sulle facebooki grupi lingi, et Sa saaksid ühineda kursusega! Kui registreerid kursusele alates 4.02, siis on Facebooki grupi link juba kinnitusmeilis.

LISAINFO ja KÜSIMUSED: aet@heatuju.ee , tel 5068243

Jaga sündmust

bottom of page