top of page
Kui soovid ajurveedat kogeda Indias
DSC_0674.JPG

Olen ikka oma Indias käimisi veidi kajastanud ja päris tihti küsitakse minult, et kui kauaks Sa nüüd seekord Eestisse jääd. No tegelikult olen ma enamus aega Eestis, vaid paar korda aastas põikan Indiasse, aga ilmselt olen suutnud jätta mulje, et olen seal koguaeg ...

 

Viimasel ajal aga tuntakse huvi ajurveeda protseduuride ja panchakarma vastu Indias ning soovitakse minuga koos Indiasse tulla. Kuna lähen sel aastal jälle Indiasse, meie soovidele vastu tulles, on Sul nüüd võimalus nii pnchakarmale  MINUGA KAASA Indiasse tulla kui ka minult nõuandeid saada, kui soovid Indiasse ajurveeda elamusi otsima minna OMAL KÄEL.

Või kui panchakarma Sinu jaoks liiga palju on siis , jälgi kodulehte ja ühine 18-27 märtsil 2024 naisterännakuga Keralas. Eelregistreerimine algab õige pea. Ole valvel ja jälgi infot.

Kõigepealt kirjutan siia lahti veidi, mida Indiasse kogema minna?

 

Üsna tavaline küsimus mulle on: „Soovin minna Indiasse, läheks puhkaks ja võtaks ajurveeda protseduure või panchakarmat. Hea oleks kui saaks kuskile mere äärde, et saaks ka rannas olla ja ujumas käia. Ma elaks muidu ikka hotellis, aga käiks lihtsalt protseduuridel. Oskad Sa soovitada midagi, mis ei ole turistikas ja kus mul nahka üle kõrvade ei tõmmata”?

Selline soov aga juba üldiselt ongi eelduseks, et satud ehtsasse „turistikasse”.

Või siis, et lähen varsti Indiasse, soovita mulle kus ma võiks ajurveedat õppida.... Mul on kontakte palju, aga see on umbes sarnane küsimus, et ma tulen Euroopasse, soovita mulle toredat kohta kus võiks hommikusööki süüa. 

Mina Sulle ka ei oska soovitada küsimuse , et tahaks minna ajurveedat kogema, sulle sobilikku kohta, selleks soovin Sinuga veidi suhelda ja aru saada kui palju Sa ajurveedaga tuttav oled, mis kogemused Sul on või mida Sa ootad. 

Kvaliteetne ja mõusaid tulemusi pakkuv ajurveeda keskus:

  1. Pakub Sulle nii kvaliteetset tervislikku toitu kui ööbimist, sest oluline on, et Sa saaksid palju puhata, endaga olla ning eriti esimesel nädalal ei liiguks rahvastatud piirkonnas, sest Sinu immuunsüsteem on siis nõrk. Ja muidugi ka tervislikult süüa, sest turistidele mõeldud restoranis peab üsna korralikult valima, mida põske pista.

  2. Ei ole spa- seal puuduvad telekas ja bassein, sest panchakarmat tehes ei tohiks  ujumas käia, päikest võtta  ning oma meelt uudiste või filmidega  koormata.  Sa vajad palju rahu ja lihtsalt olemist.

  3. Asub rannast eemal, sest meretuul takistab tervenemist, ujumine või pidev tuule käes olemine võib lõppeda haigestumisega  ning  isegi protseduuride katkemisega. Selliseid näiteid on mitmeid tuua.

  4. Ei paku Sulle ajurveeda protseduuride ajal  meelelahutuseks erinevaid reise, väljasõite  või muid  atraktsioone, sest samal ajal kui oma tervise eest hoolt kannad ei ole mõistlik ringi tormata vaid see aeg on Sulle puhkuseks ja ühes kohas olemiseks.   Reisida samal ajal lihtsalt ei saa.

  5. On keskendunud Sinu tervisele ning rahu ja vaikuse loomisele mitte lõbustuste pakkumisele

Panchakarma kestab minimaalselt 2 nädalat, lühema ajaga on lihtsalt ajurveedalik puhkus.

 

Esmalt oleks endale mõistlik selgeks teha mida Sa tegelikult soovid?

Kvaliteetset ajurveeda paketti ja  ja ringi vaatamist ühel ajal teha ei ole mõistlik ja minu vaatenurgast isegi mitte võimalik. Korralikus ajurveeda keskuses on programm nii tihe, et selleks ei jää isegi mitte  aega.

Kui Sa oled esimest korda Indias, siis on täiesti aru saadav, et Sa tahad ka lihtsalt ringi vaadata ja uudistada, võimalusel rannas käia ja erinevates söögikohtades toitu maitsta. Sel juhul ongi ehk mõistlik lihtsalt katseeksitusmeetodil ja enda sisetunnet kuulates mõnes kohas massaažis käia. Mõned neist on kindlasti „turistikad”, aga kindlasti võid Sa nii leida ka väga toreda massaažikoha. Lihtsalt ole julge ja katseta!  Minu poolt pakutud kohad eelistavad pigem neid kliente kes kohapeal elavad, aga kui keskus täis pole, siis teenindavad hea meelega ka rahvast väljastpooolt.

Seda, milline keskus ja miks just Sulle sobib,  saame kindlaks teha kui tuled minu juure konsultatatsiooni. Nõnda saan Sinu jaoks spetsiaalselt aja võtta ning pühendada ja selleks ka veidi end ette valmistada, sest see on üsna aega nõudev protsess. Seetõttu ma ka läbi FB messengeri või meili ei saa seda teha.  

KONSULTATSIOON AJURVEEDA KOGEMISEKS VÕI ÕPPIMISEKS INDIAS, KA OMAL KÄEL

Palun leia selleks aega ca 1,5- 2 tundi

  1. Saame Sinu vajaduse läbi arutada ja Sulle mõned kohad soovitada- kas siis ajurveda kogemiseks või õppimiseks või mõlemat korraga.

  2. Mina saan broneerida  sulle koha keskuses, mille kvaliteeti julgen ja tean soovitada.   Mõnede keskuste puhul saad Sa minu kaudu ka veidi  hinnasoodustust.

  3. Räägin Sulle mida sinna minnes silmas pead pidama ja kuidas oma keha ja vaimu selleks ette valmistada.   

  4. Sa võid valida võimaluise elada keskuses kohapeal või hotellis, külastada keskust Kovalami turismipiirkonnast paarikümne minutilise jalituskäigu kauguses või  kohaliku elu keskel.  Kõik sõltub mis on Sinu soovid, vajadused ja võimalused.

  5. Õppima minekul saan Sulle anda häid nõuandeid, saame läbi arutada  Sulle parimad lahendused. 


 

KONSULTATSIOONI HIND

1 h/ 65 EUR

Tallinnas

alates oktoober 2023 online

Vajadusel saab seda teha ka skype teel, siis lihtsalt saadan Sulle broneerimisel arve.

Broneeri aeg konsultatsiooni telefonil 5068243 või meilil aet@heatuju.ee

Enne konsultatsiooni tulekut;

Mõtle palun läbi küsimused: kas ja milliste terviseprobleemidega soovid tegeleda, kui pikalt ja mis ajal on Sul seal võimalik viibida,  oma eelarve, kas soovid ööbida keskuses või hotellis jne.  Võid need vastused mulle saata juba  eelnevalt meilile aet@heatuju.ee

Kuna selline nõustamine on väga ajamahukas, siis ma facebooki või e-maili  vahendusel  ei suuda kahjuks seda teha.

 

Põnevate kohtumiste ja lahendusteni,

Aet

DSC_0462.JPG
DSC_0744.JPG
bottom of page