top of page

N, 09. apr

|

Skype

Hea seedimise ja tervisliku toitumise toetusgrupp

Teadagi mängib hea seedimine suurt osa tugeva immuunsüsteemi tagamisel. Tervislik toitumine ja regulaarne elurütm on hea tervise aluseks. SINU KÄEULATUSES!

Registration is Closed
See other events
Hea seedimise ja tervisliku toitumise toetusgrupp
Hea seedimise ja tervisliku toitumise toetusgrupp

Koht ja aeg

09. apr 2020, 12:00 GMT +3 – 30. apr 2020, 14:00 GMT +3

Skype

SÜNDMUSEST

 Olen mitmel korral mõelnud, et miks see seedimise ja kehapuhastuse teema viimasel ajal nii populaarne on? Paarkümmend aastat tagasi ei teatud sellest veelmitte midagi. Või kui teati, siis ei räägitud. 

Tänapäeval räägitakse sellest palju. Ja ilmselt just seetõttu, et elutempo on kiireks läinud,süüakse palju kiirtoitu, einestatakse kus iganes juhtub ja mida kätte saab.  Tihti jalapealt või arvuti taga tööd tehes. Üha harvem perega laua taga istudes ja söömisele keskendudes. 

Kas Sa üldse tead mis tähendab hea seedimine ja et hea seedimine on HEA IMMUUNSUSE ALUSEKS? 

Kunagi  vestlesin ome vana tuttavaga ja ta väitis et tal on igal hommikul kõht  lahti. Kuid see on juba väga  hea, sest vanasti oli veel hullem. Kas tõesti on see hea? Ei, kindlasti mitte. Ajurveedas öeldakse, et hea seedimise märk on see kui Sa enne hommikusöökioled käinud wc-s kakal ning potis on küpset panaani meenutav väljaheide, mis on ühes tükis, lima- ja verejääkideta,  ei haise ebameeldivalt, ei jää wc poti külge kinni ning jääb vee peale ulpima. Kas Sa oled enda väljaheidet üldse nõnda jälginud? Loomad teevad seda tegelikult pidevalt, tegelikult võiksid Sinagi seda teha. 

Seedimine on korrast ära tänapäeval paljudel inimeste, kuid tihedamini neil, kes kannatavad erinevate kõhuhädade käes- nt nagu KÕHUKINNISUS, KÕHULAHTISUS, AEGLANE SEEDIMINE. Üsna tihti on seedimine korrast ära ka PEAVALUDE ning  praktiliselt alati NAHAPROBLEEMIDE puhul Just nende terviseprobleemidega inimestele see toetusgrupp väga hästi  sobib. Ja ka siis, kui tunned ennast täiesti tervena, saad palju nippe ja praktilisi harjutusi . Me saame kokku neljal korral, kus iga kord räägime põhjalikult lahti ühe seedimist puudutava osa ning  õpetan ka midagi praktilist jagades toiduretsepte või enda praktilisi kogemusi Iga kord saad kaasa ka ülesanded, mida nädala jooksul kodus praktiseerida, et oma tervist ja heaolu säilitada. 

Uue kokkusammise alguses arutame kuidas kellelgi vahepeal läinud on ning kas kuidas ta on eelmise korra teadmisi ellu rakendanud 

NELJAPÄEVITI KELL 12.00-14.00 (14.30)

 • I kokkusaamine- 9. aprill - HEA SEEDIMISE PÕHITÕED, kuidas oma päeva  ja toitumist kujundada, millal magada ja ärgata. MIS ON GHEE ehk SELITATUD VÕI  ja kuidas seda teha?
 • II kokkusaamine – 16. aprill  ÜLEVAADE  TIHEDAMINI ESINEVATEST SEEDIMISPROBLEEMIDEST.  SEEDIMIST TOETAVAD OLULISEMAD VÜRTSID  Õpetan tegema vürtsiteed ja seedimise droogi
 • III kokkusaamine – 23. aprill  KEHAPUHASTUS.  Räägime mida tähendab see ajurveeda mõistes, miks  ja kui tihti seda protsessi vaja teha on ja kuidas seda ennast piinamata ja endale stressi tekitamata ise kodus  teha. Kuidas saab kõige parema kehapuhastuse toidu KITCHARI. 
 • IV kokkusaamine-  30.  aprill   KEHAKAAL Miks osad inimesed võtavad juurde kergemini kui teised. Kuidas ennast toetada ülekaalu korral. KOKKUVÕTE  

Igal osalejal on võimalus saada ka lisaks veebi vahendusel  tervisekonsultatsiooni, et oma  isikliku probleemile toetust juurde saada (20  EUR -1 tund) 

Toetusgruppi juhendab AET SILLASTE, kes on ajurveeda tervisenõustaja ja ajurveeda elustiili järgija.  Lähemalt saate Aeda kohta lugeda ka www.heatuju.ee/aet

OSALUSPANUS:  75  EUR, kui ühe ekraani taga on 2 inimest, siis 120 EUR Hind sisaldab konspekti, mille saad enne igat kursust meilie. Lisainfo saamisekspalun kirjuta : aet@heatuju.ee 

KIIRUSTA REGISTREERIMISEGA; SEST KOHTADE ARV ON PIIRATUD! GRUPP SAAB OLEMA MÕNUSALT TURVALINE! 

Piletid

 • Tavapilet

  Pilet sisaldab 4 x 2-2,5 tundi online kohtumist koos kirjaliku materjaliga e-mailile.

  75,00 €
  Sale ended
 • Pilet koos sõbraga

  Selle pileti saad lunastada siis, kui Sinuga koos ekraani taga on ka Sinu sõber või pereliige. Ehk siis pilet kahele. Pilet sisaldab 4 x 2-2,5 tundi online kohtumist koos kirjaliku materjaliga e-mailile.

  120,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Jaga sündmust

bottom of page