top of page

P, 15. okt

|

Kerala, India

VÄLJA MÜÜDUD! Kehapuhastus ajurveeda keskuses Indias oktoobris 2023

OKTOOBRI RETRIIT ON VÄLJA MÜÜDUD Kohe avaneb registreerimine 27.02-12.03.2024

Registration is closed
See other events
VÄLJA MÜÜDUD! Kehapuhastus ajurveeda keskuses Indias oktoobris 2023
VÄLJA MÜÜDUD! Kehapuhastus ajurveeda keskuses Indias oktoobris 2023

Koht ja aeg

15. okt 2023, 09:00 – 29. okt 2023, 09:00

Kerala, India

SÜNDMUSEST

⚛️  PILTE MAJUTUSEST JA KESKUSEST NING OSALEJATE TAGASISIDET NÄED SIIN ⚛️

😊KEHAPUHASTUS ON SELLEKS KORRAKS VÄLJA MÜÜDUD! 😊

Uus võimalus veebruari lõpus 27.02-12.03.2024 ja oktoobris 2024. Info kodulehel peagi. 

​2023 aasta  oktoobris on taas suurepärane võimalus tulla minuga koos Indiasse Keralasse, Lõuna-Indiasse, et teha läbi ajurveeda keskuses panchakarma puhastukuur.

Kelle see sobib?

See sobib kõikidele neile, kes soovivad oma tervise ja noorenemisprotseduuri põhjalikult käsile võtta ja  on valmis olema 2 nädalat kohapeal ajurveeda keskuses. Sellel ajal reisida ja Indiaga tutvuda praktiliselt ei saa. Väljasõiduks on esimene päev, kus tutvud koos minuga kohalike vaatamisväärsuste ja kultuuriga.

Kuidas mina Sulle abiks olen?

Kuna panchakarma on tõsine elu muutev protsess, siis mina aitan Sind panchakarmaks ette valmistada, et saaksid sellest protsessist enda jaoks võimalikult  parima tulemuse. Minult saad põhjaliku ettevalmistusprogrammi, sisuka infolehe ja toetavad jagamisringid panchakarma kestel.

Panchakarma on sanskritikeelne sõna, mis tähendab viie võimsa loodusjõu (elemendi) tasakaalustamist kehas. Kuna see protsess vajab väga põhjalikke eelteadmisi, siis tehakse seda spetsiaalsetes ajurveeda keskustes. Indias on ajurveeda tavameditsiiniga samaväärselt aktsepteeritud tervendussüsteem.

Keha tasakaalustamine käib läbi loodusravi, erinevate ajurveedalike kehapuhastusprotseduuride (silma- ja ninapuhastus, soolepuhastus), massaažide (peamiselt õlimassaažid, pulbermassaažid, taimepallimassaažid), ravihoolitsuste (taime-ja õlikompressid, vannid, aurukapp) jooga, ajurveedaliku taimetoidu ja regulaarse päevarütmi, mida ajurveeda keskuses pakutakse.

Panchakarma protseduuril keskendutakse konkreetselt Sinu keha vajadustele ja seda protseduuri juhendavad selleks vastava ettevalmistuse saanud inimesed. Igale inimesele määratakse erinevad protseduurid. Enamasti erinevad õliprotseduurid- massaažid sooja õliga ja looduslike vahenditega.

Vastavalt keskuses oldud ajale on ette nähtud ka joogatunnid.

Keskuses saab valida ka

 • salenemise programmi
 • keemiaravijärgse programmi
 • diabeedi kontrolli alla saamise programmi
 • insuldist taastumise programmi
 • covidist taastumise programmi jne 

Kuid üldiselt lähtuvad nad seal sinu hetkeseisundist ja isiklikest vajadustest.

⏲️⏲️⏲️⏲️⏲️

AEG ja KESTVUS:

Saabumise päevaks on 14. oktoober või 15. oktoobri varahommik (vastavalt lendudele, Trivandrumi lennujaama tullakse vastu)*

Selleks, et 14. oktoobril kohal olla, tuleks Tallinnast väljuda 13. oktoobril.

Soovi korral võid varem tulla ja iseseisvalt Keralat avastama.

