top of page

L, 14. sept

|

Põhja-Tallinn, Kalamaja või Kristiine

Ajurveeda pea-ja näomassaaži koolitus Tallinnas

Olen ise üdini ajurveeda usku ja eriti köidavad mind erinevad ajurveeda teraapiad, mis on seotud peaga. Neist üks olulisemaid on ajurveeda peamassaaž, mida tegelikult isegi nö „lihtsal ja kodusel” moel võiks osata enesabi eesmärgil iga inimene. See lahendaks paljuski stressi- ja peavaludega kaasneva

Registreerimine on suletud
Tutvu teiste sündumstega

Koht ja aeg

14. sept 2019, 10:00 – 15. sept 2019, 16:30

Põhja-Tallinn, Kalamaja või Kristiine

SÜNDMUSEST

Olen ise üdini ajurveeda usku ja eriti köidavad mind erinevad ajurveeda teraapiad, mis on seotud peaga. Neist üks olulisemaid on ajurveeda peamassaaž, mida tegelikult isegi nö „lihtsal ja kodusel” moel võiks osata enesabi eesmärgil iga inimene. See lahendaks paljuski stressi- ja peavaludega kaasnevaid probleme ning unetust. AJURVEEDA PEAMASSAAŽI tehakse tempokalt ja rohke õliga ningi igat liigutust korratakse nagu mantrat. 

Miks ajurveeda peamassaaži õppida? Sest peamassaaž.... 

1) On väga mõnus ja lõõgastav meditatiivne protseduur, mis aitab saavutada sügavat sisemist rahu ja kohalolu ning kontakti iseendaga 

2) Toimib suurepäraselt stressi, peavalude ja unetuse korral 

3) Vabastab pingeid, rahustab meelt 

4) Aitab rahuneda ja keskenduda 

5) Toimib lisaks paljude erinevate kosmeetilisete probleemide korral, kui valida sobilik õli. 

6) Paneb liikuma seisva energia 

7) Massaažitegijale pakub see suurt rõõmu ning annab võimaluse jagada tervendavat tingimusteta armastust.  

8) Ning veel mitmel muul põhjusel, millest räägime juba kursusel 

Massaaž ise koosneb kolmest osast: peamassaaž, kaela- ja turjamassaaž ning näomassaaž. Iga etapp kestab umbes 20 minutit, seega kogu massaaž kokku umbes tund.  

See koolitus on mõeldud neile, kes soovivad selle massaaži oskust omandada edasise praktiseerimise eesmärgil. Lisaks tutvustan ajurveeda põhiolemust, räägin erinevatest õlidest, nende kasutamisest ning õpetan kuidas iseennast massöörina toetada ja tasakaalus hoida. Iseenda eest hoolitsemine on tähtsam kui miski muu, sest kui Sa ise oled tasakaalus, siis on ka neil keda Sa aitad Sinust palju kasu. 

Olen koolituse kokku pannnud selliselt, et kõik osalejad saavad need kolm massaažietappi ükshaaval läbi teha ning lõpuks saab igaüks ka ise kogu massaaži algusest lõpuni läbi korrata, kui aega üle jääb ja jaksu on, siis ka kaks korda. 

OSALEJAD SAAVAD TUNNISTUSE  Tunnistuse saab osaleja kes ei hiline ega lahku enne koolituspäevade lõppu!  

Osalustasu  registreerimisel ja ettemaksu tasumisel  kuni 1. septembrini 160 EUR, millest 60 EUR tuleb tasuda tagastamatu ettemaksuna registreerudes, ülejäänu saab tasuda koolituse päeval kohapeal. Kui soovid saada ka massaaži õppevideot, siis on koolituse tasu 175 EUR Alates 2. septembrist 2019 on koolituse tasu kohtade olemasolul 195  EUR, koos õppevideoga 210 EUR,    Registreerimist arvestatakse vastavalt ettemaksu laekumisele.  Võimalus tasuda arvega, millest palun registreerimisel teada anda.  

Õppevideo  kursuse ajal ostes on 22 EUR, 

Osalus sisaldab koolituse materjale töömaterjale (ölisid),  ning sooja tervislikku lõunasööki kahel koolituspäeval. 

Koolituse aeg: 14.  september kell 10.00-18.00 ja 15.september kell 10.00-16.30 TOIMUMISKOHT: Tallinnas Kristiine-Kalamaja-Põhja Tallinna piirkonnas vastavalt osalejate arvule. Täpsed kohaletuleku juhised  saadetakse kursusel registreerunutele enne koolitust kursusenädala alguses infomeilis. 

Piletid

 • Tasun ettemaksu

  30,00 €
  Sale ended
 • Tasun arvega (+video)

  Sisaldab: - sündmuse täishind - koolitusvõtete video

  175,00 €
  Sale ended
 • Tasun arvega (videota)

  160,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Jaga sündmust

bottom of page