top of page

R, 23. juuli

|

Muhu, Saare County, Estonia

Maagilise naiselikkuse täiskuu retriit "Naiselik vägi"

Registration is Closed
See other events
Maagilise naiselikkuse täiskuu  retriit "Naiselik vägi"
Maagilise naiselikkuse täiskuu  retriit "Naiselik vägi"

Koht ja aeg

23. juuli 2021, 17:00 GMT +3 – 25. juuli 2021, 15:00 GMT +3

Muhu, Saare County, Estonia

SÜNDMUSEST

Sinu aeg iseendale, et looduse rüpes voolata, nautida, rõõmustada ja pühitseda naiselikkust oma ürgses väes.  

Tähistame täiskuu ööd, tantsime lõkketule ümber,  kogeme täielikku toetust ja lubame vabaks kõik,  mida igapäevaelus tagasi hoiame.  Keha igatsus liikuda muusika rütmis, looduse kõigi stiihiate sügav toetus ja hoitud tunne, naiselikkus oma ürgses jõus, vabanemine ja armastusele avanemine.  teiste naistega, kellega on mida jagada ja kogeda. 

Selles laagris kogetud energiast jätkub pikaks, pikaks argipäevade reaks, et hoida silmad säramas ja iseenda ning lähedaste hing toidetud.  Laager on inspireeritud naiste väest ja maagilisest ühisest energiast, loodusega harmoonias elamisest ja võimsast naiselikust elujõu voost, mis ühises naisteringis meid toetab, annab jõudu, vajadusel ravib ja innustab minema edasi iseendana, särava ja naiseliku loojana.  Puhkame kõigest eemalolevast, et laagri lõppedes minna tagasi uues jõus ja väes. 

Eelmistes laagris osalenute kogemus ütleb, et laagris leitud ja kasvatatud väest ja jõust jätkub igapäevast elu valgustama ja väestama pikaks ajaks!  Need kolm päeva on mõeldud kõigile, kes on valmis lülitama end välja argirutiinist, kogema oma elus muutust, avastama päriselt iseennast naisena, tegema midagi täiesti uut.  

23. - 25. juulil 2021 Muhumaal.  Kui suveöö on muutunud sumedamaks ja täiskuu kogu oma väes ööd valgustamas, siis koguneme Muhumaal eraldatud paigas merekohina kaugusel rannast.  Spetsiaalselt selleks sündmuseks loodud, kaunistatud ja naiselikkusele pühitsetud paigas.  

Täiskuu retriiti loovad Kristel Treier, Aet Sillaste, Nõid Sirkka   

Loe lähemalt ja registreeru vajutades nupule "Liitun kursusega"

Jaga sündmust

bottom of page