Et kehapuhastuse ajal meel rahulikum oleks, et Sa suudaksid pühenduda iseendale ja ei sooviks vaid kärsitult Indiat avastama minna, siis alustame  oma puhastusreisi pühapäeval, 15. oktoobril, päevase väljasõiduga:

Külastame Kerala pealinna Trivandrumit (ka Thirvanthapuram), selseid tuntumaid templeid ja huvi korral turgu. Pealelõunal  avastame ookeani ja kuulsat Kovalami randa. Sööme rannas kauni vaatega söögikohas lõunat ja külastame käsitööküla.

Kehapuhastuse protsess algab 16.oktoobril,

Pannchakarma puhastuseks on arvestatud  14 päeva  16.-29. oktoober

Keskusest tullakse Thiruvanthapuram´i lennukile või rongile vastu.

Tagasilend viimasel ravipäeval (õhtul 18.30 Delhisse lend)või järgmisel hommikul.

Kui soovid enne või pärast veel mõned päevad Indias olla, siis soovitan seda teha enne ja võin soovitada Sulle selleks toredat hotelli.

SUHTLEMISE KEEL:

keel on inglise keel. Töötajad räägivad seda hästi ja on kasina keeleoskusega inimeste suhtes väga abivalmid.

Saan lisatasu eest (30 EUR) abi pakkuda esmase 1-1,5 tunni pikkuse  konsultatsiooni tõlkimisel. Igapäevaselt lihtsa suhtlemisega inglise keeles (kuidas magasid? kas kõht käis läbi? kas kuskilt valutab?) peaks ise hakkama saama. Lisatasu eest võin seda teenust osutada.

ETTEVALMISTUS:

Enne minekut, 27. septembri õhtul kell 18.00 Tallinnas põhjalik infotund/ loeng, et Sul oleks võimalikult turvaline ja mõnus Sinna minna. Osa saad vajadusel võtta ka Zoomi teel. Enne seda (juuli lõpus/augusti alguses ) saad Sa ligipääsu e-koolitusprogrammile, kus on ajurveedat, keskuses toimuvat tutvustavad  videod ning video sellest kuidas end ette valmistada.

Lisaks saadan Sulle peale registreerumist enda poolt kokku pandud infolehe lennupiletite võimaluse, viisa, raha vahetuse, transpordi ja kõige vajaliku info kohta, mida enne minekut vajad.

Lisaks enne minekut ka keskuse poolsed eesti keelde tõlgitud soovitused ning juhised.

KOHAPEAL hoolitseb ja vastutab Sinu eest ajurveeda keskuse kollektiiv.

Tegemist ei ole harjumuspärase "grupiretriidiga" kus kõik teevad grupis ühiseid harjutusi vaid mina juhatan Sind sinna ja nii Sulle kui igale teisele osalejale määratakse keskuse poolt oma isiklik protseduuride ja massaažide programm.  Ülesehituselt võib seda võrrelda veidi spa-ga. Keskuse töötajate käest saad kogu info oma protseduuride ja nende toimumise ning toime kohta. Sinu ülesanne on olla avatud ja aktiivne ning vastu võtta.

Minu poolt on kohapeal saabumisel väljasõit. Muus osas ma kohapeal enam  midagi ei organiseeri, ega vägesid ei juhata vaid teen nagu Sinagi oma puhastust ja siserännakut ehk siis olen seal samuti üks paljudest klientidest. Seepärast saadki Sa just enne minekut minult põhjaliku ettevalmistuse ja enne programmi algust ka väljasõidu, et Sul oleks turvaline tulla ja koha peal olla. Keskuses me ei pruugi mõnel päeval isegi mitte kokku saada :)

Oktoobris teeme kohapeal selle aja jooksul kolmel  õhtul jagamisringid.

Kui soovid reisikaaslast, siis viin Su võimalusel teise sarnaste soovidega osalejaga kokku. Palun märgi oma soov registreerimisel märkuste lahtrisse.

​🙏🙏🙏🙏

OSALUSPANUS:

1530 EUR 

Paarile kes jagab tuba 2900 EUR

Registreerimisel tuleb tasuda tagastamatu broneerimistasu  750 EUR, mis arvestatakse lõpphinnast maha.

