top of page

N, 13. mai

|

Kinnine Facebooki grupp

Suvine kergus kehale ja meelele looduse rütmide toel.

Online teekonnal juhatavad Aet ja Kristel

Registration is Closed
See other events
Suvine kergus kehale ja meelele looduse rütmide toel.
Suvine kergus kehale ja meelele looduse rütmide toel.

Koht ja aeg

13. mai 2021, 19:00 GMT +3 – 23. mai 2021, 23:00 GMT +3

Kinnine Facebooki grupp

SÜNDMUSEST

NAINE, Sa oled loomulikult kaunis ja sündinud siia ilma väga erilisena!

Sõna „kergemaks” seostub ikka enamjaolt esimese hooga kehakaaluga. Eriti kevadel või suvel, mil iseenda kehale tuleb otsa vaadata sest paksude riiete alla peitu pugeda ei saa.  Jah, meie kursusel tuleb juttu ka kehakaalust – igipõlisest teemast, mis igal kevadel jälle päevakorda tuleb. Kuid hea ja kerge enesetunde jaoks on vaja hoopis enamat,  mis palju sügavamal ja ühtlasi väga, väga oluline. Kui oled iseendaga rahulolematu ja ei tea, kuidas seda muuta siis ei rahulda sind mitte ükski kaalunumber!

Unusta ära karmid eesmärgid, sammulugejad, äpid või  ranged dieediprogrammid, mis selle asemel, et meie kehale armastust ja rõmu pakkuda, hoopis stressi tekitavad! Viies hetkega tähelepanu oma keha tegelikelt vajadustelt ja enda tunnetuselt saavutuse ja eesmärgi poole, laseme end juhtida meele ja ego mängudel. Naistena on meil kasutada tunnetus ja vaist. Kui loobume eesmärgile keskendumisest ja naudime teekonda, siis saame kogeda naudingulisust kõigis oma eluvaldkondades. Tulemused järgnevad siis stressivabalt ja piiranguteta.

Kallid naised, me oleme siia ilma igaüks sündinud väga erilisena. Meil igaühel on oma isikupära ja oma erilised omadused. Iga meie kehakurvi taga on peidus väga väärtuslik omadus, mis toob välja Sinu isikliku omapära, väga kauni ja veetleva naise.  

Oma unikaalsuses ei pruugi me olla sõbrannaga sarnased ega sobida iga tüdrukte ajakirja kaanetüdrukuks. Aga kas me seda päriselt tahame? Tegelikult otsime kõik siiski armastust! Ja see on olemas meie sees ning kättesaadav kui iseenda ja loodusega jälle sõbraks saame. 

Nii nagu ka armastus ei ole mitte kunagi kasin, pingutav, jäik või karm. Nii ka meie päris loomus naisena. Oleme oma olemuselt voolavad, paindlikud, usaldavad, soojad, pehme ja kaunid koos kõigi oma kehavormidega. Meie sära peitub just meie loomulikkuses.  Kõigile naistele on looduse poolt antud unikaalsed naiselikud võlud ja abivahendid. Need on omadused, mis panevad meid tegelikult särama ja annavad meile võimaluse päriselt olla märgatud ja tähele pandud, tunda end tasakaalus ja armastatuna. 

KUIDAS OMA KEHA PAREMINI TUNDMA ÕPPIDA?

KUIDAS LOODUSE RÜTMID JA ELEMENDID MEID IGAPÄEVASELT AITAVAD?

KUIDAS KOGEDA MEELEKERGUST JA RAHULOLU?

Selle teekonna teadmistes on ühendatud iidsed ajurveeda ja jooga teadmised tänapäeva elustiiliga. 

Kutsume sind saama tuttavaks ja taastama ühenduse looduse rütmide ja iseendaga, et luua kergus kehas ja meeles!

Saad kursust läbida kõikjal, kus soovid. Ava vaid arvuti või nutiseade ja sisene Facebooki. 

