top of page

K, 13. sept

|

FACEBOOKI KINNINE GRUPP

Ajurveedat tutvustav veebikursus Aedaga

Lihtne ja praktiline ajurveedat tutvustav kursus, mis toimub 21 päeva kinnises FB grupis ja spetsiaalses online keskkonnas

Tickets are not on sale
See other events
Ajurveedat tutvustav veebikursus Aedaga
Ajurveedat tutvustav veebikursus Aedaga

Koht ja aeg

13. sept 2023, 19:00 – 03. okt 2023, 19:00

FACEBOOKI KINNINE GRUPP

SÜNDMUSEST

NB! KUI SUL KODULEHE KAUDU MAKSMISEL ESINEB TÕRKEID, SIIS VÕID KASUTADA FIENTA LINKI (kus saad maksta ka pangalingiga):  Fienta kaudu maksma

🌺Kas oled juba ammu mõelnud ajurveedaga lähemalt tutvuda, aga aja või koha sobimatus on seda seni takistanud? Siis on sulle nüüd suurepärane võimalus! See on juba kuues kursus ja igal korral on see muutunud veelgi paremaks!

Kutsume sind osalema 3-nädalasel ajurveeda rännakul, mis on loodud just sulle, et saaksid kogeda ajurveeda iidseid tarkusi igapäevaelus. Ei ole oluline, kas oled juba ajurveeda fänn või alles huviline – see on suurepärane võimalus avastada midagi uut ja kasulikku enda jaoks. Kõik tarkused edastatakse lihtsas ja mõistetavas keeles.

Selle rännaku jaoks oleme loonud Facebooki grupi, kus saame iga päev virtuaalselt kohtuda ja avastada ajurveeda tarkusi. Parim on see, et kõiki loenguvideoid saad jälgida just sulle sobival ajal – kasvõi iga päev, et saaksid jagatut korrata ja meelde tuletada.

Kui oled ammu mõelnud ajurveeda tarkustega tutvust teha, siis nüüd ei saa enam vabandada aja või koha taha, sest sellesse kursusesse saad liituda SÕLTUMATA AJAST JA KOHAST. Osalejaid on olnud üle maailma – Ameerika Ühendriikidest, Hispaaniast, Belgiast, Norrast ja loomulikult Soomest. Seega, vahemaa ei ole takistuseks!

Ajurveeda elustiil ei ole midagi enamat kui pöördumine oma esivanemate tarkuste poole, et keskenduda rohkem teadlikkusele ja loomulikule elurütmile. Ümbritsev maailm toetab seda rõõmuga. Seega, õppides tundma looduses toimivaid mehhanisme ja oma keha märke, saad need oma tervise ja heaolu huvides kasutusele võtta.

🌺Ajurveeda tarkused aitavad sul mõista, et kõik toimiv on lihtne ja kättesaadav ning hea enesetunde saavutamine võib olla nauditav.

Olen kindel, et mitmed õpetused on sulle juba tuttavad, sest paljud ajurveeda põhimõtted on osa meie igapäevaelust. Ajurveeda teadmiste abil õpid mõistma, miks käitud teatud olukordades nii, nagu käitud, ja miks su sõber või kaaslane teeb seda teisiti. See võib olla seotud teie individuaalsete vajaduste ja erinevustega. Ajurveeda abil saad õppida erinevusi aktsepteerima ja ennast ning teisi paremini mõistma.

🌺Kursusel jagan oma kogemusi, mis aitavad sul end paremini mõista ja oma tervise eest hoolitseda. Teha igapäevane tervise eest hoolitsemine lihtsamaks

Esimese nädala jooksul tutvustan ajurveedat algusest peale. Alustame põhialustest, uurime loodusjõude ja kehatüüpe ning hakkame järk-järgult neid teadmisi praktiliste harjutuste abil ellu viima.

Teisel nädalal avastame põnevaid toitumistarkusi, sealhulgas saame teada, miks on külm vesi joomiseks vähem soovitatav ja kuidas lisada piimatooteid toidulauale kehasõbralikul viisil. Kolmanda nädala lõpuks hakkamegi juba oma teadmisi väikeste sammudega praktikasse viima.

