top of page

L, 16. nov

|

Kerala, India

Kehapuhastus ajurveeda keskuses Indias

Registreerimine on alanud!

Kehapuhastus ajurveeda keskuses Indias
Kehapuhastus ajurveeda keskuses Indias

Koht ja aeg

16. nov 2024, 09:00 – 30. nov 2024, 18:00

Kerala, India

SÜNDMUSEST

⚛️  PILTE MAJUTUSEST JA KESKUSEST NING OSALEJATE TAGASISIDET NÄED SIIN ⚛️

16.-30. novembril 2024  on Sul  taas suurepärane võimalus tulla minuga koos  Keralasse, Lõuna-Indiasse, et teha läbi koduses,  vaikses  ja rahulikus ajurveeda keskuses panchakarma puhastukuur.

Panchakarma on sanskritikeelne sõna, mis tähendab viie võimsa loodusjõu (elemendi) tasakaalustamist kehas. Kuna see protsess vajab väga põhjalikke eelteadmisi, siis tehakse seda spetsiaalsetes ajurveeda keskustes. Indias on ajurveeda tavameditsiiniga samaväärselt aktsepteeritud tervendussüsteem.

🌺 Panchakarma aitab Su keha puhastada, tasakaalustada ja tervendada, eemaldades sinna  kogunenud toksiinid.  Ta taastab keha loomuliku tasakaalu, mille tagajärjel saab Su keha hakata ise tervenema ja haigustest paranema. Puhastus toimub nii keha kui meele tasandil ja on ülimalt põhjalik, kuid samas kehasõbralik. 🌺

KELLELE SEE SOBIB?

See sobib kõikidele neile, kes soovivad oma tervise ja noorenemisprotseduuri põhjalikult käsile võtta ja  on valmis olema 2 nädalat kohapeal ajurveeda keskuses võimalikult palju iseendaga.

Sellel ajal reisida ja Indiaga tutvuda praktiliselt ei saa. Väljasõiduks on esimene päev, kus tutvud koos minuga kohalike vaatamisväärsuste ja kultuuriga.

❤️ Meie väike keskus on nii linnast kui tuulisest ookeanist kaugemal külakeses, et Sa oma puhastuse ajal oleks hoitud ega ei külmetaks - sellel ajal on keha vastuvõtlikum ning väga oluline on, et Sa ei puutuks kokku paljude inimestega ega saaks tuult ning külma ja saaksid olla palju omaette.

KELLELE SEE EI SOBI?

Panchakarma ei sobi neile, kes pole valmis võtma täielikult 2 nädalat aega iseendale ja oma tervisele ning soovivad samal ajal ringi reisida või rannas käia

MIDA SA SELLEST PROTSESSIST SAAD?

Panchakarma protseduuril keskendutakse konkreetselt Sinu keha hetkeseisundile ja vajadustele ja seda protseduuri juhendavad selleks vastava ettevalmistuse saanud inimesed. Igale inimesele määratakse  vastavalt tervislikule seisundisle erinevad protseduurid. Enamasti erinevad õliprotseduurid- massaažid sooja õliga ja looduslike vahenditega. Sul on iga päev vähemalt 2 konsultatsiiooni arstide poolt, 2 protseduuri, mõnel päeval isegi kolm. Teisel puhastusnädalal ka joogatunnid

Keha tasakaalustamine käib läbi loodusravi, erinevate ajurveedalike kehapuhastusprotseduuride (silma- ja ninapuhastus, soolepuhastus), massaažide (peamiselt õlimassaažid, pulbermassaažid, taimepallimassaažid), ravihoolitsuste (taime-ja õlikompressid, vannid, aurukapp) jooga, ajurveedaliku taimetoidu ja regulaarse päevarütmi, mida ajurveeda keskuses pakutakse.

​Kuna panchakarma on tõsine elu muutev protsess, siis mina toetan Sind panchakarmaks ette valmistamisega, et saaksid sellest protsessist enda jaoks võimalikult  parima tulemuse. Minult saad põhjaliku ettevalmistusprogrammi, sisuka infolehe ja toetavad jagamisringid panchakarma kestel.

