top of page

Abhyanga pea-, näo- ja kaelamassaaz

🌺Pea-ja näomassaaž on suurepärane lõõgastus pimedal aastaajal ning pingelisel perioodil. See on väga mõnus protseduur, mis vabastab liigsetest mõtetest kui pea on „pulki täis“, võtab maha pinged ja on väga rahustava toimega. Kuna kõik probleemid saavad alguse peast, siis võib pea-ja näomassaaži pidada lisaks tervislikule toitumisele kogu organismi tervise ja profülaktika alustalaks. Indias on pemassaaž igapäevase elu loomulik osa. Ajurveeda seisukohalt võiks iga inimene sellega oma päeva alustada, eriti oluline on see vata dosha tasakaalutuse korral. 

🌺Minu pakutav massaaž on terviklik tervendav praktika, kus kasutan rahustavaid õlisid ja spetsiaalseid tehnikaid, et kogu protsess oleks meeldiv ja nauditav. Massaaž algab õrnade puudutustega peanahal, mis aitavad leevendada stressi ja pingeid ning parandavad vereringet juuksejuurtes. Seejärel jätkub massaaž nkaela ning turjaja lõpuks näopiirkonnas. Keskendun õrnadele liigutustele, et lõdvestada pinges lihaseid ja leevendada näo- ja kaelapiirkonna pingeid.

🌺Ajurveeda pea, näo ja kaelamassaažil on mitmeid suurepäraseid eeliseid:

🔸Stressi leevendamine: Massaaži ajal vabanevad pinged ning aistingud peanahal ja näol aitavad leevendada stressi ja ärevust. Sa saad kogeda sügavat rahu ja lõõgastust.

🔸 Näohooldus: Massaaž aitab parandada naha vereringet, toites näonahka rohkem hapniku ja toitainetega. See aitab säilitada noorusliku sära ja ilu ning vähendab näonaha kuivust ja karedust.

🔸 Peanaha tervis: Massaaž soodustab peanaha verevarustust, mis aitab vähendada juuste väljalangemist ja parandab juuste tervist. On suurepärane teraapia kiilanemise ja juuste hallinemise vastu.

🔸Kaela lõdvestus: Õrnad liigutused kaela piirkonnas aitavad lõdvestada pinges lihaseid, mis võivad põhjustada ebamugavusi ja jäikust.

🔸 Parandab keskendumisvõimet: Massaaži mõju aitab tasakaalustada vaimu ja parandada keskendumisvõimet, mis võib olla kasulik tööstressi leevendamisel.

🌺🌺Toime peavalude leevendamisel: 

Ajurveeda peamassaaž on tuntud oma rahustava ja tervendava toime poolest, eriti peavalude leevendamisel. Sellel massaažitehnikal on mitmeid eeliseid, mis võivad aidata peavaludest tingitud ebamugavust vähendada:

🔸 Stressi leevendamine: Ajurveeda peamassaaž hõlmab erineva tugevusega liigutuste tegemist peanahal, mis aitavad vabastada pinget ja ärevust. Peavalud on sageli seotud stressiga, seega aitab massaaž stressi vähendada ning võib seeläbi leevendada peavalude sagedust ja intensiivsust.

🔸 Parandab vereringet: Massaaž stimuleerib peanaha verevarustust, suurendades hapniku ja toitainete voolu ajusse. See võib aidata leevendada peavalusid, mis on põhjustatud veresoonte ahenemisest ja verevarustuse puudumisest.

🔸Lõdvestab pinges lihaseid: Ajurveeda peamassaaž hõlmab ka kaela ja õlgade lõdvestamist. Paljud peavalud on seotud pinges lihastega kaelas ja õlgades, ning massaaž aitab neid lõdvestada, vähendades seeläbi peavalude tekkimise võimalust.

🔸 Vabastab emotsionaalsed pinged: Peavalud võivad olla seotud ka emotsionaalsete pingetega, nagu ärevus või ärritus. Ajurveeda peamassaaži rahustav toime võib aidata vabastada ka selliseid emotsionaalseid pingeid ja seeläbi leevendada peavalusid.

🔸 Parandab une kvaliteeti: Massaaž aitab lõdvestuda ja luua rahulikuma meeleseisundi, mis omakorda võib parandada une kvaliteeti. Uni on oluline peavalude ennetamisel, eriti kui need on seotud unepuudusega.

🌺Olen pühendunud Sinu heaolule ja soovin pakkuda Sulle sügavat ajurveeda pea, näo ja kaelamassaaži kogemust, mis toob Sulle rõõmu, lõõgastust ja värskust. Võta palun minuga ühendust ja broneeri aeg, et saaksid puhata ja nautida seda tervendavat kogemust.

 

🌺Teraapia kestvus 1 tund, hõlmab pea-, kaela, õla ja näopiirkonna.

 

Täiusliku tulemuse saavutamiseks on seda teraapiat soovitav korrata vähemalt 5-7 korda.  

 

Õlil on soovitav peale teraapiat toimida lasta ning maha pesta alles mõne tunni pärast.

 

🌺NB! Peale teraapiat pane end soojalt riidesse. Külmal ajal kanna kindlasti mütsi ja salli

📧 Kirjuta mulle aet@heatuju.ee või saada KONTAKTIVORM

Tutvu hindadega SIIN

​🌺🌺🌺

bottom of page