top of page

K, 17. jaan

|

Kinnine FB grupp

Hea une saladused

Registration is closed
See other events
Hea une saladused
Hea une saladused

Koht ja aeg

17. jaan 2024, 11:00 – 24. jaan 2024, 19:00

Kinnine FB grupp

SÜNDMUSEST

💚Uni, meie hinnaline aare,  on  väga oluline  võti  meie hea terviseni  ja tasakaaluni. Olen täiesti veendunud, et heal  unel on meie elus nii palju tähtsaid rolle.  Ta muudab kauniks meie päeva ja pikemas perspektiivis kogu elu. Nii saigi loodud ajurveedalik online kursus  "Hea une saladused"

💚Kujuta ette, kuidas Sa igal hommikul  ärgates tunned end täiesti värske ja puhanuna nõnda, et oled valmis uue päeva vastu võtma  uue energiaga. Kõigest sellest ongi minu kursusel juttu - hea une saladustest, mis mõjutavad kõike- nii meie seedimisest kuni elukvaliteedini, ärevuseni või edukuseni elus välja.

Lisaks on üsna kurnav, kui õhtul kaua und ei tule ning poole ööni voodis vähkred. Peale seda on kogu päev rikutud ja õhtul hakkad juba varakult mõtlema, et ei tea kas täna ikka jään magama. Unerohud võivad lühiajaliselt isegi abiks olla, aga pikas perspektiivis see lahendus pole.

💚Olen ise kogenud, kuidas pikaajaline unevõlg võib mõjutada nii meie keha kui ka  vaimu. . Kui Sul on pikaajalisem unevõlg, siiis on see juba märkimisväärne probleem, sest see mõjub Su organitele ja võib tulevikus põhjustada üsna tõsiseid haigusi. Lisaks mõjub see vaimsele tervisele ja mälule.  Seega tuleb ilmselgelt midagi ette võtta.

Kui Sa arvad, et see niisama möödub, siis jah, mõnikord võib see tõesti ka nii olla, aga teinekord vajad sa üsna tõsiseid muutusi elustiilis ning teadlikkust, et uneprobleemid seljatad.

💜Kõigele on lahendus!  Kui oled valmis tegema muutusi oma elus ja suurendama teadlikkust miks uni on oluline, siis on minu kursus just Sinu jaoks. See pole mitte lihtsalt üks järjekordne kursus, vaid suurepärane võimalus ühineda toetava grupiga, kus saame koos astuda sammukese lähemale sellele, et Sa magaksid hästi ja oleksid hommmikul värske.

🌺MIDA SA SELLELT KURSUSELT SAAD?

*Lihtsad ja konkeetsed soovitused hea une tagamiseks

*Jääd õhtul paremini magama

*Magusa une

*Meelerahu

*Puhanud ja värsked hommikud

*Vähem mõtteid ja muretsemist tuleviku pärast

*Oskuse puhata ja lõdvestuda

*Järjepidevuse

*Toetavad kaaslased, kellel on sama mure

🌺KURSUSE AEG JA KOHT

Kursus toimub  17.-24. jaanuarini 2024 toimub kursus kinnises Facebooki grupis. Pärast seda on veel terve nädal aega, et grupp jääks avatuks küsimustele ja vastustele. Kokku kestab toetus seega koguni kaks nädalat ning põhirõhk on praktilistel nippidel ja harjutustel.

Kogu materjal jääb gruppi väemalt pooleks aastaks.

🌺OSAUSTASU 39 EUR

Kursuse tegelik väärtus on 99 EUR, seega soovitan väga osalenda

🌺Olen Sinu juhendaja, ajurveeda praktik Aet Sillaste, kes on juendanud hulgaliselt praktilisi ajurveedalikke soovitusi pakkuvaid kursusi, viinud läbi massaažikoolitusi ja retriite nii Eestis kui mujal maailmas.

Loe minust rohkem: www.heatuju.ee/aet

Lisainfo ja küsimused: aet@heatuju.ee

Ootan Sind avasüli, et avastada koos "Hea une saladusi". Loome koos teekonna parema une ja  hea terviseni!

Aet Sillaste

Jaga sündmust

bottom of page