PAKETT SISALDAB:

Tegemist ei ole harjumuspärase "grupiretriidiga" kus kõik teevad grupis ühiseid harjutusi vaid mina juhatan Sind sinna ja nii Sulle kui igale teisele osalejale määratakse arstidepoolt oma isiklik protseduuride ja massaažide programm.   Keskuse arstide käest saad igapäevaselt kogu info oma protseduuride ja nende toimumise ning toime kohta. Sinu ülesanne on olla avatud ja aktiivne ning vastu võtta. Esimesel päeval tehakse sulle arstide poolt täielik tervisekonsultatsioon ja selle alusel määratakse sulle isiklikud  protseduurid.

 1. Koha broneerimine ja Sinu vajadusi arvestades keskusega suhtlemine.
 2. 14 päevane  puhastusprogramm ajurveeda keskuses, mis sisaldab vastavalt Sinu individuaalsetele vajadustele vähemalt 34 protseduuri, 3 korda päevas tervislikku ajurveedalikku taimetoitu, 5 joogatundi (puhastuse alguses ei ole füüsilised harjutused soovitatavad)
 3. Esmane põhjalik tervisekonsultatsioon (1-1,5 rundi) ja igapäevaselt vähemalt 2 konsultatsiooni- selle tõlkimisel ma soovi korral abistan.
 4. Lennujaamatransfeere esimesel ja viimasel päeval
 5. Soovi ja vajaduse korral privaatne vestlus minuga kesvusega 30 minutit telefoni või zoomi  teel.
 6. Kirjalik põhjalik infomaterjal praktiliste nõuannetega, mida kaasa võtta, kus raha vahetada, kuidas liikuda, lennukipileteid osta, viisat teha jne. See on e-koolitusprogrammis üleval
 7. Põhjalik ette valmistav e-koolitusprogramm: enda keha ja meele ette valmistamiseks ja protsessi põhjalik tutvustus videoloengutena, issejuhatus ajurveedasse, meeleharjutused. See toimub minu kodulehe e-platvormil
 8. Kokku saamine ja küsimused-vastused  enne reisi zoomi teel
 9. Iga osaleja saab ka enesemasssaaži juhendi, 2019 ning 2020 aasta ajurveeda kalendermärkmikutega  ca 50 praktilise nõuandega e-raamatu, millega enne reisi tutvuda tuleb.
 10. 3 jagamisringi grupis panchakarma ajal
 11. Ekskursioon esimesel päeval templitesse, käsitöökülasse, ookeani äärde
 12. ühine Facebooki grupp jagamiseks ja suhtlemiseks
 13. Peale panchakarmat kaasa toitumisjuhised, lisatasu eest taimeravimid.

Kuna kohepael on vaja pigem puhata ja omaette olla, siis sellel ajal ühtegi väljasõitu, loengut, ajutööd ega muud keha kurnavat lisategevust ei toimu, see aeg on 100% oma keha tundma õppimiseks.

SUHTLEMISE KEEL:

Suhtlemise keeleks on eesti ja inglise keel. Inglise keelt peaks oskama vähemalt algtasemel.

Töötajad räägivad inglise keelthästi ja on kasina keeleoskusega inimeste suhtes väga abivalmid.  Lsatasu eest võimalus tõlketeenus.

​Kui soovid reisikaaslast, siis viin Su võimalusel teise sarnaste soovidega osalejaga kokku. Palun märgi oma soov registreerimisel märkuste lahtrisse.

⏲️ AEG ja KESTVUS:

16.-30. november

Saabumise päevaks on 15. novembri õhtu või 16. detsembri varahommik (vastavalt lendudele)  Tagasilend viimasel ravipäeval 30. novembri õhtul või 1.detsembri hommikul.  Lennujaamatransfeerid on tasuta,  kui tuled  lennujaamast otse keskusesse ja lähed sealt otse lennukile. Soovi korral võid varem tulla ja iseseisvalt Keralat avastama, aga seda juba omal käel.

Et kehapuhastuse ajal meel rahulikum oleks, et Sa suudaksid pühenduda iseendale ja ei sooviks vaid kärsitult Indiat avastama minna, siis alustame  oma puhastusreisi laupäeval, 16. novembril, päevase väljasõiduga, mil  külastame Kerala pealinna Trivandrumit, selseid tuntumaid templeid ja huvi korral turgu. Pealelõunal  avastame ookeani ja kuulsat Kovalami randa. Sööme rannas kauni vaatega söögikohas lõunat ja külastame käsitööküla.

