top of page

Ajurveedalikke naudinguid täis retriit Keralas, Indias

Järgmine võimalus juba 16.-25 märtsil 2025 Registreerimine on alanud!Meie teekond on täis väljakutseid, mõnikord

tunduvad need kergemad, teinekord raskemad, aga igal juhul on neist alati palju õppida!

2024 aasta alguses plaanisime pikalt hea sõbraga India naisteretriiti kuhu ootasime 14 küpset naist.

Aga elu mängib vahel korralikult vingerpussi, sõbral tekkisid ületamatud eluraskused ning otsustasime retriidi lõpuks ära jätta.

Äkki aga ilmusid välja kaks ägedat naist, kes ilmtingimata soovisid tulla Indiasse ajurveedalikke naudinguid kogema. Otsustasin võtta väljakutse vastu ja neile kahele korraldada retriidi üksinda.

See õnnestus suurepäraselt!

Puhkasime 10 päeva imelises luksuslikus ajurveeda kliinikus, joogatasime ning avastasime Indiat. Käisime päikesetõusul paadireisil tagavetel, mida India veneetsiaks kutsutakse, kastsime end ookeanivees, šoppasime riidepoodides ja turul, kaifisime vürtse, sulistasime basseinivees ja lubasime endale võimalikult palju vedeleda ja puhata. Ajaloohuvi rahuldasime muuseumis ja temlirituaale uudistades!

Loomulikult nautisime ka jumalikke ajurveeda protseduure ja kerget taimetoitu.

Boonuseks lasime astroloogil meile oma tulevikust pajatada.

Kõik on millekski hea ja mina olin tänulik, et oma esimese sellises formaadisretsriidi sain läbi viia just nii väikesele seltskonnale, sest selle keskuses ja sellisel moel oli see mulle esimene kord.

India on üllatuste maa ning seal saab alati proovikividega rinda pista ning kõik ei lähe kunagi nii nagu plaaninud oled. Algselt plaanitud suure seltskonna juhendamine oleks parajaks väljakutseks osutunud. Aga nüüd on järgmiseks retriidiks kõik küsimused läbitud ja takistused teada. Seda enam on mõnus kevadel taas uuele ringile minna ja elu nautijaid naisi endaga kaasa Indiat kogema kutsuda!Kutsun Sind, armas naine, ajurveedalike naudingute retriidile 16.-25. märtsil 2025 India lõunapoolseimasse Kerala osariiki.

LOE SÜNDMUSEST LÄHEMALT SIIN
Opmerkingen


  • Facebook Basic Square
bottom of page