🌺Olen sinuga sellel kursusel spetsiaalselt loodud Facebooki grupis, kus jagame:

 • Meeleharjutusi
 • Lihtsaid toiduretsepte
 • Iga päev ajurveeda nippe ja tarkusi
 • Küsimusi ja vastuseid
 • Ülesandeid, et toetada harjumuste muutmist 
 • Lisaks on olemas põhjalikud loenguvideod spetsiaalses online-koolituskeskkonnas. 
 • Lisatasu eest on võimalik osaleda ka 24. septembril toimuval praktikapäeval Tallinnas või Aedaga erakohtumistel.

🔸SEPTEMBRI KURSUSE LISABOONUS:

 • Igal teisipäeval kell 19.30-20.30 saad osaleda Zoomi töötoas, kus teeme erinevaid hingamispraktikaid- neid me ei salvesta, sest muidu ei julgegi keegi jagada. 
 • Praktilised live videod päevakajalistel ja aastaajast lähtuvatel teemadel 

NB! Kõik videomaterjal jääb FB gruppi üles vaatamiseks kuni 30 päevaks pärast video avaldamist!

MIDA NEED 21 PÄEVA SULLE ANNAVAD?

 • Võimalus tutvuda maailma vanima terviseteadusega mugavalt oma kodus ja endale sobival ajal
 • Enesetundmise ja eneseteadlikkuse süvenemine
 • Oma vajaduste märkamine ja hoolitsemine nende eest
 • Igapäevaseks nautimiseks mõeldud kasulikud nipid ja soovitused
 • Algteadmised ajurveeda toitumisestUus vaatenurk elule ja maailmale, mis avab vastused seni arusaamatutele küsimustele
 • Tõdemus, et sinu heaolu ja nooruslikkus on su enda kätes ning saad palju ära teha oma tervise heaks
 • Selgus, kas ajurveeda on just sulle sobilik

Selle 21-päevase grupikoolituse viib läbi ajurveeda praktik Aet Sillaste. See on väljakutse nii sulle kui mulle. Kas oled valmis sellesse kaasa lööma? Ootan su rõõmuga!

OSALEMISE AEG JA KOHT: 13. september - 3. oktoober Facebooki kinnine grupp ja online keskkond

O S A L U S P A N U S:

🌺Põhipakett: 89 EUR

 • Sisaldab liitumist 21-PÄEVA KESTVA kursusega online keskkonnas ja kursuse jaoks loodud kinnises FB grupis, järelvaatamise võimalust 30 päeva jooksul.

🌺Praktikapäevaga pakett: 169 EUR

 • Sisaldab liitumist 21-PÄEVA KESTVA kursusega online keskkonnas ja kursuse jaoks loodud kinnises FB grupis, järelvaatamise võimalust 30 päeva jooksul
 • Osalemine 24. septembril kell 10-17 Tallinna kesklinnas toimuval praktikapäeval, kus teeme süüa, pakume ka veidi massaaži ja õpime ajurveeda nippe

🌺Privaatkohtumistega pakett: 219 EUR

 • Sisaldab liitumist 21-PÄEVA KESTVA kursusega online keskkonnas ja kursuse jaoks loodud kinnises FB grupis, järelvaatamise võimalust 30 päeva jooksul
 • Kaks privaatkonsultatsiooni Aedaga päriskohtumisena või online (üks kursuse ajal ja teine kuu peale kursust)

🌺VIPpakett: 279 EUR

 • Sisaldab liitumist 21-PÄEVA KESTVA kursusega online keskkonnas ja kursuse jaoks loodud kinnises FB grupis, järelvaatamise võimalust 30 päeva jooksul
 • Osalemine 24. septembril kell 10-17 Tallinna kesklinnas toimuval praktikapäeval, kus teeme süüa, pakume ka veidi massaaži ja õpime ajurveeda nippe
 • Kaks privaatkonsultatsiooni Aedaga päriskohtumisena või online (üks kursuse ajal ja teine kuu peale kursust)

🌺KURSUSEGA LIITUMINE:

PILETI SAAD MUGAVALT SOETADA KAARDIMAKSEGA SELLE LEHEKÜLJE LÕPUST

või FIENTA KAUDU: https://fienta.com/et/ajurveedat-tutvustav-veebikursus-aedaga-2

Kes on Aet? Olen kirglik ajurveeda austaja ja praktiseerija. Igapäevaelus püüan säilitada armastust, rahu ja tasakaalu. Olen õppinud kasutama lihtsaid, kuid samas tõhusaid nippe, mis aitavad mind igapäevaelus hoida. Ka minu elus on olnud tõuse ja mõõnasid, kuid ajurveeda abil olen mõistnud, et see kõik on osa elust ning võimalus iseennast paremini tundma õppida.

