top of page

Kehaline aktiivsus

Täna on meie fookus on KEHALISEL AKTIIVSUSEL, kuid loomulikult ajurveeda vaatenurgast. Ajurveeda soovitab meil leida tasakaalu liikumise ja puhkuse vahel, et hoida oma keha ja meel tervena.


  • Kui Sind huvitavad ajurveedast inspireeritud kehalised aktiivsused, siis proovi täna miskit neist: Joogapraktika: Valige joogatunnid ja praktikad , mis sobivad teie kehatüübiga. Vata tüübid võivad vajada rahustavat ja maapinna lähedal olevat joogat, pitta tüübid võiksid eelistada jahutavaid asanaid, ja kapha tüübid vajavad pigem energiat suurendavaid asendeid.

  • Kui ilm lubab, mine välja ja nautige loodust. Jalutuskäigud värskes õhus võivad olla suurepäraseks abimeheks, kui oled laua taha istuma jäänud.

  • Tai chi või Qigong: Need on ka aeglased ja voolavad praktikad võivad aidata tasakaalustada keha energiat ja parandada meeleolu.

  • Ujumine: Ajurveeda seisukohast on see hea kehaline tegevus, mis võib samuti aidata tasakaalustada baasenergiaid ja edendada tervist. See rahustab vata tüüpe, vähendab pittade liigset kuumust ning suurendab kaphade energiat. Lisaks loob ujumine ühenduse loodusega ja toetab kehatunnetust, aidates säilitada tasakaalu ja rahu.


Pea meeles, et ajurveeda julgustab liikumist, mis sobib just Sinu kehatüübile ja vajadustele.

Comments


  • Facebook Basic Square
bottom of page