top of page

Lisad ajurveedale

Aastate jooksul on välja kujunenud mitmed inimesed, kes on nõu ja jõuga aidanud korraldada ajurveedalikke sündmuseid ja igapäevaelu. Need inimesed enda teadmiste, vaatenurkade ja oskustega on boonuseks mitmekesiseks ja huvitavaks eluks. Raputavad või mudivad lahti ja toovad uusi ideid.

Marek

302554029_1164507710796125_3205631667449698620_n.jpg

Marek on juba tuttav retriitidel osalejatele. Ta on enamasti toiduvalmistamisel kindel käsi, mahedalt vürtsikad ja toitvad road jõuavad kuumalt pliidilt osalejate maitsemeeli ja keha elavdama. Koduste huvilisteni oleme jõudnud veebi toidukoolituste ja e-retseptikogumikega “Toitvad ja vürtsikad lihavabad toidud”. 

 

Kokkamisele lisaks oskab ta sisetundega ja efektiivsete võtetega aidata kehast pingeid lahustada. Nime poolest on iseloomustavaim individuaalne kombineeritud massaaž. Kombineeritud võtted on nähtust, kuuldust ja kogetust - täpsed, robustsed, sügavad, valusad, õrnad, intensiivsed, kaalutletud. Tähelepanu on suunatud valusate, pinges ja piiratud liikuvusega lihaste, kudede ja muude vajalike kohtade masseerimisele.

 

Tagaside individuaalsele kombineeritud massaažile: “Keha oli trennis liikuvam.”

“Ma olen energilisem ja värskem, enam ei tahagi tukastada iga natukese aja tagant.”

“Kuule, Marek, mul pole nädal aega külg valutanud.”

 

Kindla käega sobib tal pakkuda shirodhara teraapiat. Soe õli voolamas laubale, lülitab välja mõtted ja laseb mõistusel lihtsalt puhata. Tagasisidet keeruline küsida ja saada, kuna enamasti on teraapia järgne laualt tõusmine ja igapäevasse tagasiminek kulgenud sõnatult. 

 

Pakutavad heaolu teenused:

  • Toiduvalmistamine sündmustele, kodustele õhtutele, - hind kokkuleppel

  • Individuaalne kombineeritud massaaž - 1,5 tundi 65 eur

  • Shirodhara - 1,5 tundi 85 eur

 

Vastu võtab enamasti Tallinnas, Vaikuse stuudios. Teisipäeval, neljapäeval. September-oktoober avatud muudele nädalapäevadele, sobivusel ka nädalavahetus. 

 

Mareki kontakt: marek.nommela@gmail.com

bottom of page