top of page

P, 09. aug

|

Pusku

Luksuslik ajurveeda retriit

Mõnus keha toetav puhkus Läänemaal

Registration is Closed
See other events
Luksuslik ajurveeda retriit
Luksuslik ajurveeda retriit

Koht ja aeg

09. aug 2020, 17:00 GMT +3 – 14. aug 2020, 12:00 GMT +3

Pusku, Pusku, Lääne County, Estonia

SÜNDMUSEST

Armas sõber ja elu nautija!  

See aasta on olnud igas mõttes eriline ja teistsugugune koos uute väljakutsete ja eriliste ideedega. Palju on muutunud ja veel muutumas.  Kuid ajurveeda jääb ja toetab meid alati oma luksuslike hoolitsuste ja pehme paiga.  Sel soojal augusti teisel nädalal saame kokku, et ühes avastada ja nautida ajurveeda saladusi, teineteisele hoolitsusi pakkuda , mõnusas ja turvalises keskkonnas puhata ja  tervislikult, kuid luksuslikult süüa.   Sinagi oled kutsutud  ühinema , et koos olla, koos luua ja midagi erilist kogeda....  

MIS MEIL SIIS PLAANIS ON? 

• Alustame kerge sissejuhatava paastutoiduga  1-2 päeva, et oma meeli puhastada.

• Paastult läheme üle luksuslikule gurmeetoidule, mis on ülimalt maitsev ja mida on lihtne seedida.  

• Minu abhyanga õlimassaaži õpilased, kes  selle retriidi palusid korraldada, soovivad harjutada ja korrata massaaži  võtteid.  Ülejäänud osalejatele  näitan ette väga lihtsaid massaaživõtteid, et keegi ei peaks kõrvale jääma ja  kõik osalejad saaksid veidi massaaži teha ja vastu võtta. 

• Töötoad, et kogeda jala- ja peamassaaži . Harjutame taas üksteise peal. 

• Teeme koos kokk Mareki juhendamisel  erinevaid ajurveedalikke roogasid- plaanis on nii kooskokkamised ning huvi korral koka kõrval ninapidi juures olla igapäevasel  toiduvalmistamisel.  

• Ärkame vara,et  harjumuseks saaksid nii jurveedalik elustiil, hommikused enesemassaažid kui ka hommikuharjutused. Püüame saada paika toiduajad ja päevarutiini- koos on see palju lihtsam.  

• Õhised ituaalid, meditatsioonid ja  meeleharjutused 

• Vestlusringid tervise ja elustiili teemadel • Saun, meri (ja bassein), puhkus, väga maitsev ja kergesti seeduv ajurveedalik toit • Võimleme, tantsime ja naudime head  ja turvalist seltskonda 

• Puhkameluksuslikult ja naudime suve  

Toit:  Pakume kerget hästi seeduvat toitu, mis on valmistatud iidsete ajurveeda  põhimõtete järgi. Toitudes kasutame selitatud võid e. gheed ning vürtse. Pakume taimset toitu ( mitte vegan) .   

OSALUSPANUS :

• Ühele osalejale :   380 EUR 

• Paarile:   660 EUR  

Osalus sisaldab  14 maitsemeeli köitvat toidukorda, 5 ööd ööbimistl, sauna ja basseini kasutamist ning ohtralt massaaži ja massaažiõli.  

Koha kinnitab tagastamatu ettemaks 75 EUR (inimese kohta), mis tuleb kanda enne registreeringu kinnitamist 

EE671010220268252224 VÄRVIPIDU

NB! Aeda abhyanga kursusel osalenutele soodustus (küsi aet@heatuju.ee)

Lisaküsimused:  Aet Sillaste aet@heatuju.ee  tel 5068243 (Aet on 8.-11.  Juulini telefonilevist väljas)    

Retriitii viib läbi ajurveeda praktik Aet Sillaste.  Mina, Aet Sillaste järgin ise ajurveeda elustiili ja saan iga päevaga aina rohkem aru kuidas see minu keha ja vaimu toetab. Mul on hea meel, kui saan oma teadmisi jagada ka oma lähedastele, sõpradele, õpilastele ja kõikidele huvilistele! Teen lisaks erapraksisele nii õhtuseid loenguid, amssaažikoolitusi kui mõnikord ka pikemaid nädalavahetuse kursusi koos praktilise õppega. Minu eesmärgiks massaažiõpetajana on oma oskusi jagada nõnda, et läbi praktika ja kogemuse tekib tunnetus ja julgus ning enesekindlus. Lihtsalt huvilist juhendades on mu eesmärk aidata tal endal kodusel teel ning lihtsate vahenditega oma tervist ja enesetunnet parandada. Võin enda ja oma perekonna kogemuste põhjal öelda, et see on võimalik ja nauditav. 

Loe ajurveedast lisaks www.heatuju.ee

Süüa teeb ja kokkamisi juhendab Marek Nõmmela.

  Oled oodatud nautima, rõõmustama, õppima ja armastama  Õlise ja vürtsise kohtumiseni! Aet ja Marek.

Jaga sündmust

bottom of page