Loome spetsiaalse kinnise Facebooki grupi, kuhu ligipääs on vaid selles väljakutses osalejatel. Iga päev viime läbi live-videosid, edastame sõnumeid ja praktilisi harjutusi, toimuvad arutelud. Kõiki reaalajas toimuvaid ülekandeid saad hiljem järele vaadata sulle sobival ajal kuni 30 päeva peale kursuse lõppu. 

Oleme sind grupis toetamas iga päev!

Kerguse poole juhatavad looduse algelemendid: 

VESI- Mõtete ja tunnete kergus. Usalduse loomine, rahulolu. 

MAA- Toidutarkused ja sobivused. Naudingutoitud.

TULI- Une tsüklid ja olulisus, seedimine

ÕHK- Liikumine ja keha loomulikud võimalused. Keha kui äpp.

EETER, RUUM- Looduse rütmid kuu faasidest keha tsükliteni, ajurveedalik päevarütm. 

Suvesse juhatab Aet Sillaste

"Niikaua kui mäletan, on mu isu koguaeg väga hea olnud ja väga heas vormis ma pole suurema osa oma elust olnud. Nüüd aga, kui lähenen viiekümnele, olen ma oma elu parimas kaalus ja endaga väga rahul. Samas on see olnud aeg, kus ma olen pigem kõige vähem üldse kaalu  peale mõeldnud või keskendunud sellele kui paks või peenike ma olen.  

Mis selle taga on? Olen pigem saanud teadlikumaks iseendast, rohkem sõbraks saanud endaga, õppinud oma vajadusi märkama. Mitte ainult vajadusi seoses toiduga, üleüldse oma vajadusi.  Ja muidugi mis toidu osas on kõige olulisem, mu toiduvalik on osutunud teadlikumaks ja igapäevane elu-, une ja söömisrütm minu keha toetavamaks. Olen aastaid elanud  ajurveedaliku elustiili, söönud väga maitsvat toitu ja toetanud ennast väga meeldivate ja harjutuste ja protseduuridega. Siit saab vaid ühe järelduse teha, et  meie kahad vajavad hellitamist ja tähelepanu vastavalt isikupärale ja siis toimivad nad iseenesest. "

Aet on särav ja rõõmsameelne naine, kes oma hea enesetunde ja kerge oleku on saavutanud ajurveedalikku elustiili järgides ja ajurveedalike teraapiatega oma keha hellitades. Nagu kõik teised naised, on ka Aet pikal ja põneval eneseavastamise teel ja iga päev  pakub talle midagi uut avastamiseks või õppimiseks. Rännuteed on teda  viinud korduvalt Indiasse, kus ta on õppinud nii ajurveedat kui ka elu ennast oma lihtsuses ja loomulikkuses..  Kõige selle elle kõrvalt leiab ta alati aega, et  teadmisi jagada ja edasi anda. Aet on läbi viinud erinevaid ajurveedat tutvustavaid kursuseid ning olnud juhendajaks arvukatele ajurveeda massaaži kursustele ning juhendanud toidu valmistamisi. Eriti tänulikud on naised olnud tema poolt juhendavate paasturetriitide ja lihtsate enesemassaaži kursuste eest.  Meie väljakutses (kursusel) läheneb Aet teemale ajurveedalikust vaatevinklis ja püüab avada seda, mida keha tegelikult vajab ja annab nõu kuids  end  loodusjõudude toetava väe abil  armastatuna ja hoolitsetuna tunda. Seda nii nii keha kui hinge vajadusi arvestades- ehk siis mida ja kuidas süüa, kuidas end värske ja puhanuna tunda ning kuidas tasakaalu hoida. Ikka nõnda, et see mis meie ümber, toetamas meid on. 

Suvesse juhatab Kristel Treier

Kristel on pühendunud naiselikkusele ja naiste enesekindluse tõstmisele ja toetamisele tänapäeva ühiskonnas. Viimased 10 aastat on Kristel viinud läbi igakuiseid naisteõhtuid, enesearengu- ja inspiratsioonikursusi tantrast ärieluni, naiseliku väe laagreid nii Eestis kui Bali saarel. Kristeli loodud "Naiselikkuse reiki” kursustel on energiatöö oskused omandanud üle 400 naise. Parem Elu Koolitusega koostöös on loodud Jaatav maailm ja iga-aastaselt antakse välja inspiratsioonisõnumite kalendrit. Maagilise naiselikkuse kursused said alguse 2018. aastal ja on ülipopulaarsed naistele oma otsingutel kõigis eluvaldkondades.