Osaluspanus  sisaldab:

Panchakarmaks ettevalmistust

 1. Koha broneerimine ja Sinu vajadusi arvestades keskusega suhtlemine.
 2. 14 päevane  puhastusprogramm ajurveeda keskuses, mis sisaldab vastavalt Sinu individuaalsetele vajadustele vähemalt 34  protseduuri, 3 korda päevas tervislikku ajurveedalikku taimetoitu, 5 joogatundi
 3. Lennujaamatransfeere
 4. Soovi ja vajaduse korral privaatne vestlus minuga kesvusega 30 minutit telefoni või zoomi  teel.
 5. Kirjalik põhjalik infomaterjal praktiliste nõuannetega, mida kaasa võtta, kus raha vahetada, kuidas liikuda, lennukipileteid osta, viisat teha jne. See on e-koolitusprogrammis üleval
 6. Põhjalik ette valmistav e-koolitusprogramm: enda keha ja meele ette valmistamiseks ja protsessi pühjalik tutvustus videoloengutena. Sissejuhatus ajurveedasse. Harjutused. See toimub minu kodulehe e-platvormil
 7. Kokku saamine ja küsimused-vastused 29. septembril kell 17.30-20.00 Tallinnas (erivõimalusena saad osaleda ka zoomi teel)
 8. Iga osaleja saab ka enesemasssaaži juhendi, 2019 ning 2020 aasta ajurveeda kalendermärkmikutega  ca 50 praktilise nõuandega e-raamatu, millega enne reisi tutvuda tuleb.
 9. 3 jagamisringi grupis
 10. Lisaboonusena 15. oktoobril 1-päevast väljasõitu piirkonna vaatamisväärsustega tutvumiseks,

NB! See tasu kohast loobumisel või Sinu mineku ära jäämisel OÜ Värvipidu poolt mittetulenevatel põhjustel ei kuulu tagastamisele.

Augustis tuleb tasuda teine osa ettemaksust 500 EUR, ole ka selleks valmis (see arvestatakse samutilõpphinnast maha)

🏠🏠🏠🏡🏡🏡

Osalustasule lisandub majutuse  tasu:

Välja on toodud 1 toa hind, üks tuba või bungalo mahutab 2 inimest,  võõraid inimesi ühte tuppa ei majutata:

Esimestel registreerujatel on valikuvõimalus suurem!

Aiavaatega mõnusa väikese rõduga tuba 18 m2, - 35 EUR/ öö 2 viimast tuba saaadaval❗

Bungalo terrassiga Šiva 44m2, - 40 EUR/ öö välja müüdud!

Bungalo terrassiga Vishnu 46m2 -  45 EUR/öö välja müüdud!

Bungalo terrassiga Brahma 60m2 -  50 EUR/öö välja müdud!

Bungalo rõduga Brahma II korrus  65m- 50 EUR/öö välja müüdud!

Majutuse hinnale kohaldub meile lisasoodustus -10%, broneerides koha vähemalt 4.  septembriks.

Bungalod asuvad tagaaias vaatega jõele.

Kõik toad on väga puhtad ja mugavad, igas toas dušs ja WC, koristatakse üle päeva.

Osalustasule  ja majutustasule lisanduvad taimeravimid mis kohapeal saad ja mis kaasa võtad (ca 100-150 EUR), see pole kohustuslik, aga on soovitav

Esmapilgul võib hind Sulle kallis tunduda, aga tegelikult tuleb see väga sarnane sama pikale aktiivsele puhkusele!

Seega, mõtle hetkeks, mis on Sulle olulisem!

Hinna sisse ei kuulu ja Sinul tuleb endal osta ja vastutada:

- Lennukipiletid  900-1300 EUR, vastavalt lennufirmale.

-Reisikindlustus

- Viisa (tegemise juhised saad peale registreerumist)

✈️✈️✈️✈️✈️

Üldiselt on kõige soodsab variant sõita Finnairiga Delhisse  (TLL-DEL) ja teise lennuga  (Air India, Viastara) Delhist Thiruvanthapuram-i (DEL-TRV)

Uuri ka Turkish Airlinesi.

Kui soovid lennukipiletite ostmisel abi, siis aitab Sind selles osas abivalmis Aves Travel reisikonsultant Siret Viirok, siret@avestravel.eu

Kui kasutad Sireti siret@avestravel.eu teenust, siis kindlasti ütle, kui oled kuupäevade suhtes paidlik.

