top of page

Imeline kuningriik

Kunagi väga ammu ühel kaugel maal  oli üks imeline kuningriik, kus  inimesed  elasid ühenduses ja kooskõlas looduse nin gmaaga. Kõik nad olid loomingulised, mängisid erinevaid pille või joonistasid, nad tundsid sellest suurt rõõmu ja rahuldust. Iga täiskasvanu tegi just täpselt sellist  tööd mis toetas kogu kuningriiki ning samas talle  see endale väga väga meeldis. Kogu vaba aeg veedeti ühtaegu õppides ja kaunite kuntsidega tegeledes.

Järeltulev põlvkond- lapsed-  jooksid rõõmsalt ja kõik hoolitsesid nende eest, suuremad lapsed väiksemate eest. Juba maast madalast õpetati lastele loodusega üheks saamist. Neile  tekitati arusaam, et kõik looduses on  üks suur kingitus. Lastele õpetati, et iga looma ja taim  on üks osa loodusest ja elutsüklist, iga kogemus võimalus rohkem aru saada. Lapsi õpetati loovaks ja seda tehti suure armastuse ja respektiga. Õpetamine ja mängimine olid ühendatud.

Erilist hoolt kanti elle kuningriigi metsade eest. Ehitusmaterjali ja küttematerjali ning metsaande koguti loomi häirimata. Küttematerjalina koguti vanu  maha kukkunud puid, taimi koguti nõnda, et kõik liigid säiliksid- loodust austati selliselt, et tema loomulik tasakaal säiliks.

Põlllumehed tundsit suurt rõõmu maa harimisest. Inimeste väljaheiteid peeti suureks varanduseks, need koguti kokku ja viidi kompostiks, et need saaks rikastada maapinda. Põhk eraldati saagist ja jaotati pinnasele. Seetõttu polnud polnud tarvis rohida. Saak viidi kohalikule turule.

Turg oli imeline paik. Seal kõlas kaunis muusika ning  turgu kaunistasid erilised käsitööesemed. Esineti üksteisele laulude ja tantsudega. Spordiinimesed julgustasid teisi ujuma, jooksma ja võimlema. Inimesed olid terved ja tugevad.

Sellest kuningriigist ei puudunud ka ravitsejad- arstid, keemikud, pühad mehed. 

 

Nemad valmistasid parfüüme, õlisid, ravimeid, tinktuure, viirukeid, veine. Kasutati spetsiaalseid taimi- nende lehti, juuri ja õisi, millest destilleeriti tinktuure ja valmistati ravimeid. Imelised lõhnad täitsid kogu kuningriigi. Ravitseda oli väga lihtne tänu taimede erilisele jõule, ravitsejate oskustele ja inimeste kaasasündinud täiuslikule tervislikule ja looduslähedasele eluviisile.

Nagu igas kuningriigis, oli ka selles kuningriigis kuningas. Selle kuninga õpetused keda kuningriigi elanikud teenisid põhinesid lahkusel, armastusel ja külliusel. Kuningat oli õpetanud üks püha mees kelle õpetused kindlustasid kogu kuningriigile täieliku rahu ja tasakaalu. Kuigi see kuningriik oli isemajandav julgustas kuningas kõike mida selles kuningriigis toodeti jagama ja vahetama naaberkuningriikidega. Kõige suurem kuningriigi ekspordiartikkel oli rahu ja õnn ning tasakaal. Elu oli ilus ja kõik kulges suurepäraselk?

Kas me saaksime oma elust teha sellise kuningriigi?

Loomulikult saame –  õppides armastama iseennast ning tunnetades seda, mis meie kehas toimub.

Palju armastust Sulle, armas külaline!

bottom of page