Oma reisidel Indiasse, Kagu-Aasia maadesse, Lõuna-Ameerikasse, Balile on Kristel tutvunud lähemalt hinduismi, tantra, kriya jooga, budismi, tao, shamanismiga, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma  esiemade tarkuste juurde. Kristel on Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, visionäär, inspiratsioonikoolitaja. Juhi ja ettevõtjana tegelenud investeerimispanganduses, juhtinud meediafirmat ja teatrit ning produtseerinud kultuurisündmusi ja hallanud kultuurikinnisvara.  

"Imetlen kõiki naisi nende õrnuses ja tugevuses, valudes ja naudingutes, hirmudes ja armastuses! "

Loo omale suvi täis sisemist rahu ja tasakaalu 

• Teadmised looduse rütmide toimimisest 

• Õpime jälgima oma keha, leidma üles keha loomulikkuse

• Hakkame kuulama keha märguandeid

• Viime läbi reaalsed muutused päevarütmides

• Parandame oma igapäevast elukavaliteeti

• Õpime magama nii, et puhkame ka välja

• Loome oma ellu mõtete ja tunnete kergust

• Omandame lihtsad ja igapäevased toidutarkused, mis on kõigile kättesaadavad

• Õpime toitu nautima

IGA PÄEV

Live videod ja ülesanded

Teiste naiste toetus on hindamatu kingitus, mida saame vastu võtta ja jagada turvalises FB grupis. Võimalus suhelda teemadel, mida mujal ei räägita.

Viie elemendi toetussõnumid

Loodus toetab meid igal sammul. Kui märkame ja oskame võtta vastu siis muutub igapäevane elu lihtsamaks ja kergemaks.

Meditatsioonid

Ka mediteerimine võib olla kerge ja lihtne! Juhitud meditatsioonide abil aitame alateadvusel uut infot omandada. Proovime  koos ka täiesti teistsugust meditatsiooni, mis kõigile kättesaadav ja hästi naiselik!

Liitu 11-päevase online teekonnaga!

Loo selleks suveks elu parim vorm - kergem meelelt ja kehalt.

Sinu elu parim suvi ootab sind! 

AINULT E-KURSUS-  € 17.00

• Sulle sobival ajal 24/7 

• Kinnine toetusgrupp FB -s

• Üle 5 tunni videoloenguid

• Tagasiside ja arutelud

• Toetavad päevasõnumid

• 6 meditatsiooni

E-KURSUS+TOETAV ÜHINE MEDITATSIOONIPIKNIK 23.MAIL-  € 29.00

• Sulle sobival ajal 24/7 

• Kinnine toetusgrupp FB -s

• Üle 5 tunni videoloenguid

• Tagasiside ja arutelud

• Toetavad päevasõnumid

• 6 meditatsiooni

• Ühine meditatsioonipiknik 23. mail

OOTAME SIND ARMASTUSEGA!

Ma usun siiralt, et kui iga hetk elus muudab meid, iga kohtumine on oluline. Kui see kursus on jõudnud sinuni siis oli selleks põhjus!

Naiste valude ja kannatuste aeg on möödas, neist ülesaamine võimalik!

Ma tean, et kui iga naine astub kasvõi väikese sammu oma naiselikkusele lähemale ja julgeb omale lubada rõõmu, rahulolu, harmooniat, kui kasvõi üks silmapaar saab sära juurde - siis muutub meie maailm nii palju kaunimaks. Vaid väike muutus meis endis ja liblika tiivalöögina loob see üha suuremat õnnetunnet elus.

Aet Sillaste www.heatuju.ee

Kristel Treier www.kuutempel.ee

Jaga sündmust

bottom of page