Kui hakkad otsima ise lennukipileteid, siis soovitan esmalt vaadata nt www.momondo.ee lennud välja sa siis ostma minna lennufirma enda lehelt (www.finnair.com, www.lot.com, www.qatarairways.com, www.turkishairlines.com) Siselennud www.airindia.in, www.goindigo.in, www.airvistara.com ja ka www.airasia.com

Hetkel kui ise googeldasin (juuli lõpus), on piletid kokku ca 1000 kanti. Kui reisid käsipagasiga, siis soodsam.

​Kui hakkad otsima lennukipileteid, siis soovitan esmalt vaadata nt www.momondo.ee lennud välja sa siis ostma minna lennufirma enda lehelt (www.finnair.com, www.lot.com, www.qatarairways.com) Siselennud www.airindia.in, www.goindigo.in, www.airvistara.com ja ka www.airasia.com

Hetkel kui ise googeldasin (juuli lõpus), on piletid kokku  ca 1000 kanti. Kui reisid käsipagasiga, siis soodsam. Lennnu lähenedes ka hinnad tihti kallinevad!

Keralasse kipuvad piletid kahjuks muudest piirkondadest tsipa kallimad olema, aga ajurveeda keskused on seal ka parimad!

Kui oled paindlik ja tuled päev/paar varem/hiljem ja viitsid ise  netis tööd teha ja pileteid otsida, siis võid ka leida  häid variante.

1) Variant 1 on minna Delhisse ja sealt siselendudega edasi Trivandrumisse / Thiruvanthapuram (TRV)

Delhisse soovitav vaadata Finnair, LOT, KLM, tasub ka vaadat Qatar-i. Qataril olid väga mugavad variandid Delhisse.

Delhist edasi Airindia, Indigo, Vistara...

2)Teine võimalus on  sõita kaTallinnast Kochisse Qatariga.  Sealt lend Trivandrumisse siselennuga (Indigo www.goindigo.in). Kahjuks on Keralast Trivandrumisse vaid üks lend kella 10 paiku hommikul.

Seda maad annab ka taksoga sõita ca 80-100 EUR . Ka bussi või rongiga, mis on palju reisinule põnev seiklus ja väga odav, aga esimest korda minejale võib olla bussi/rongisõit väike peavalu.

3) Võid veel otsida ka Tallinnast-  sihtkohaks Mumbai või Bangalore / Bengaluru ja siis siselennuga edasi. Qatar lendab  sina ja mu teada ka KLM Jällegi, kasuta Momondot üldotsinguks ja siis osta pilet pigem reisifirma kodukalt.

Näidised lendudest kui leiad:

01.10 Tallinn-Helsinki Delhi

Finnair: 15.15 - 5.25

02.10 Delhi (DEL)- Trivandru (TRV)

Viastara 8.10-11.25

Air India 14.30-17.45

17.10 Trivandrum (TRV)- Delhi (DEL)

Air India: 18.20- 21.10

Go Indigo

ööbimine Delhis

18.10 Delhi (DEL)- Helsinki (HEL)- Tallinn (TLN)

Finnair: 7.40-17.35

Pane tähele, et Kerala pealinnal on kaks nime, nii Thiruvanthapuram kui Trivandrum.

Viimased covid tingimused: https://www.mohfw.gov.in/

Hetkeseisuga (12.12.22) piiranguid pole.

Näidised lendudest:

01.10 Tallinn-Helsinki Delhi

Finnair: 15.15 - 5.25

02.10 Delhi (DEL)- Trivandru (TRV)

Viastara 8.10-11.25

Air India 14.30-17.45

17.10 Trivandrum (TRV)- Delhi (DEL)

Air India: 18.20- 21.10

Go Indigo

ööbimine Delhis

18.10 Delhi (DEL)- Helsinki (HEL)- Tallinn (TLN)

Finnair: 7.40-17.35

Pane tähele, et Kerala pealinnal on kaks nime, nii Thiruvanthapuram kui Trivandrum.

Sellise lennupiletite kombinatsiooni saab hetkel ca 900 EUR-ga

Lisaküsimused

aet@heatuju.ee

Tel. 5068243 - helista vaid E-R 10-18

NB! Facebookis ma kahjuks  ei pane tihti  küsimusi tähele ega suuda neile  vastata, seega helista tööajal või saada meil.

VAATA PILTE JA LOE EELNEVALT OSALENUTE TAGASISIDET SIIT

Jaga sündmust

bottom of page