Kui soovid ajurveedat kogeda Indias
DSC_0674.JPG

Olen ikka oma Indias käimisi veidi kajastanud ja päris tihti küsitakse minult,  et kui kauaks  sa nüüd  seekord Eestisse jääd. No tegelikult olen ma enamus aega Eestis, vaid paar korda aastas põikan Indiasse, aga ilmselt olen suutnud jätta mulje, et olen seal koguaeg ...

 

Viimasel ajal aga tuntakse huvi  ajurveeda protseduuride ja panchakarma  vastu Indias ning soovitakse minuga  koos Indiasse tulla. Kuna lähen sel aastal jälle Indiassem eie soovidele vastu tulles on Sul nüüd võimalus nii MINUGA OKTOOBRIS KAASA Indiasse tulla kui ka minult nõuandeid saada, kui soovid Indiasse ajurveeda elamusi otsima minna OMAL KÄEL

 

Kõigepealt kirjutan siia lahti veidi, mida Indiasse kogema minna?

 

Üsna tavaline küsimus mulle on:  „Soovin minna Indiasse, läheks puhkaks ja võtaks ajurveeda protseduure või panchakarmat. Hea oleks kui saaks kuskile mere äärde, et saaks ka rannas olla ja ujumas käia . Ma elaks muidu ikka hotellis, aga käiks lihtsalt protseduuridel. Oskad Sa soovitada midagi, mis ei ole turistikas ja kus mul nahka üle kõrvade ei tõmmata”

Selline soov aga juba  üldiselt ongi eelduseks, et satud ehtsasse „turistikasse”.

Kvaliteetne  ja mõusaid tulemusi pakkuv ajurveeda keskus:

  1. Pakub Sulle nii kvaliteetset tervislikku toitu kui ööbimist, sest oluline on, et Sa saaksid palju puhata, endaga olla ning eriti esimesel nädalal ei liiguks rahvastatud piirkonnas, sest Sinu immuunsüsteem on siis nõrk. Ja muidugi ka tervislikult süüa, sest turistidele mõeldud restoranis peab üsna korralikult valima, mida põske pista.

  2. Ei ole spa- seal puuduvad telekas ja bassein, sest panchakarmat tehes ei tohiks  ujumas käia, päikest võtta  ning oma meelt uudiste või filmidega  koormata.  Sa vajad palju rahu ja lihtsalt olemist.

  3. Asub rannast eemal, sest meretuul takistab tervenemist, ujumine või pidev tuule käes olemine võib lõppeda haigestumisega  ning  isegi protseduuride katkemisega.

  4. Ei paku Sulle ajurveeda protseduuride ajal  meelelahutuseks erinevaid reise, väljasõite  või muid  atraktsioone, sest samal ajal kui oma tervise eest hoolt kannad ei ole mõistlik ringi tormata vaid see aeg on Sulle puhkuseks ja ühes kohas olemiseks. Alates teisest nädalast  täiesti ok vahepeal pikem jalutuskäik teha või isegi jalutuskäik rannas, aga tuleb kindlasti vaatamata soojale kliimale end tuule eest kaitsta.   Reisida samal ajal lihtsalt ei saa.

  5. On keskendunud Sinu tervisele ning rahu ja vaikuse loomisele mitte lõbustuste pakkumisele

Panchakarma kestab minimaalselt 2 nädalat, lühema ajaga on lihtsalt noorenduskuur.

 

 Esmalt oleks endale mõistlik selgeks teha mida Sa tegelikult soovid?

Kvaliteetset ajurveeda paketti ja  ja ringi vaatamist ühel ajal teha ei ole mõistlik ja minu vaatenurgast isegi mitte võimalik. Korralikus ajurveeda keskuses on programm nii tihe, et selleks ei jää isegi mitte  aega.

Kui  Sa oled esimest korda Indias, siis on täiesti aru saadav, et Sa tahad ka lihtsalt ringi vaadata ja uudistada, võimalusel rannas käia ja erinevates söögikohtades toitu maitsta. Sel juhul ongi ehk mõistlik lihtsalt katseeksitusmeetodil ja enda sisetunnet kuulates mõnes kohas massaažis käia. Mõned neist on kindlasti „turistikad”, aga kindlasti võid Sa nii leida ka väga toreda massaažikoha. Lihtsalt ole julge ja katseta!  Minu poolt pakutud kohad eelistavad pigem neid kliente kes kohapeal elavad, aga kui keskus täis pole, siis teenindavad hea meelega ka rahvast väljastpooolt.

Seda, milline keskus ja miks just Sulle sobib,  saame kindlaks teha kui tuled minu juure konsultatatsiooni.

KONSULTATSIOON AJURVEEDA KOGEMISEKS INDIAS, KA OMAL KÄEL

Palun leia selleks aega ca 1,5- 2 tundi

  1. Saame Sinu vajaduse läbi arutada ja Sulle mõned kohad Keralas soovitada.

  2. Mina saan broneerida  sulle koha keskuses, mille kvaliteeti julgen ja tean soovitada.   Mõnede keskuste puhul saad Sa minu kaudu ka veidi  hinnasoodustust.

  3. Räägin Sulle mida sinna minnes silmas pead pidama ja kuidas oma keha ja vaimu selleks ette valmistada. 

  4. Jagan Sinuga kirjaliku infomaterjali  praktiliste nõuannetega mida kaasa võtta, kus raha vahetada, kuidas liikuda, lennukipileteid osta, viisat teha  jne.  

  5. Sa võid valida võimaluise elada keskuses kohapeal või hotellis, külastada keskust Kovalami turismipiirkonnast paarikümne minutilise jalituskäigu kauguses või  kohaliku elu keskel.  Kõik sõltub mis on Sinu soovid, vajadused ja võimalused.

Sul on võimalus valida ka paaripäevast noorenemisprogrammi või põhjalikumat  konkreetsest  probleemist- artriit, seljavalud, psoriaas vabanemise programmi.
 

KONSULTATSIOONI HIND

1,5 h/ 50 EUR

2 h / 60 EUR

Tallinnas ja Tartus

Vajadusel saab seda teha ka skype teel, siis lihtsalt saadan Sulle broneerimisel arve.

Broneeri aeg konsultatsiooni telefonil 5068243 või meilil aet@heatuju.ee

Enne konsultatsiooni tulekut;

Mõtle palun läbi küsimused: kas ja milliste terviseprobleemidega soovid tegeleda, kui pikalt ja mis ajal on Sul seal võimalik viibida, kas soovid ööbida keskuses või hotellis.  Võid need vastused mulle saata juba  eelnevalt meilile aet@heatuju.ee

Kuna selline nõustamine on väga ajamahukas, siis ma facebooki või e-maili  vahendusel  ei suuda kahjuks seda teha.

 

Põnevate kohtumiste ja lahendusteni,

Aet

DSC_0462.JPG
DSC_0744.JPG
Retriit ja panchakarma printi (1).jpg