top of page

Abhyanga jalamassaaz 

🌺Kas tunned, et Su jalad vajavad hellitust ja hoolitsust?

Ajurveeda Abhyanga jalamassaaž on iidne India massaažitehnika, mis on mõeldud just Sinu jalgade tervendamiseks ja lõõgastamiseks. See on osa ajurrveeda tervendavast traditsioonist, mis keskendub keha energiakeskustele ja aitab tasakaalustada kogu organismi.

Minu abhyanga jalamassaaž on kohandatud vastavalt Sinu unikaalsetele vajadustele. See algab soojendava orgaanilise taimeõli kasutamisega, mis tungib sügavale jala nahka, toites seda ja leevendades pinget. Massaažiliigutused on suunatud kogu jalale, jalatallast sääreni, kasutades rahustavaid ja lõdvestavaid tehnikaid.

🌺Abhyanga jalamassaaž on näidustatud nii tervele organismile kui ka erinevate jalgadega seotud probleemide korral.

 

🌺Mis on jalamassaaži toime?

🔸Leevendab jala- ja istmikupiirkonna lihas- ja närvivalusid: Abhyanga jalamassaaž kasutab õrnu ja samal ajal sügavaid liigutusi, mis aitavad leevendada lihaspingeid ja vähendada närvide ärritust jala- ja istmikupiirkonnas. See aitab vabastada pingeid, mida võivad põhjustada pikaaegne seismine, istumine või intensiivne füüsiline tegevus.

🔸Teeb jalad pehmeks ja painduvaks: Õlide kasutamine massaaži ajal toidab ja niisutab jalgu, muutes nad pehmeks ja elastseks. See aitab vältida kuivusest tingitud naha karedust ning toetab jalgade painduvust ja liikuvust.

🔸Parandab kannalõhesid ja teisi nahaprobleeme: Õlid ja massaažiliigutused aitavad parandada kannalõhesid ning teisi nahaprobleeme, mis võivad jalgu vaevata. Abhyanga jalamassaaži regulaarne nautimine võib aidata säilitada tervislikku ja ilusat jalajoont.

🔸Lõdvestab pinges ja väsinud jalgu: Massaaž aitab lõdvestada pinges ja väsinud jalgade lihaseid, andes neile vajalikku taastumisaega ja pakkudes värskendavat kergustunnet.

🔸Parandab jalgade verevarustust. Massaaž parandab vereringet jalgades, suurendades hapniku ja toitainete voolu lihastesse ja kudedesse. See suurendab jalgade tundlikkust ning aitab säilitada liigeste liikuvust ja elastsust.

🔸Leevendab jalakrampe ning liigese- ja lihasvaevusi: Abhyanga jalamassaaž aitab leevendada jalakrampe, liigeste ja lihaste vaevusi ning parandab nende funktsiooni. See võib olla eriti kasulik inimestele, kellel esineb kroonilisi jalakrampe või liigesevalusid.

🔸Parandab nägemist: Ajurveeda usub, et jalgade refleksoloogia võib stimuleerida teisi kehaosasid, sealhulgas silmi. Seega võib Abhyanga jalamassaaž kaasa aidata üldisele keha ja meele tasakaalule, millel on positiivne mõju nägemisele.

 

🌺Massaaži pikkus on 1 tund, seda tehakse rohke õliga ning maassaaž hõlmab ka jalapiirkonna marmapunktide stimulatsiooni

 

Täiusliku tulemuse saavutamiseks on seda teraapiat soovitav korrata vähemalt 5 -7 korda.

📧 Kirjuta mulle aet@heatuju.ee või saada KONTAKTIVORM

Tutvu hindadega SIIN

 

.

bottom of page