top of page

T, 15. sept

|

Facebooki grupp ja ZOOM

Ajurveeda S(m)inu elus

15 päeva / 15 EUR. Online kursus Facebooki grupis.

Registration is Closed
See other events
Ajurveeda S(m)inu elus
Ajurveeda S(m)inu elus

Koht ja aeg

15. sept 2020, 00:00 GMT +3 – 29. sept 2020, 04:20 GMT +3

Facebooki grupp ja ZOOM

SÜNDMUSEST

Tere, hea sõber!

Kui oled soovinud juba ammu ajurveedaga tutvust teha, kuid aja  või koha sobimatusel pole saanud tulla, siis nüüd  pakun Sulle väga paindliku võimaluse!

Kutsun Sind koos endaga 15 päevasele  Sulle vägagi jõukohasele  rännakule, et Sa saaksid kogeda lihtsaid ja igapäevaseid  ajurveeda iidseid tarkusi. Et rännakust osa võtta ei pea Sa olema juba ajurveeda fänn vaid see on hea võimalus tulla kaema kas Sul on sealt ka midagi kasulikku enda jaoks kõrva taha panna. Püüan kõik tarkused edasi anda lihtsas ja mõistetavas keeles.

Selleks rännakuks olen ma loonud Facebooki grupi, kus me saame iga päev virtuaalselt kohtuda ning ajurveeda tarkusi avastada. Eriti vahva on see, et kõiki nö loenguvideoid saad Sa endale sobilikul ajal järgi vaadata  kasvõi iga päev, et seal jagatut vajadusel  korrata ja meelde tuletada.

Kui oled soovinud juba ammu ajurveeda tarkusi omandada,  siis nüüd ei saa Sa enam pugeda selle taha, et aeg või koht ei sobi, sest selle kursusega saad Sa liituda AJAST JA KOHAST SÕLTUMATA. 

Ajurveedalik elustiil ei ole tegelikult üldjoontes miski muu, kui taas pöördumine oma esivanemate radadele, et pöörata rohkem tähelepanu tunnetusele ja loomulikule kehasõbralikule elurütmile, Just seda ümbritsev maailm ka rõõmuga toetab.  Nii ongi samaaegselt  hea tundma õppida  looduses toimivat ja oma enda kehakella märguandeid ning need enda tervise ja heaolu kasuks tööle panna. 

Jagan Sinuga oma kogemusi, mis aitavad Sul ennast paremini mõista ja oma tervise eest hoolt kanda.

Ma olen päris kindel, et üsna mitmed õpetused on Sulle juba ühel või teisel moel tuttavad, sest kogu meie elu on mõneti ajurveeda. Sa teed neid asju  instinktiivselt, sest nii on Sulle hea. Ajurveeda teadmiste abil õpid Sa aga mõistma seoseid, miks Sa ühes või teises olukorras selliselt käitud, kuid Sinu sõber või kaaslane käitub samas olukorras hoopis teisiti. Ja usu või mitte,  see võibki olla nii, et tema jaoks on see täiesti sobilik, kuid Sulle ei sobi see teps mitte. Miks see nii on?  Sest Te olete oma tüübilt erinevad ja Teil võivad olla täiesti vastupidised vajadused. Siin ongi  ajurveeda abiks, et nii ennast kui ka teisi mõista ja õppida erinevusi aktsepteerima.

Rännaku esimesel nädalal tutvustan Sulle ajurveedat A-st ja B-st peale. 

Alustame põhitõdedega, vaatame üle loodusjõud ja  kehatüübid ning järjest hakkame neid teadmisi praktikate abil ellu viima.

Avastame põnevaid toitumistarkusi ning saame teada, miks vett külmalt hea juua ei ole ning kuidas piimatooteid oma toidulauale kehasõbralikult tuua.

Olen Sinuga, et loodud grupis jõuaksid  Sinuni:

-Videoloengud

-Videomeditatsioonid

-Meeleharjutused

-Lihtsad toiduretseptid

-Igapäevased nipid, tarkused

-Küsimused ja vastused Zoomi keskkonna vahendusel

NB Kogu materjal jääb osalejate jaoks  gruppi üles järgi vaatamiseks vähemalt suve lõpuni!

MIDA NEED 15 PÄEVA SULLE ANNAVAD?

-Sul on võimalus oma kodus, vabalt valitud ajal  tutvuda maailma vanima terviseteadusega

-Sa õpid paremini tundma nii ennast kui oma lähedasi

-Sa õpid ennast jälgima ja oma vajadusi tähele panema

-Sa saad kasulikke nippe ja soovitusi, mida igapäevaselt nautida

-Sa saad kaasa algteadmised ajurveedalikust toitumisest

-Sa õpid elu ja maailma vaatama veidi teise vaatenurga alt, mis annab Sulle vastused küsimustele, mida Sa pole varem mõistnud

-Sa mõistad, et ka ISE saab OMA TERVISE  ja KAUA NOORENA püsimise heaks väga palju ära teha.

-Sa saad teadmise, kas ajurveeda on Sinu jaoks või mitte

15 päevalise grupikoolituse viib läbi ajurveeda praktik Aet Sillaste.

See on väljakutse  nii Sulle kui mulle. 

Kas lööd kampa?

Ootan rõõmuga!