Minu üks peamisi eesmärke on õpetada inimestele lihtsate ja taskukohaste vahenditega enda eest hoolitsema. Kuigi hariduselt olen loomaarst, toetan ma nüüd nii loomaaarste kui ka kõiki teisi ajurveeda õlimassaažidega. Olen viinud läbi ka palju massaažikoolitusi.

Rohkem infot minu kohta leiad: www.heatuju.ee

Osalejate tagasiside:

KAJA: Mina sain juurde teadmisi, kõike pakutut ei ole veel jõudnudki vastu võtta. Mediteerija tüüp ma pole, aga praegu joon hommikuti kuuma vett ja loksutan õli suus. Ka on plaan kokata, mind huvitab eriti juust. Sain teada ka oma kehatüübi, kah huvitav.

MAIU: Oli tore teada saada ajurveedast natukene rohkem, mind huvitab isiklik kehatüüp vàga, aga see jäi endale pisut arusaamatuks. Aga küll jôuan seda uurida edaspidi. Pûûan tasapisi tuua uusi teadmisi oma ellu. Massaažid juba selgeks saanud ja tasapisi praktiseerin enda peal. Mina loodan tuua làbi ajurveeda enda ellu pisut rohkem rahulikkust. Suured tänud Aedale ja kôigile teistele,kohtume jatkugrupis.

SILVA: Aitäh Aet, mulle väga sobis, et loengud olid just lühikesed ja väga lihtsalt jälgitavat. Kui pole Põhja - Eestist pärit siis on suhteliselt raske palgatöö kõrvalt aega koolituste jaoks leida seega on neti koolitused ka väga vajalikud. Sain hulgaliselt teadmisi juurde ja tasapisi üritan ka praktikasse lisada. Mõtlen jätku koolitusele ka kuigi 2 tunnised loengud suve perioodil natuke keerulised,aga nagu aru saan on kõik järele vaadatav. AITÄH!!!

KAIDI: Aitäh pôneva kogemuse eest. Oli väga huvitav. Oskan nüüd ennast rohkem jälgida ja ise endaga olemise aeg muutus kvaliteetsemaks. Olen ammu juba unistanud, et suudaksin enne kella 6 ärgata mis tundus vôimatu, aga tänu väikesele tôukele mis läbi kursuse sain on see lihtne. Ärkan ise 5:55 ilma äratuskellata ise. Sain ka uusi teadmisi mida igapäevaselt rakendada. Mis eriti meeldib on kuuma vee joomine. Poleks ise selle peale tulnudki. Nüüd aga alustan päeva kohvi asemel sellega. Mediteerimine varasel hommikutunnil ôues linnulaulu saatel on lemmik osa päevast. Jäin kursusega väga rahule, sain algajale vajaliku ülevaate mida ootasin. Suur tänu ja pônevate taaskohtumisteni.

KAI: Aitähh Aet, et oled olemas....minu elu on pöördund suht palju, olen nüüd 3kg kergem. Mega puhastus toimub kehas, keha  uhub soolasid välja. Olen veel vabastaval hingamisel mitmeid kordi käind, mitmeid kordi ka „kaugel eemal” ära käinud  ja tunne pärast super hea. Vee joomise olen  lisanud oma päevadesse, piima minimaalselt tarbin. Mõtlema pani see et olen õigel ajal õiges kohas. Ajurveeda oli minule tühi maa, hommikune ärkamine varem väga  vaevaline oli. Aga saan juba hakkama. Mu pärisamet on füüsiline,hobi korras teen massaze veel ka. Kaasa võtan veel vürtsköömne kasutuse, väga mõnus mekk. Tempo oli hea.Tänud suured, ootan huviga mis veel pönevat kasulikku teada saaks ikka veel ja veel...

Jaga sündmust

bottom of page