OSALUSTASU:

1430 EUR soodushind veel kolmele kiiremale osalejale või kuni 22. juunini.

Täishind on 1730 EUR

Koha kinnitab tagastamatu broneerimistasu  660 EUR, mis arvestatakse lõpphinnast maha, ülejäänud osalustasu tuleb tasuda hiljemalt  15. oktoobriks või kohapeal

Võimalus on tasuda järelmaksuga või osade kaupa ESTO järelmaksu  abil.

🏠

OSALUSTASULE LISANDUB:

MAJUTUSE  TASU:

Välja on toodud 1 toa hind, üks tuba või bungalo mahutab 1 või 2 inimest, Soovitan olla üksi toas (juhul kui pole abikaasa)

Esimestel registreerujatel on valikuvõimalus suurem!

🏡 Aiavaatega mõnusa väikese rõduga tuba 18 m2, - 35 EUR/ öö

🏡 Bungalo terrassiga Šiva 44m2, - 40 EUR/ öö- broneeritud

🏡 Bungalo terrassiga Vishnu 46m2 -  45 EUR/öö- broneeritud

🏡 Bungalo terrassiga Brahma 60m2 -  50 EUR/öö- broneeritud

🏡 Bungalo rõduga Brahma II korrus  65m- 50 EUR/öö Bungalod asuvad tagaaias vaatega jõele.

Kõik toad on väga puhtad ja mugavad, igas toas dušs ja WC, koristatakse üle päeva.

TAIMERAVIMID:mis kohapeal saad ja mis kaasa võtad (ca 100-150 EUR), see pole kohustuslik, aga on soovitav ning kui soovid kohapeal teha vereanalüüse, römtgenit vms, siis lisandub ka see

-TÕLKIMINE:  Igapäevaselt lihtsa suhtlemisega inglise keeles (kuidas magasid? kas kõht käis läbi? kas kuskilt valutab?) peaks ise hakkama saama. Kuid lsatasu eest 230 EUR  võin tõlketeenust osutada kogu retriidi ajaks, mist tähendab et aitan Sind 2-3x päevas.

HINNA SISSE EI KUULU JA SUL TULEB ENDAL OSTA JA VASTUTADA:

- Lennukipiletid -900-1300 EUR, vastavalt lennufirmale.

-Reisikindlustus

- Viisa (tegemise juhised saad peale registreerumist

- Kui soovid enne või pärast veel mõned päevad Indias olla, siis see on ka oma kulu jakirjadega ning seda soovitan seda teha enne. Saansoovitada Sulle selleks toredat hotelli.

ABI PILETITE OSTMISEL  Sind aitab selles osas abivalmis Aves Travel reisikonsultant Siret Viirok, siret@avestravel.eu

Kui kasutad Sireti siret@avestravel.eu teenust, siis kindlasti ütle, kui oled kuupäevade suhtes paidlik.

✈️✈️✈️✈️

Üldiselt on kõige soodsab variant sõita Finnairiga Delhisse  (TLL-DEL) ja teise lennuga  (Air India, Viastara) Delhist Thiruvanthapuram-i (DEL-TRV)

Kõige mugavam Qatar Airwaisiga Thiruvanthapuram´i (Trivandrum, sellel linnal on 2 nime)

Uuri ka Turkish Airlinesi.

Kui hakkad otsima ise lennukipileteid, siis soovitan esmalt vaadata nt www.momondo.ee lennud välja sa siis ostma minna lennufirma enda lehelt (www.finnair.com, www.lot.com, www.qatarairways.com, www.turkishairlines.com) Siselennud www.airindia.in, www.goindigo.in, www.airvistara.com ja ka www.airasia.com

LISAINFO: Kirjuta Aedale aet@heatuju.ee   ,

Vajadusel saame kokku leppida whatsappi kõne. Eesti tavatelefon on mul Indias välja lülitatud.

NB! Facebookis ma kahjuks  ei pane tihti  küsimusi tähele ega suuda neile  vastata, seega helista tööajal või saada meil.

VAATA PILTE JA LOE EELNEVALT OSALENUTE TAGASISIDET SIIT

Lisaküsimused

aet@heatuju.ee

Tel. 5068243 - kuna olen Indias, siis palun  broneeri Whatsappi või Facebooki messengeri kõne aeg siin:

Jaga sündmust

bottom of page