HOMMIKU- JA ÕHTUPRAKTIKAD

Et ajurveedat päriselt kogeda ja harjutada järjepidevust. siis lisatasu eest on võimalus teisel koolitusnädalal osaleda Zoomi vahendusel ühistel  hommiku- ja õhtupraktikatega (meditatsioonid)  22.-27. septembrini:

Hommikupraktikad kell 7.00-7.30

Õhtupraktikad kell 20.30-21.00

OSALEMISE AEG JA KOHT: 15.-29. septemberi kinnine Facebooki grupp

REGISTREERIMINE: Lehe all kui ka ülaosas leiad nupu "Registreerimine"

OSALUSTASU: 15 EUR 

Kui soovi kaasa teha ka  hommiku- ja õhtupraktikatega (22.-27. sept), siis on osalus  21 EUR.

Ülekanne 15 EUR või 21 EUR  palun enne registreerimist teha OÜ Värvipidu SEB a/a EE671010220268252224 , selgitusse 15 päeva + oma nimi j

Kes on Aet?

Olen ise kirglik ajurveeda austaja ja ajurveeda elustiili järgija.  Püüan oma igapäevaseid toimetusi teha nii, et minus säiliks armastus, rahu ja tasakaal. Olen kasutama õppinud lihtsaid, kuid samas mugavaid ja mõnusaid nippe, mis aitavad mul igapäevaelus rea peal püsida. Ka minu elus on tõuse ja mõõnasid, õnnestumisi ja läbi kukkumisi. Kuid olen ajurveeda toel aru saanud, et see kõik on elu osa ja võimalus iseendast paremini aru saada. 

Minu üke eesmärkidest on õpetada inimesi ise rohkem lihtsate ja taskukohaste vahenditega enda eest hoolitsema.

Hariduselt olen hoopiski loomaarst, aga praegu toetan vaid loomaaarste ja muiduki ka kõiki teisi soovijaid mõnusate ajurveeda õlimassaazidega. Olen läbi viinud ka hulgaliselt massaažikoolitusi.

Loe lähemalt: www.heatuju.ee

Kuidas ma saan osaleda?:

1. Tee ülekanne: 

OÜ Värvipidu SEB a/a 

EE671010220268252224 

selgitusse 15 päeva + oma nimi

Kui maksjaks on ettevõte, siis jäta registreerimisvormi vastavasse lahtrisse ettevõtte andmed. Arve saadan hiljemalt  kahe tööpäeva jooksul peale osalustasu laekumist. 

2. Registreeri: 

Täida lehe all-või ülaosas peale "Registreerimine" nupule vajutamist registreerimisvorm, saada see ära, ja oledki kursusel kirjas.

OSALEJATE TAGASISIDE:

KAJA: Mina sain juurde teadmisi, kõike pakutut ei ole veel jõudnudki vastu võtta. Mediteerija tüüp ma pole, aga praegu joon hommikuti kuuma vett ja loksutan õli suus. Ka on plaan kokata, mind huvitab eriti juust. Sain teada ka oma kehatüübi, kah huvitav.

MAIU: Oli tore teada saada ajurveedast natukene rohkem, mind huvitab isiklik kehatüüp vàga, aga see jäi endale pisut arusaamatuks. Aga küll jôuan seda uurida edaspidi. Pûûan tasapisi tuua uusi teadmisi oma ellu. Massaažid juba selgeks saanud ja tasapisi praktiseerin enda peal. Mina loodan tuua làbi ajurveeda enda ellu pisut rohkem rahulikkust. Suured tänud Aedale ja kôigile teistele,kohtume jatkugrupis.

SILVA: Aitäh Aet, mulle väga sobis, et loengud olid just lühikesed ja väga lihtsalt jälgitavat. Kui pole Põhja - Eestist pärit siis on suhteliselt raske palgatöö kõrvalt aega koolituste jaoks leida seega on neti koolitused ka väga vajalikud. Sain hulgaliselt teadmisi juurde ja tasapisi üritan ka praktikasse lisada. Mõtlen jätku koolitusele ka kuigi 2 tunnised loengud suve perioodil natuke keerulised,aga nagu aru saan on kõik järele vaadatav. AITÄH!!!

KAIDI: Aitäh pôneva kogemuse eest. Oli väga huvitav. Oskan nüüd ennast rohkem jälgida ja ise endaga olemise aeg muutus kvaliteetsemaks. Olen ammu juba unistanud, et suudaksin enne kella 6 ärgata mis tundus vôimatu, aga tänu väikesele tôukele mis läbi kursuse sain on see lihtne. Ärkan ise 5:55 ilma äratuskellata ise. Sain ka uusi teadmisi mida igapäevaselt rakendada. Mis eriti meeldib on kuuma vee joomine. Poleks ise selle peale tulnudki. Nüüd aga alustan päeva kohvi asemel sellega. Mediteerimine varasel hommikutunnil ôues linnulaulu saatel on lemmik osa päevast. Jäin kursusega väga rahule, sain algajale vajaliku ülevaate mida ootasin. Suur tänu ja pônevate taaskohtumisteni.

KAI: Aitähh Aet, et oled olemas....minu elu on pöördund suht palju, olen nüüd 3kg kergem. Mega puhastus toimub kehas, keha  uhub soolasid välja. Olen veel vabastaval hingamisel mitmeid kordi käind, mitmeid kordi ka „kaugel eemal” ära käinud  ja tunne pärast super hea. Vee joomise olen  lisanud oma päevadesse, piima minimaalselt tarbin. Mõtlema pani see et olen õigel ajal õiges kohas. Ajurveeda oli minule tühi maa, hommikune ärkamine varem väga  vaevaline oli. Aga saan juba hakkama. Mu pärisamet on füüsiline,hobi korras teen massaze veel ka. Kaasa võtan veel vürtsköömne kasutuse, väga mõnus mekk. Tempo oli hea.Tänud suured, ootan huviga mis veel pönevat kasulikku teada saaks ikka veel ja veel...

Jaga sündmust

bottom of page