top of page

Teraapia Sinu kodus

Et Sinu massaažikogemust veelgi mõnusamaks teha pakun Sulle sellel suvel erakordset võimalust nautida ajurveeda protseduure Sinu enda kodus.

Mis teeb koduse massaaži eriliseks?

  • See hoiab kokku Sinu väärtuslikku aega

  • Sa ei pea peale teraapiat mitte kuhugi kiirustama, Sa saad mõnusalt hommikumantlisse pugeda ning mugavalt teetassi ja lemmikraamatuga aega veeta või siis niisama puhata

  • Sa saad lubada endale erilise ja meeldejääva kingituse

NB! Massaaži mõnusaks kulgemiseks on meil tarvis privaatset ja sooja ruumi kuhu mahub massaažilaud ning seljatoega tooli (jalamassaažiks tooli tarvis ei ole). Peamassaažiks palun Sul valmis panna ka seljatoega tooli.  Ma võtan kindlasti kõik vajaliku ise kaasa, kuid mõnikord on lõõgastus nii  sügav, et keha vajab lisatekki, et end mõnusalt tunda.

Ajurveeda ilu- ja tervisenõustamise käigus keskendume koos Sinu tervisele. Arutame läbi Sinu elustiili- ja toitumisharjumused. Kuna ajurveedas toimub tervenemine pehmelt ja kehasõbralikult koos iseenda ja oma keha armastama õppimisega, siis annan Sulle nõu kuidas sellele lähemale jõuda ning milliseid muutusi  oma igapäevaelus teha, et tunda end kauni, terve ja noorena. Kuna olen õppinud ajurveeda kosmeetikuks, siis kindlasti on väga oodatud need inimesed, kellel on probleeme näonahaga. Kui sinu nahk on kuiv, liiga rasune, Sul on akne, Sul on kortsud või on Su nahk hoopiski kotti vajunud. Erinevaid ravimtaimi kasutades koostame Sulle plaani kuidas oma murest vabaneda ning end taas hästi tunda.

Sinu kodus saan pakkuda:

  • Ajurveeda ilu- ja tervisenõustamine 2 tundi  55 eur

  • Abhyanga kogu keha massaaž sooja õliga  90 minutit 60 EUR

  • Ajurveeda jalamassaaž 60 minutit 40 EUR

  • Ajurveeda pea-, näo- ja kaelamassaaž  60 minutit 40 EUR

  • Stressiteraapia (ühekordne): sisaldab peamassaaži, jalamassaaži, pealaele  shiropichu teraapiat   ja pea marmateraapiat  90 minutit/60 EU

Teraapia aeg sisaldab massaaži ning massaažijärgset lõõgastust 10 minutit. Lisaks arvesta, massaažieelse ning massaažijärgse ajaga(kokku vähemalt 30 min)  , sest töökoha ettevalmistamine ja asjade kokku panek ja puhastamine võtab ka oma aja.

KONTAKT JA AJA BRONEERIMINE

Meie kohtumise kokku leppimiseks palun helista telefonil 5068243, kirjuta aet@heatuju.ee  või FB Aet Sillaste. NB! Kui võtad minuga ühendust kirja teel, siis palun kindlasti lisa millist teenust Sa minult soovid, kus Sa elad ning jäta mulle ka oma telefoni number, et saaksin Sinuga vajadusel kiiresti ühendust võtta.

NB! Palun arvesta, et kui oled kohtumise kokku leppinud, siis selle tühistamise võimalus on hiljemalt 24 tundi enne kohtumist. Sellega austad nii  minu kui enda aega. Vastasel juhul on minul väga raske oma aega planeerida ja teraapiaid ette valmistada. Kui tühistad aja hiljem kui 24 tundi enne kohtumist, siis tuleb Sul teenuse eest tasuda täissummas. 

PAKKUMINE KEHTIB TALLINNA PIIRES
VÄLJASPOOL TALLINNA ERALDI KOKKULEPPEL JA TINGIMUSTEL

bottom of page